Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas,
Asmeniškai man geriausia valdžia , kuri nieko nekeičia. Aš gyventi moku , man nereikia nieko duoti . Svarbu neatimtų.
Kažin kodėl tarptautiniai stebėtojai nebuvo įsileisti stebėti rinkimų ? Neužkliuvo niekam ?
Demokratija pas mus biggrin.gif
https://www.lrt.lt/n...zidento-rinkimu
Svarbu kaip tai pateiki tongue.gif
Nebemiela man asmeniškai temoje pasidarė. Ir tiek ax.gif

Toks jausmas kad skirtingai skaitom tą patį tekstą. Juk įsileido, bet su sąlyga, kad nebus rusų ir baltarusių.

Nesuprantu tos baimės kalbėtis apie politiką. Tipo, jei visi aplink nepritaria, tai jau ir nebemiela?😆juk isties normalu nuomonių skirtingumai, įvairovė, būtų net neįdomu, jei visi būtų vienodi 

Atsakyti

Iš dviejų blogybių renkamės mažesnę. Esamas.
Kažkaip greitai užmirštame kaip dangstomi ir išsukinėjami už nusikaltimus savi, koks mobingas vykdomas, kaip skurdinama ir praskolinama, išparduodama mūsų šalelė.
Jei jūsų vaikai būtų tame tarpe kuriuos skriaudė, jūs irgi gintumėte tą padarą kuris tai darė?

Na bet juk nei vieno kandidato nėra be tokių panašių nuodėmių. O jei nenustatytos nuodėmės dar, tai idealogija ir vertybes ne kažką, atstovaujami okupantai ir pan. Dėl to ir rašom kad nėra iš ko rinktis. Tiesiog neina geri žmonės į valdžią, o balsuot už kažką juk vistiek reikia. 

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 05 14, 10:12)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="ate42" data-cid="73148519" data-time="1715670897"><div><p>Iš dviejų blogybių renkamės mažesnę. Esamas.
Kažkaip greitai užmirštame kaip dangstomi ir išsukinėjami už nusikaltimus savi, koks mobingas vykdomas, kaip skurdinama ir praskolinama, išparduodama mūsų šalelė.
Jei jūsų vaikai būtų tame tarpe kuriuos skriaudė, jūs irgi gintumėte tą padarą kuris tai darė?</p></div></blockquote><p>Na bet juk nei vieno kandidato nėra be tokių panašių nuodėmių. O jei nenustatytos nuodėmės dar, tai idealogija ir vertybes ne kažką, atstovaujami okupantai ir pan. Dėl to ir rašom kad nėra iš ko rinktis. Tiesiog neina geri žmonės į valdžią, o balsuot už kažką juk vistiek reikia. </p><p></p>

Tikrai reikia, net už tuos kurie nusikaltėliams padeda.
Atsakyti

Tikrai reikia, net už tuos kurie nusikaltėliams padeda.

Balsuoti yra kiekvieno pareiga. Net jei ir nežinai už ką, išsirinkti privaloma. Man nuomone, nebalsuojantys turėtų mokėt baudas 

Atsakyti

Tikrai reikia, net už tuos kurie nusikaltėliams padeda.

Ate, visada gali nebalsuoti. Bet išrinks tada galbūt tą, kuris tau atrodys blogesnis variantas.

Atsakyti

 Man nuomone, nebalsuojantys turėtų mokėt baudas 

baudų pas mus ir taip per akis :) 

Bet jei nebalsuoji, tai turi tai, ką išrenka kiti. O aktyviausiai paprastai balsuoja lenkai ir konservatorių rinkėjai :) Taip kad reik susidėlioti prioritetus.

Atsakyti

Ate, visada gali nebalsuoti. Bet išrinks tada galbūt tą, kuris tau atrodys blogesnis variantas.

Bet tai yra labai tipiška, kad valdžia paskui skundziasi ties, kurie net nebalsavo 😁

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 05 14, 10:41)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="ate42" data-cid="73148534" data-time="1715674837"><div><p>Tikrai reikia, net už tuos kurie nusikaltėliams padeda.</p></div></blockquote><p>Ate, visada gali nebalsuoti. Bet išrinks tada galbūt tą, kuris tau atrodys blogesnis variantas.</p>

Aš tik už balsavimą. Pasisakyti norėjau tik apie pretendentų pasirinkimo kriterijus. Apie tas vertybes kurios mums svarbios darant pasirinkimą.
Atsakyti

Aš tik už balsavimą. Pasisakyti norėjau tik apie pretendentų pasirinkimo kriterijus. Apie tas vertybes kurios mums svarbios darant pasirinkimą.

Tai visada reikia žiūrėti vertybiskai, o ne ieškot kažkokių priekabių. Pvz man svarbu europietiskos vertybes, valstybės vystymasis ta kryptimi, o ne į rytus.

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 05 14, 11:17)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="ate42" data-cid="73148542" data-time="1715676393"><div><p>Aš tik už balsavimą. Pasisakyti norėjau tik apie pretendentų pasirinkimo kriterijus. Apie tas vertybes kurios mums svarbios darant pasirinkimą.</p></div></blockquote><p>Tai visada reikia žiūrėti vertybiskai, o ne ieškot kažkokių priekabių. Pvz man svarbu europietiskos vertybes, valstybės vystymasis ta kryptimi, o ne į rytus.</p>

Kiekvienas vertinam pagal savo vertybes ir kultūrą. Tik gal atsirinkime ir sulyginkime deklaruojamą ir vykdomą. Man posakis "Tikslas pateisina priemones" nepriimtinas.
Atsakyti

Na nevykdo gi I rytus dabartiniai valdantieji. Tai kaip ir sutampa su deklaruojamom

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 05 14, 11:39)
<p>Na nevykdo gi I rytus dabartiniai valdantieji. Tai kaip ir sutampa su deklaruojamom</p>

Manau pasilikime kiekviena su savo nuomone.
Suprantu, kad tikslas pateisina priemones. taip?
Čia užklausiau lygiai taip kaip klausiama kieno Krymas. rolleyes.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 14 gegužės 2024 - 11:45