Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Saintlina, tavo Mergelė su polėkiu. Aš kartaos pasigailiu, kad teatrinius žiūronukus Mama išmetė.

Atsakyti
Pas mus kaip atrakcija padėti žiuronai stebėti stirnas,namuke. mirksiukas.gif mirksiukas.gif Kas vakarą išlenda iš miško banda.
Eisiu sodinti surfinijas,spriges,jau nebe telpa paletėse,manau šalnų pas mus nebe bus. ax.gif
Atsakyti

Bus dar šalnų, iki gegužės 20 visada būna.  Pražys obelys, tikrai ateis šalnos.

Bent jau mano krašte visada taip. Per 12 metų žinau kada ką daryti , nes  paskubėjus tenka atsėti, atsodinti. 

Kaip žinoti,  nušalo vyšnios, slyvos, trešnės ir kt? Braškių viduriuoti būna juodi. O  medžių? Na žinau, kad po dviejų savaičių matysiu yra užmegzta ar ne.  Riešutmedžių lapai normalūs, tai gal šalnos nebuvo? Didysis labai žydi, matysiu kiek riešutų sulauksim. 

Atsakyti

Aš kartaos pasigailiu, kad teatrinius žiūronukus Mama išmetė.

Aš tų irgi gailiu. Pas mus vaikeliukas sudaužė.

Atsakyti

Kaip žinoti,  nušalo vyšnios, slyvos, trešnės ir kt? Braškių viduriuoti būna juodi. O  medžių? Riešutmedžių lapai normalūs, tai gal šalnos nebuvo? 

Irgi viduriuką žiūrėk. Jei nenušąlęs, žalias. Nušąlęs pajuodęs. Prakrapštyt gali kokį, pamatysi tikrai.

Reik ait savo graikiškus apžiūrėt. 

Atsakyti
O tai jūsų grakiniai jau susprogę?Mažėlis mano jau sprogsta,didysis dar tik tik pumpurai sprogsta.Paskutiniai kas susprogsta ąžuolai,šilkmedis ir graikiniai. ax.gif
Susodinau,bus kas bus.Verbenų dar nesodinau,labai jau gražios,gaila būtų.Bet irgi virsta lauk jau. ax.gif
Nepamenu kokius bijūnus sodinau rudenį , 7 sudygę naujame gėlyne,nepamenu ką sodinau. ax.gif
Šlapia,labai,sodinau vos ne į vandenį. blink.gif
Atsakyti

Nu ir ką, vėl iš naujo ))) daug kur šalnos iki -4 ))

Kaip išvis toj LT pas kažką uždera trešnės ar vyšnios?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 27 balandžio 2024 - 15:05

O tai jūsų grakiniai jau susprogę?Mažėlis mano jau sprogsta,didysis dar tik tik pumpurai sprogsta.

Pas mane irgi tik tik. Bet lyg nepajuodavo tie pumpuriukai. 

Atsakyti

Riešutmedžio pumpurai jau plyšo. Jei nušala, tai tie neišsiskleidę lapai pajuosta. Pas mane vienas didelis, 4 pernykščiai, 6 šiemetiniai. Ir buvusių šeimininkų du suvargėliai, po beržais pakelėje pasodinti. Visi normaliai. Patikrinau vyšnias , slyvas, viduje yra maža žalia uogytė. Vadinasi nenušalo. Tas šlapias šaltis ne toks baisus kaip sausas.

Bukai dar su sausais lapais. Visi kiti medžiai  jau rodo gyvybės ženklus. Bent pumpurai dideli.

Saintlina,  pas Jus senelių sodyba? Visada ten taip? Niekada niekas sodo nuo šalnų mano vaikystėje nesaugodavo. Obelys pramečiuodavo, o viso kito būdavo per akis...

Atsakyti
Pamėginau kasti,per kastuvą vanduo stovi.Su mama kalbėjau telefonu,sode,sakė pas juos sausa.Tas pats rajonas? blink.gif
Išsodinau daug daug melsvių,sukišau po medžiais. ax.gif
Atsakyti

Saintlina,  pas Jus senelių sodyba? Visada ten taip? Niekada niekas sodo nuo šalnų mano vaikystėje nesaugodavo. Obelys pramečiuodavo, o viso kito būdavo per akis...

Senelių. Bet pas juos obelys tebuvo ir slyvos tos mėlynos paprastos. Viena geltona dar. Ir viena kriaušė su mažytėm kriaušytėm. Psio. Jokių ten vyšnių ar trešnių visam kaime  pas nieką nebuvo.

O šiaip mano senelis saugodavo. Per obelų žydėjimą kūrendavo laužus jei šalnos būdavo.

Atsakyti
Grįžo kaimynas -recidyvas iš kalėjimo.Pradėjome rakinti mašinas,ūkinį.Kažkaip nejauku pasidarė.MB ramina nesedės čia jis ilgai pas motiną. ax.gif Šiandien praėjo keliuku su pana,apsižiūrėjo. blink.gif
Atsakyti