Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Skvernelio partija man atrodo be konkrečios pusės, tiesiog suėjo žmonės, norintys politinės karjeros ir tiek. Kitą vertus, visos gi partijos nuo kažko pradeda ir išsivysto į rimtą jėgą, arba nunyksta, nes išeina ant vieno kažkokio atgarsį sukėlusio įvykio ar asmenybės, bet ilgai juk negali pavežti ven tai

Atsakyti

bet kuri partija, atėjus į valdžią, pamiršta savo lozungus ir pažadus. Taip kad net nežinau, ar yr galų gale didelis skirtumas, kuri ten patenka. Vienas žmogus su kitokiu mąstymu nieko nepakeis. 

Mane kankina protinis dantis. Parazitas vis dar niekaip išdygt negali (taip taip, proto man dar labai trūksta, tik du juos turiu savo metuose))). Dantenos sutino, užsičiaupt normaliai negaliu, nes sukandu nuolat.  O čia kažkokia politika ))

Atsakyti

bet kuri partija, atėjus į valdžią, pamiršta savo lozungus ir pažadus. Taip kad net nežinau, ar yr galų gale didelis skirtumas, kuri ten patenka. Vienas žmogus su kitokiu mąstymu nieko nepakeis. 

Mane kankina protinis dantis. Parazitas vis dar niekaip išdygt negali (taip taip, proto man dar labai trūksta, tik du juos turiu savo metuose))). Dantenos sutino, užsičiaupt normaliai negaliu, nes sukandu nuolat.  O čia kažkokia politika ))

Ojezau..dantis...oj oj. Kad juos kur peklon

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 05 14, 12:42)
<p>Kodėl jūs bijot konkrečiai sakyt už ką ir dėl ko balsuojat, jei esat tikros dėl savo pasirinkimo?🧐kažkaip abstrakčiai per aplink kažką rašot, nekonkrečiai. Pvz aš dažnai net nesuprantu to žmonių kalbėjimo tarp eilučių </p>


O kodėl turėtume ? Todėl , kad kažkam įdomu? Man tai visai neįdomu, kas už ką balsavo biggrin.gif
Už ką balsuosiu rašiau senai. Jie pamiršot galima susirasti ir pasiskaityti .

Ir čia man vakar bandėt senatvę ir Vaitktų į draugus įpiršti?


Papildyta:
QUOTE(Anidanda @ 2024 05 13, 20:46)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Pou" data-cid="73148445" data-time="1715617794"><div><p>Aš balsavau už Šimonytę. Šiaip buvau už Žalimą, bet akivaizdu, kad balsai būtų nuėję niekur.</p><p>Ir jei jau aš talibė, tebūnie, šiuo konkrečiu atveju priimu kaip komplimentą. Drąsu, vienok, tokiais žodžiais švaistytis.</p><p>Labai jau įdomu, koks tas kandidatas buvo, už kurį buvo verta balsuoti?</p></div></blockquote><p>Vaitkus gal 😁</p>


?

Papildyta:
QUOTE(Anidanda @ 2024 05 13, 22:46)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Amadėja*" data-cid="73148463" data-time="1715626828"><div><p>Šiaip kas balsavo už Vaitkų man nuoširdžiai įdomu kodėl? </p><p>Generolas, kuris netiki šalies kariuomene? Čia yra...raudonos lemputės</p></div></blockquote><p>Manau nostalgija sovietmečiui pasąmonėje. Nes tada buvo vaikyste, jaunystė, gera sveikata, etc, pasaulis atrodė šviesus ir ateitis daug žadanti. Vat jis su savo demagogija sukėlė žmonėms kažkokias pasąmonės emocijas</p>

?
Papildyta:
Yra negražu atėjus į kitų vaikų smėlio dėžę aiškinti kaip žaisti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

O kodėl turėtume ? Todėl , kad kažkam įdomu? Man tai visai neįdomu, kas už ką balsavo biggrin.gif Už ką balsuosiu rašiau senai. Jie pamiršot galima susirasti ir pasiskaityti . Ir čia man vakar bandėt senatvę ir Vaitktų į draugus įpiršti? Papildyta: ? Papildyta: ? Papildyta: Yra negražu atėjus į kitų vaikų smėlio dėžę aiškinti kaip žaisti biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif
Tai kad neaiškinu, net nesuprantu kodėl manai priešingai. Juk čia demokratija, kas kaip nori, taip ir balsuoja. 

Ir šiaip čia ne asmeninė smėlio dėžė, o viešas forumas. Tad irgi demokratija galioja 🤣

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 14 gegužės 2024 - 17:53

Ojezau..dantis...oj oj. Kad juos kur peklon

O kaip tavo dantų reikalai?

