Įkraunama...
Įkraunama...

Varnų troba II

Pasakok, pasakok kas sunervavo

As tai siandien seip ne taip išdrebėjqu £120 simtaprocentinės egiptietiskos medvilnes patalynei. Ziauriai drebejo ranka, labai ziauriai biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 30 liepos 2021 - 18:58
prabangi biggrin.gif aš gailiu tokiai, galiu gulėt ir ant paprastesnės tongue.gif
nu kas... kas turėjo mašiną apžiūrėti, tipo nesuprato kad šiandien, fliansas lėkė kažką dar pasiėmė... apžiūrėjom. Man patiko, bet reik rimtesnės apžiūros... žodž, dar ryt arba pirmadienį reiks varyt... unsure.gif
kita šiandien žiūrėta tai neverta tokių pinigų, bernai sakė - lavonas rolleyes.gif
sėdžiu va siemkas ėdu dabar namie. Pavargau. Pasiėmiau savaitgaliui darbo mersą. Irgi lavoną biggrin.gif
Atsakyti
As labai silkines noreciau, tikro silko, bet ir gailiu tiek pinigu.. man ir tinka paprastos biggrin.gif max 30£ uz patalyne moku biggrin.gif

Lutut, o kokia nuziurejai?

Mes dar shopingus aplekem, mb liepe ka nors sau gimtadieniui nusipirkt, o man nieko nereik biggrin.gif noreciau naujo rankinuko ir akiniu nuo saules, bet nei to nei to neissirenku biggrin.gif
Grizus i virtuve ikritau, mesas zuvis uzmarinavau, torta su mazaja padariau biggrin.gif dabar pina colada uzsimakalavau ir ilsiuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2021 07 30, 19:53)
prabangi  biggrin.gif  aš gailiu tokiai, galiu gulėt ir ant paprastesnės  tongue.gif
nu kas... kas turėjo mašiną apžiūrėti, tipo nesuprato kad šiandien, fliansas lėkė kažką dar pasiėmė... apžiūrėjom. Man patiko, bet reik rimtesnės apžiūros... žodž, dar ryt arba pirmadienį reiks varyt...  unsure.gif
kita šiandien žiūrėta tai neverta tokių pinigų, bernai sakė - lavonas  rolleyes.gif
sėdžiu va siemkas ėdu dabar namie. Pavargau. Pasiėmiau savaitgaliui darbo mersą. Irgi lavoną  biggrin.gif

Kokia cia prabangi...net nepasakysi. Sintetika neerzintų kūno - šūdą aš tokią brangią pirkčiau rolleyes.gif o ir normaliai lovai tiek nekainuotu, bet gi pas mumeis super king size. Baisiai didelė, nes kai noriu ispirti diedui I kulšı, kai knarkt pradeda , tai nepasiekiu biggrin.gif biggrin.gif

Nu tai tikekimes pirmą ir nusipirksi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -burbanti-: 30 liepos 2021 - 21:03
tai va. Ta pirmoji Seat leon, nejauna, 9 metukų. Bet gazą paspaudus prie sėdynės priploja lotuliukas.gif žo, ppatiko. Tiek, kad brangoka, bet jau nusibodo tos paieškos, išdrebėsiu kažkaip.
Atvariau kaiman, faina. Drybsau, reik eit užvalgyt kažko, nusikast česnakus, pomidorus nusirinkt... biggrin.gif

Ir gero baliaus, giegut tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labukas

Aciu uz sveikinimus 4u.gif Balius as megstu ir visada svenciam visus gimtadienius, bet savo nelabai megstu, nes vis tiek man viska ruost reikia biggrin.gif tiek kad stala padengiu ir atsisedu- kam ko truksta, pasiima patys mirksiukas.gif

Namus sutvarkiau, kol mb vazineju tu drozliu.. dabar rukykla pajungta, samuka ir lasisa rukinam mirksiukas.gif
Atsakyti
Su gimtadieniu, Giegut 4u.gif 4u.gif wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labas rytas zoselkos,
kaip giega tavo balius praėjo ?
Aš tai kaimuky visai neblogai susitvarkiau, kas reikėjo, dar į kapines vakar nulėkiau - o ir labai gerai padariau, nes apžėlę jau buvo. Bet jau finalas tai jptvm blink.gif ...grįžus statydama mašiną prie namų į bordiūrą prapjoviau padangą blink.gif Skambinu fliansam, atvarė-neina nuimt...nulėkėm į Senius, nupirkom WD, naują raktą, supurškėm varžtus...nu ir ką-naujas raktas lūžo, varžtas lūžo, sėdim prasimūčinę 1,5 valandos blink.gif Skambinam mobiliam servisiukui, atlekia, pakeičia padangą. 40 eurų. Tai dabar turiu prisiduot dyrekui ir dar nupirkt porą padangų... unsure.gif
Atsakyti
LAbukas

Oi,Lutute 4u.gif 4u.gif O kodel por padangu nupirkt,jei tik 1 sugadinai?

