Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Tipo nėra kam ....

Aš dedu po šaknim pomidorų magnio, kalio ir yrara mila po sauja,bei dviejų savaičių laikotarpiu karbamido ant galvų palaistai, kaip Ate daro  :rolleyes:​ 

Karbamidas lapijai. Aišku gerai. 

Aš tai dilgėlių pasiraugiu. Palaistau tuo raugu. 

Niekada nededu magnio. Tik tiek, kiek kompleksinėse trąšose.

Atsakyti
Labos,
Mukute, jei paguos ir pas mane niekas nesodinta. Šeštadienį vaikai pas mane, vakar mudu į kitą Lietuvos galą.
Jau sode gyvenat ?
Ir dar MB ryt 10 dienų komandiruotė. Iki Jonų pasisodinsiu. Juolab šią savaitę šaltį žada naktim.
Luety , kaip Judu ?
Saintlina, aš tų žemuogių tai pavydžiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Pou , kada tu važiuosi pro mano rajoną ? Parveščiau tas kalijas ir kokią ežuolę?

Darbingo pirmadienio 4u.gif
Atsakyti

Nea negyvename MB klinikose lankosi, paskui dar turi reikalų su remontu,man tai patinka :ax:​ nes važinėtis nenoriu  :cry2:  :cry2:  :cry2: 

Atsakyti

pas mane irgi tik šeši pomidorai pasodinti :) kokie daržai? Pas mus dar į durpę traktorius neįvažiuoja, per šlapia. 

Atsakyti

Aš šeštadienį braškes laiščiau. Dulka pas mane viskas.

Va man reiks 30 bulvių pasodint vienai :D . Nesijuokit kas maišais sodinat. Man tiek gana vasarai. O Kaune būna pirkti. 

Atsakyti
Supakavau savo 21 pomidorą ir tris agurkus kaip kūdikius.Apdangčiau agroplėvele dviguba,uždengiau duris abi agroplėvele.Nebe sandarus šiltnamis po krušos,nors klijuotos didesnės skylės.Bet,bet......... ax.gif Lauksime šalnų.
Arbūzai kitame šiltnamyje putplaščio dėžėse irgi dar uždengti,kažkaip su jais ramiau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 05 06, 15:40)
<p>Aš šeštadienį braškes laiščiau. Dulka pas mane viskas.</p><p>Va man reiks 30 bulvių pasodint vienai biggrin.gif . Nesijuokit kas maišais sodinat. Man tiek gana vasarai. O Kaune būna pirkti. </p>

aš pasodinau cielas 70 o gal ir visas 80 ax.gif bet tankiai, tai išėjo 6 vagutės po kokius 3 metrus ax.gif dar užklojau pernykščia pešta žole iš šiltnamio biggrin.gif
Atsakyti

Aš šeštadienį braškes laiščiau. Dulka pas mane viskas.

Va man reiks 30 bulvių pasodint vienai :D . Nesijuokit kas maišais sodinat. Man tiek gana vasarai. O Kaune būna pirkti. 

Aš pernai 5 sodinau 😂

Atsakyti

Bulbas reikia sodinti kas pėdą sako. Mukut tavo koja mažytė , tai tinka ir tankiai :D . Mes sodindavom pagal mb , 43. Rečiau didesnės užauga.  Po šiaudais turimos sėklos negaliu auginti, jos lipa lauk. Turėsiu žalių, nuodingų taip pasodinus. Teks pakast ir užmulčiuoti šiaudais, o paskui dar kaupti. Reikia daug erdvės.

Atsakyti

aš pasodinau cielas 70 o gal ir visas 80 ax.gifbet tankiai, tai išėjo 6 vagutės po kokius 3 metrus ax.gifdar užklojau pernykščia pešta žole iš šiltnamio biggrin.gif

aš tai tik mačiau, kiek mamikė pasiruošus sodint )) bijojau skaičiuot tuos pusmaišius )))  Sakiau, kad nebandytų daugiau keturių vagų sodint, bet su ja niekuo negali būt garantuotas. 

Pas mus traktorium sodina.

Atsakyti

Laba,

Pou , kada tu važiuosi pro mano rajoną ? Parveščiau tas kalijas ir kokią ežuolę?
 

Planuojam savaitgalį važiuot į sodą, nebent kas pasikeistų. Dabar vis važiuosim, kai prasideda daržai. Nespėjau dar ramunių išpikiuoti :(

Neskubėk, prie progos.

 

 

Atsakyti

Aš šeštadienį braškes laiščiau. Dulka pas mane viskas.

Laisčiau ir braškes, ir šilauoges. Sausa sausa.

Atsakyti