Atsakyti

...atėjus į kitų vaikų smėlio dėžę...

Aha, pagaliau ne senatvė, o vaikystė į Dusios gyvenimą atėjo )))) 

Atsakyti
Labos,
baisu ir uzeit pasidare.Paskaiciau ir nesupratau del ko karas?
Pritariu zolytei del referendumo ir kandidatu.MAno nuomone niekam neidomu,nes as buciau balsavus uz Vaitku,sviesuli Lietuvos,bet zinant,kad jis butu sutryptas vasalu,isvis nebalsavau.Referendumo formuluote zolia isaiskino puikiai
,jei ir buciau balsavus buciau pries.Nebalsavau todel,kad netikiu balsavimo pastu teisingumu,o balsavimo diena buvau toli,tai negalejau balsuot tiesiogiai ambasadoj.Ir dabar dekit man baudas :D .
Nepykstu nei del vienos nuomones,tik stebiuosi truputi,nu bet gi demokratija :D
O visa kita nuostabu.Saule,melynas dangus,jokiu rupesciu,vanduo siltas,maudynes juroj.Tik viskas,kas gera,greit baigiasi Savaitgali teks gryzt i realybe i lietinga ir vejuota Anglija.
Atsakyti

Xix, Luety nebenori namo ))) na tai pasilik. Pomidorų nepritrūksi ir vietoj :)  Labai smagu, kad džiaugiesi poilsiu  :4u: 

Kaip kojelės? Nebeskauda?

 

Dėl šviesulio.. labai džiaugiuosi, kad neprabalsavai  :D​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 14 gegužės 2024 - 19:51
Luety, pagaliau pajutai Ispanijos svetingumą wub.gif Gera nuotaika, saulė - pasikrovei ir vit.D , ir gerų emocijų 4u.gif
O man prikibo sloga. sekmadienio vakarą perštėjo gerklę, visą dieną lauke išsižiojus žolę pjoviau biggrin.gif . Galvojau, kad dėl to.. O vakar vakare jau suėmė rimtai sloga. ..Bet tokia kieta unsure.gif Abi nosys ax.gif Lašinu paleistuvės sultis, bet nė kiek neatleidžia. Kelias dienas dar reiks pavargt... Ir neužuodžiu nieko , uosčiau alyvas jau vos ne nosin sukišau- nieko. unsure.gif
Saintlina, mano dukrai buvo net uždegimas dantenų rimtas, kol praskilo. Sunkiai dygo. Ir kišenė tokia susidariusi, jau ruošėmės tą dantį traukt. Bet paskalavom su druska, praėjo uždegimas ir ta kišenė susitraukė bigsmile.gif Visai gerai tą dantį turėt ax.gif
Atsakyti

Saintlina, mano dukrai buvo net uždegimas dantenų rimtas, kol praskilo. Sunkiai dygo. Ir kišenė tokia susidariusi, jau ruošėmės tą dantį traukt. Bet paskalavom su druska, praėjo uždegimas ir ta kišenė susitraukė bigsmile.gif

O, gera mintis dėl druskos. Ačiū!

Atsakyti

O tai kaip tau taikė? Kodėl nenori plačiau parašyt? Įdomu tikrai 

Parašiau, kad nesiplėsiu, vadinasi,- nesiplėsiu.

nėra ten kainoraščio. Klausk per mesendžerį arba gali paskambinti. 

Mane kankina protinis dantis. Parazitas vis dar niekaip išdygt negali (taip taip, proto man dar labai trūksta, tik du juos turiu savo metuose))). Dantenos sutino, užsičiaupt normaliai negaliu, nes sukandu nuolat.  O čia kažkokia politika ))

Bijau nuvažiavus, kad prarasiu sveiką nuovoką. Visko užsimanysiu ir Vyrs nesusitvarkys su manimi.

Skalauk su druska, čiut sodos įberk. Odontologė buvo pasakius receptą, bet dabar bijau sumeluot, koks ten labai geras. O šiaip, druska ir protarpiais Eludryl. Turiu tą bėdą, apatiniai tokie pusdančiai. Vieną reiktų raut, nes jis vis patinsta kas kuris laikas, plius pas mane nėra platus žandikaulis, rupkės, kai pajuda, priekinius apatinius čiut pastūmė, vienas pasikreivino dantukas.

Luety, gera skaityt, kad tau gera. Nors šiandien Lietuvoj oras ypatingai malonus, toks aksominis.

Atsakyti