Laisva,bet keliaus anksciau nei i darba biggrin.gif Isveziau chebra i orouosta,isvare i Lenkija biggrin.gif RAmybe 2 sav biggrin.gif

Gimtadienis gana linksmai praejo biggrin.gif Su sokiais iki 1h biggrin.gif Nors as jau norejau kokia 12 eit miegot biggrin.gif
Bet vakar visa diena pratinginiavau..DAr lygtai draugai ateit norejo ant likuciu,tai labai dziaugiuosi,kad ir neatejo biggrin.gif
Geris ta indaplove biggrin.gif Indai patys issiplove biggrin.gif Geris ir robotukas-pats issiurbe biggrin.gif Bet siandien padoriau sutvarkysiu biggrin.gif
KAip visada per laisvadieni daug visokiu reikalu biggrin.gif Reik katina skiepyt nuvezt biggrin.gif Dar i gyma 11h eisiu-klasiu daugiau atsirade mirksiukas.gif KAzkoks naujas pavadinimas,net nezinau,kas per klase bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2021 08 02, 10:49)

Gimtadienis gana linksmai praejo biggrin.gif Su sokiais iki 1h biggrin.gif Nors as jau norejau kokia 12 eit miegot biggrin.gif
Bet vakar visa diena pratinginiavau..DAr lygtai draugai ateit norejo ant likuciu,tai labai dziaugiuosi,kad ir neatejo biggrin.gif
Geris ta indaplove biggrin.gif Indai patys issiplove biggrin.gif Geris ir robotukas-pats issiurbe biggrin.gif Bet siandien padoriau sutvarkysiu biggrin.gif
KAip visada per laisvadieni daug visokiu reikalu biggrin.gif Reik katina skiepyt nuvezt biggrin.gif Dar i gyma 11h eisiu-klasiu daugiau atsirade mirksiukas.gif KAzkoks naujas pavadinimas,net nezinau,kas per klase bus biggrin.gif

nu tai pagal taisykles taip yra, kad bent po 2 turi būt vienodos. Tai žodž...dyrekas nelabai apsidžiaugė, bet labai ir nesupyko. Sakau, nelabai žinau, kokias pirkt, tai sako varyk pas tą atsakingą mūsų ir derinkis. Nuvariau, tas sako -oi, nu pamanyk, kam nepasitaiko. Dar pažiūrėsiu, gal išeis sulopyt senąją, didelio čia daikto, svarbu čia senam grabui tongue.gif
Na o mašinos pirkimo apžiūros darbai vyksta be manęs-fliansiukas mano tvarko smile.gif Tai vakare nuvažiuos patikrint maškę su kompu, paliksiu avansą ir tvarkysiuos. Tfu tfu, kad tik gera būtų tongue.gif
Bet šiaip esu išsinervinus, galvą skauda...dar kaip tyčia, vėl prasidėjo galvos svaigimas, tai ne kažką. Šiandien norėjau sportklubin varyt, bet jei mane vešis prie maškės, tai negalėsiu...nesiregistravau ax.gif
Oi, kažkada gal kai susitaupysiu visiem reikalam, ir aš žadu pirktis indaplovę. Nesvarbu, kad viena gyvenu, bet kas man darbo. Juk kaip patogu, ir atplauna visus svilėsius... ax.gif
Atsakyti
Hm,paieskai pagal rasta ir perki 1 mirksiukas.gif Ir aisku,jei imanoma,tai galima ir sutvarkyt ta padanga mirksiukas.gif Mano dabar ar 2 padangos tvarkytos biggrin.gif Bet rudeni ant ziemos planuoju naujas pirkt..
As daug vazineju,daug stabdau,tai greit suvarau tas padangas biggrin.gif + brangiu neperku,nes ir va visokiu viniu prigaudau,nelabai apsimoka brangias pirkt..Esu ir restauruotas pirkus,bet tos is vis labai greit nusibaige...

LT neturejom indaploves,cia UK kiek nuomavom namu,visur virtuvytes kaip kisenytes buvo,niekur indaploves nebuvo..UZ tai kai nusipirkom nama,indalove po saldytuvo ir skalbenkes nusipirkom biggrin.gif Va jau 12m,vis dar neatsidziaugiu biggrin.gif Ir dabar pajungiau biggrin.gif

Pamazu delioju viska i vietas po baliaus biggrin.gif Iseinant i gyma,robota paleisiu mirksiukas.gif KAip viska palengvina biggrin.gif Einu eknyga pajungt,nes baigia nusest ir paskui visa diena skaitysiu biggrin.gif
Valgyt nedarysiu,yra vakarykscios sriubos is saslyku biggrin.gif Prasisuksim biggrin.gif
Atsakyti
aš irgi šiandien įsidėjau vakarykščių kepsniukų...kažkaip nesureikšminu, ką valgysiu, matyt per tą dzindziaką ir šortai buvo "susiaurėję". Bet po savaitėlės mėsos ėdimo į šortus vėl įlendu biggrin.gif Tai dabar tiesiog užduotis - apskritai pasimažint bulkų, bulvių ir saldumynų - na, angliavandenių. Nes su tokiu "judrumu" tikrai tiek nereikia ax.gif
Atsakyti