Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Aš balsavau už Šimonytę. Šiaip buvau už Žalimą, bet akivaizdu, kad balsai būtų nuėję niekur.

Ir jei jau aš talibė, tebūnie, šiuo konkrečiu atveju priimu kaip komplimentą. Drąsu, vienok, tokiais žodžiais švaistytis.

Labai jau įdomu, koks tas kandidatas buvo, už kurį buvo verta balsuoti?

Aš tai tiesiai už Žalimą. Šiaip potencialiai geras prezidentas galėtų būti, bet faktas, kad dslis strategiškai subalsavo 😃 kas nėr blogai. Vienok džiugu, kad "ant"Vėgėlės nesąmonių nepasimovė liaudis, bet baisu, kad tiek už Vaitkų subalsavo... Žemaitaitis, na, įdirbis. Bendravimas su žmonėmis stebūklus daro.

O šiaip man visada lb.keista kodėl diskutuot apue politiką yra dažnai sudėtinga. Aš tai visada pasakau už ką baksuoju, nes visada gerai žinau kodėl tą darau. 

Atsakyti

Vaitkus gal 😁

Šiaip kas balsavo už Vaitkų man nuoširdžiai įdomu kodėl? 

Generolas, kuris netiki šalies kariuomene? Čia yra...raudonos lemputės

Atsakyti

Šiaip kas balsavo už Vaitkų man nuoširdžiai įdomu kodėl? 

Generolas, kuris netiki šalies kariuomene? Čia yra...raudonos lemputės

Manau nostalgija sovietmečiui pasąmonėje. Nes tada buvo vaikyste, jaunystė, gera sveikata, etc, pasaulis atrodė šviesus ir ateitis daug žadanti. Vat jis su savo demagogija sukėlė žmonėms kažkokias pasąmonės emocijas

Atsakyti
Labas rytas,
Asmeniškai man geriausia valdžia , kuri nieko nekeičia. Aš gyventi moku , man nereikia nieko duoti . Svarbu neatimtų.
Kažin kodėl tarptautiniai stebėtojai nebuvo įsileisti stebėti rinkimų ? Neužkliuvo niekam ?
Demokratija pas mus biggrin.gif
https://www.lrt.lt/n...zidento-rinkimu
Svarbu kaip tai pateiki tongue.gif
Nebemiela man asmeniškai temoje pasidarė. Ir tiek ax.gif
Atsakyti

Labos,

 

Jau padirbau atlėkus iki darbo 6 :flirt2: galiu prie židinio patūnoti :) ir ne apie politika dabar, vakar atlėkiau sodan patupėjau pasigrožėjau slėniu ir pirmyn :) Pasėjau morkas, tiesa su tuo krakmolu, kaip sudigs papasakosiu, dar įkišau burokėlių, šiandiena jei oras leis sėsiu kelias pupas ir su šiltnamiu mažu pasistūmėsiu, bo nebaigtas kažkaip gavosi :) Rankas supratau nuo skauda ogi nuo mezgimo(tsss tik niekam nesakykite :D ), nes dabar paintensyvėjo jis pas mane, noriu pleduką draugei pabaigti, jau kvadaratukų turiu 154, dar reiktų ale jau siūlai baigėsi, reikia iki maksimos nulėkti...ir paskui mezgėjos patarkite kokius tarpus daryti juodus ar baltus, bo siūlų visokiausių ir mėlynų, raudonų, pilkų, violetinių 3 atspalvių. 

Tiesa nusipirkau šeivamedį koloninį nu taip man jo pareiko iki negaliu ...tai save ramindama, kad ne platus ir nusipirkau MB vakar įsodino :)

Dusia turiu chandler pačios didžiausios uogos iš turimų šilauogių, MB daugiausiai patinka jos, o aš tai nevalgau tai nežinau.

Dusia jie neįsileido bo bijo ruso ir baltaruso....et ... 

o jau sapnų įvairovė ir toks lėkimas bėgimas, kažkieno darbo taisymas,toks susivėlimas...fek...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 14 gegužės 2024 - 06:00
Mukut , megzti iš juodos spalvos siūlų mūsų metuose nebereikia biggrin.gif Iš tikro labai pjauna akis . Kas mezga pagal užsakymus , mačiau netgi +10 pr prie sumos už juodą.
Rinktis Tau, mano būtų toks patarimas.
Morkos gavo kavos tirščių ? tongue.gif mirksiukas.gif Praėjusiais metas man suveikė. Matysiu kaip šiemet.
Muka , raganų medis taigi šeivamedis bigsmile.gif HP lazdelė buvo iš to medžio tongue.gif


Atsakyti

na jo, akių gal gadinimas juodas bet kaip sumegzti tai gal nesugadins visai....

Aha žinau apie šeivamedį, jo man taip prireikė iki negaliu, pasodinau prie kito sklypo įvažiavimo, nes prie pirmo sklypo baltas šermukšnis skiepytas įtupdytas :)

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Raudonuogio šeivamedžio niekaip neparsivežu iš miesto.Jis nuodingas,bet gražūs lapai.Jau dabar tai per vėlu. ax.gif
Atsakyti

maniškis juodauogis :) va šitas 

67-3-700x700.jpg

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 05 14, 06:46)
Labas rytas,
Asmeniškai man geriausia valdžia , kuri nieko  nekeičia. Aš gyventi moku , man nereikia nieko duoti . Svarbu neatimtų.
Kažin kodėl tarptautiniai stebėtojai nebuvo įsileisti stebėti rinkimų ? Neužkliuvo niekam ?
Demokratija pas mus  biggrin.gif
https://www.lrt.lt/n...zidento-rinkimu
Svarbu kaip tai pateiki  tongue.gif 
Nebemiela man asmeniškai temoje pasidarė.  Ir tiek  ax.gif

Užkliuvo užkliuvo ... 4u.gif O va, kokie planai , nes jau gi garantuotas, galima nebestabdyt...
vartotojo įkelta nuotrauka

Todėl ir nemiela, kad ne bendraminčių tema pasidarė , o juk tema tai bendraminčiuose 4u.gif
Atsakyti
Muka,lapai labai gražūs ir žiedai ružavi? wub.gif Įdomu jis turbūt dekorativinis ne vaistinis?
Atsakyti
АѲѴА АЛТА вещает для вас́ СС
Rasysiu nuo siol temoje kuria pati atidariau.Bus apie insulina,kam idomu ,paskaitykit.
https://www.supermam...owtopic=1051921
Atsakyti