Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2024 05 14, 05:46)
Labas rytas,
Asmeniškai man geriausia valdžia , kuri nieko  nekeičia. Aš gyventi moku , man nereikia nieko duoti . Svarbu neatimtų.
Kažin kodėl tarptautiniai stebėtojai nebuvo įsileisti stebėti rinkimų ? Neužkliuvo niekam ?
Demokratija pas mus  biggrin.gif
https://www.lrt.lt/n...zidento-rinkimu
Svarbu kaip tai pateiki  tongue.gif 
Nebemiela man asmeniškai temoje pasidarė.  Ir tiek  ax.gif


Laba,
Pabaigos pradžia......... unsure.gif
Atsakyti

Šiaip kažkokia demokratija dar pas mus. Kas už ką nori, tas už tą balsuoja. O kadangi kiekviena grupė savo atskiro prezidento turėt negali, teks susitaikyt su tuo, už ką nubalsuos dauguma. Arba nenumoti ranka ir eiti balsuoti už mažesnę blogybę. Kad jau nebuvo jokio šviesulio tame pasirinkime. 

Atsakyti

rašo, kad uogos valgomos ir žiedai skinami arbatoms, tai nežinau ar vaistinis.

Atsakyti

Pas a.a. anytą sodo šiltnamy buvo kažkoks ne tai mažas medelis, ne tai krūmas. Nežinojau, kas toks, neišsikasiau. Dabar mergelė nuvažiavo, atsiunčia nuotrauką... tai jūs man pasakykit, čia medėjantis bijūnas ar kas tokio? Bandysiu persikelt, bet gal rudenį. Ar jie labai lepūs? Lauke augs? Vietą labai parinkinėt reikia?


Pridėta:

Atsakyti

Taip sumedėjas bijūnas, palaukčiau kol peržydės ir tada judinčiau, bet krūmas jau didelis gal palauk ansktyvo pavasario, jeigu turi kantrybės, bet kad šiltnamyje augtų... tai reikia ir laistyti...jeigu nėra galimybės laistyti, laukčiau kol nužydės.

Atsakyti

Manau nostalgija sovietmečiui pasąmonėje. Nes tada buvo vaikyste, jaunystė, gera sveikata, etc, pasaulis atrodė šviesus ir ateitis daug žadanti. Vat jis su savo demagogija sukėlė žmonėms kažkokias pasąmonės emocijas

Matyt, nes stebėtinai subalsavo.

Atsakyti

Šiaip kažkokia demokratija dar pas mus. Kas už ką nori, tas už tą balsuoja. O kadangi kiekviena grupė savo atskiro prezidento turėt negali, teks susitaikyt su tuo, už ką nubalsuos dauguma. Arba nenumoti ranka ir eiti balsuoti už mažesnę blogybę. Kad jau nebuvo jokio šviesulio tame pasirinkime. 

Nu tikrai kažkokia demokratija 😃😃😃

Atsakyti

Labas rytas, Asmeniškai man geriausia valdžia , kuri nieko nekeičia. Aš gyventi moku , man nereikia nieko duoti . Svarbu neatimtų. Kažin kodėl tarptautiniai stebėtojai nebuvo įsileisti stebėti rinkimų ? Neužkliuvo niekam ? Demokratija pas mus biggrin.gif [url="https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/2267717/ziniasklaida-esbo-atstovai-del-lietuvos-iskeltu-salygu-nestebes-prezidento-rinkimu"]https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/22...zidento-rinkimu[/url] Svarbu kaip tai pateiki tongue.gif Nebemiela man asmeniškai temoje pasidarė. Ir tiek ax.gif
Tada esamas tinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 14 gegužės 2024 - 09:08
QUOTE(Amadėja* @ 2024 05 14, 09:07)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Dusia37" data-cid="73148475" data-time="1715658376"> Labas rytas, Asmeniškai man geriausia valdžia , kuri nieko nekeičia. Aš gyventi moku , man nereikia nieko duoti . Svarbu neatimtų. Kažin kodėl tarptautiniai stebėtojai nebuvo įsileisti stebėti rinkimų ? Neužkliuvo niekam ? Demokratija pas mus vartotojo įkelta nuotrauka https://www.lrt.lt/n...zidento-rinkimu Svarbu kaip tai pateiki vartotojo įkelta nuotrauka Nebemiela man asmeniškai temoje pasidarė. Ir tiek vartotojo įkelta nuotrauka</blockquote> Tada esamas tinka.

Iš dviejų blogybių renkamės mažesnę. Esamas.
Kažkaip greitai užmirštame kaip dangstomi ir išsukinėjami už nusikaltimus savi, koks mobingas vykdomas, kaip skurdinama ir praskolinama, išparduodama mūsų šalelė.
Jei jūsų vaikai būtų tame tarpe kuriuos skriaudė, jūs irgi gintumėte tą padarą kuris tai darė?
Atsakyti

Taip sumedėjas bijūnas, palaukčiau kol peržydės ir tada judinčiau, bet krūmas jau didelis gal palauk ansktyvo pavasario, jeigu turi kantrybės, bet kad šiltnamyje augtų... tai reikia ir laistyti...jeigu nėra galimybės laistyti, laukčiau kol nužydės.

dėkui, Mukut. 

Dėl kantrybės tai galiu laukt, jei neparduosim to sodo iki pavasario. Taip, dėl laistymo bėdelė... tegu nužydi tuomet, tada žiūrėsim. Ten tam šiltnamy dar dafiga augalų pridygo. Bijūnų, raganė, dar neaišku ko. 

Atsakyti

Aš vakar išgabenau laprikas su vazonais į terasą. Man pernai pasiteisino. Augo gerai tiek terasoj, tiek lauke palei namą. Mažas mano tiesiog nuo krūmų skynė ir valgė 😃

Vietoj gėlių prie įėjimo žirnių vazonas 😂 Mb jau įprato. O ką, žydi jau. Ko ne gėlės 😂

Aktinidija viena terasoj jau peržydėjo vazone belaukdama šalnų sezino galo. Sodint reik... Serenčiukus irgi laikas jau. 

Svogūnus reik būtinai dabaigt, ypač daigus salotinių iš mamos. Lysvę nudengt reik ir nuravėt... Dar pomidorus layke sudidint, langus išvalyt, žirniams atramas susmaigstyt, laustyt viską... Daug kažkaip darbo 😁

Kažin nasturtos vazonuose augs? 

Atsakyti

Kažin nasturtos vazonuose augs? 

augs. Tik laistyt dažnai reiks. Ir tręšt.

Atsakyti