Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Žinot, man labiausiai prie širdies varškės apkepas arba blyneliai su varške. Maziausiai darbo ir terlionės.
Atsakyti
Varskes apkepas kepa ilgokai..
Kepk blynus, tie greit daros biggrin.gif

O kiek zmoniu?? Ten tu blynu gali visa diena kept biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2021 07 28, 21:03)
Varskes apkepas kepa ilgokai..
Kepk blynus, tie greit daros biggrin.gif

O kiek zmoniu?? Ten tu blynu gali visa diena kept biggrin.gif

Ne, ten bus konkursas, bus piniginiai prizai 1-3 vietoms biggrin.gif Cia gi dabar kiekviena savivaldybė kovoja del tų dykų millionų, jei taps City of Culture 2025 rolleyes.gif
Be abejo maistas zmonems taip pat bus, kurie apsilankys šventėje,, bet as jau ne prie ko ten.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 28 liepos 2021 - 21:59
Ei, burbe-žinaaau... daryk virtus varškėtukus su grietinėlės-sviesto padažiuku, ant viršaus cukraus pudra, uogų užberi... lafa... ir greit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2021 07 28, 22:04)
Ei, burbe-žinaaau... daryk virtus varškėtukus su grietinėlės-sviesto padažiuku, ant viršaus cukraus pudra, uogų užberi... lafa... ir greit  mirksiukas.gif

Galvojau, galvojau ir aoie varškėtukus, bet labai gerai suprantu, jog bkyneliai su varške, cukraus pudra ir trintomis braškėmis arba grietine ir trintomis braskemis, vietinei faunai bus labiau priimtina.
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 07 29, 01:12)
Galvojau, galvojau ir aoie varškėtukus, bet labai gerai suprantu, jog bkyneliai su varške, cukraus pudra ir trintomis braškėmis arba grietine ir trintomis braskemis, vietinei faunai bus labiau priimtina.

tai blyneliai praktiškai nacionalinis visų tautų patiekalas biggrin.gif nelabai manau tinka.
Nebent kepti varškėčiai ax.gif

Nu žodž. Po vakar trevkės skauda subinę ir nugarą. Nelabai gerai. Prie buvusios trenerės nugaros skausmus buvau pamiršus...prie šitos... rolleyes.gif bet galvoju, kad galbūt čia dėl to, kad labai ilga pertrauka buvo ir neliko raumenų... ax.gif
Bet va - neėst angliavandenių visgi neblogai. Svarstyklių neturiu, tai ant durniaus pasimatavau liemenį - 5 dienos 4 cm skirtumas. Tik kad nusibodo- pietūs dar pietūs - mėsa, daržovės, bet pusryčiai-vakarienė grynas galvos skausmas.Jau turi galvot, ką valgysi. Be to, manau, kad geriausia tokio maitinimosi režimo laikytis žiemą. Nes gi dabar pats vaisių metas, o vaisių negalima visiškai...žodž, ryt paskutinė eksperimento diena rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas

Nu saunuole!!
Man tai saldumynu reiktu atsisakyt.. nu bet negaliu… noriu but ne tik kuda, bet ir laimynga biggrin.gif

Siandien vel expermentu darbe pridare.. nueme puse mano marsruto ir idejo kito.. nu salia jis, bet vien bizniai, firmos.. + kai nevaziavus, sunkoka.. nu bet padaryciau.. Skundziuos tam, kuris pastoviai vaziuoja tuo postcodu, sako- as tik 78 stopus turiu.. o as net 148 blink.gif tai su menedzeriu pasnekejom, nueme man ta postcoda, jam atidave biggrin.gif ir jam gerai ir man biggrin.gif
Atsakyti
Nu...jus laikykitės dietų, o as kaip nors be jų biggrin.gif Kaas mylės- mylės kokia esu biggrin.gif

O vėjas, o vėjas. Isejau I sodą kavuko išgerti - neimanoma sėdėti rolleyes.gif

Tegul ttie blyneliai buna visu tautų valgis - man svarbu estetiškai gražiai atrodo biggrin.gif Vietinės reikšmės išsidirbinejimai, sueis ir internacionaliniai blynai.

Išvešiu vaiką I traukinių stotı (isvaro kelioms dienoms pas panelę pabūti) ir eisiu ieskoti kur trimeris padetas - reiketu jau zole nuojauti. Ne tiek zone ataugus, kiek visokios piktžolės išstypo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 29 liepos 2021 - 11:21
aš tai po šito eksperimento griežčiau ribosiu angliavandenius. Nes galima būt laimingai ir su mažesniu kiekiu cukraus biggrin.gif Man tai nereik, kad mane mylėtų , dar turiu patikt pati sau ir suekonomint ant drabužių lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
148 stopai...ojergau, kada namo grįši... blink.gif
ryt turėčiau varyt mašinuko pažiūrėt, jei dar bus...bl bl, kaip nusibodo... unsure.gif
Atsakyti
Joooo...man reiktų savo spintą vėl pereiti. Atrinkti visus tuos siaubingai sintetinius drabužius ir isvezti I karbūtkę rolleyes.gif
Atsakyti
jo, spintos kraustymui aš irgi ruošiuos pusmetį jau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-burbanti- @ 2021 07 29, 10:16)
trimeris padetas - reiketu jau zole nuojauti. Ne tiek zone ataugus, kiek  visokios piktžolės išstypo  rolleyes.gif

O tu su trimeriu pjauni?As net nemoku ji ijungt biggrin.gif Su paprasta zoliapjove nuvarau,o krastus tap rankom pereinu biggrin.gif

QUOTE(lututė @ 2021 07 29, 11:20)

148 stopai...ojergau, kada namo grįši...  blink.gif
ryt turėčiau varyt mašinuko pažiūrėt, jei dar bus...bl bl, kaip nusibodo...  unsure.gif

Tai gi atidariau dali,liko tik 100 biggrin.gif Jau namie,uzkandau ir varysiu iki Costco-urmines pardes..

sekmes del masinos 4u.gif

Pranasauja stipru lietu ir dideli veja..Galvoju,ka su laukinem uzuolaidom daryt g.gif Gal is vis nuimt,o gal suristkad neplevesuotu...
Atsakyti