Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Kadangi jis atejo ne laimėti, o tik dalyvauti..

Tai jie beveik visi atėjo besiruošdami rudens rinkimams, o ne tikėdamiesi dabar laimėti. Nes na tikrai negalėjo būt tokiais optimistais :) 

Atsakyti

Ir Kaune oras tobulas tiesiog. Va toks galėtų būt visąlaik, nesupykčiau. Na dar max prisipliusintų 5 laipsniai, ne daugiau. Ir taip visus metus.

Atsakyti

Turiu aktyvistę nepasėdinčią vietoje, tai turiu neatsilikti 😀

Super :super:  

Ką gražaus aplankėt šiandien? Kur foto?

Atsakyti

Na dar max prisipliusintų 5 laipsniai

Figuški. Nereik jokių plius penkių. Puikiausiai užteks kiek yra  :D​ 

Atsakyti

Nu tai toks oras kaip dabar tipo žiema, o dar plius 5 - vidurvasaris. Nesakyk, būtų tobula. Kaune šiandien apie 20 laipsnių buvo. Vakare prazyliojau su palaidine trijų ketvirčių rankovėmis. 

Tik jaučiu, kad šįmet uodų metai bus. Buvom pas Sesę užlėkę, o pas ją daug pušų, beržų už sklypo - tuoj zyzti pradėjo.

Atsakyti

Ai, tu geriau neklausinėk :)

 mane domina žmonių mąstymas 😁. Negi jie negirdi, ką tas asmuo atviru tekstu sako? O gal tikrai pasiilgo sovietijos🫡

Tai jie beveik visi atėjo besiruošdami rudens rinkimams, o ne tikėdamiesi dabar laimėti. Nes na tikrai negalėjo būt tokiais optimistais :)

Man tai atrodo, kad kai kurie lb tikėjo sėkme, pvz tas zuviukas 😄. Juk net I teismą ketina paduot tapina, neva kad jis sugadino reitingus 

Nu tai toks oras kaip dabar tipo žiema, o dar plius 5 - vidurvasaris. Nesakyk, būtų tobula. Kaune šiandien apie 20 laipsnių buvo. Vakare prazyliojau su palaidine trijų ketvirčių rankovėmis. 

Tik jaučiu, kad šįmet uodų metai bus. Buvom pas Sesę užlėkę, o pas ją daug pušų, beržų už sklypo - tuoj zyzti pradėjo.

Vokietijoj nei vieno uodo nemačiau. Matyt purškia jie, nes nesuvokiu, kaip tokiam žaliam berlyne su milžiniškais parkais nebuvo jų is vis. Tuo tarpu pas mus sodyboj siaubiakas, vakare neįmanoma į kiemą išeit 

Atsakyti
Nors ir zadejau eit von,bet kaip sakoma,priverskit biggrin.gif
Vokietijoj nei vieno uodo nemačiau. Matyt purškia jie, nes nesuvokiu, kaip tokiam žaliam berlyne su milžiniškais parkais nebuvo jų is vis. Tuo tarpu pas mus sodyboj siaubiakas, vakare neįmanoma į kiemą išeit
Citata
Va sita citata puikiai iliustruoja,kokia europa esate biggrin.gif
Net cigonine asiline bulgarija purskia ,netik turistu zonose.Taip kad ,nieko naujo po saule ir menuliu.Tik slektiskas pasiputimas ,tiek jusyse ir tos europos.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 15 gegužės 2024 - 05:28

Uodų ir pas mus kaime baisybė. 

Anksčiau jie kažkaip kas antrus metus užplūsdavo, dabar kasmet pilna.

Atsakyti

Nors ir zadejau eit von,bet kaip sakoma,priverskit

Net cigonine asiline bulgarija purskia ,netik turistu zonose.

Kur gi rasi įdomiau nei čia? )))

Bet aš nelabai įsivaizduoju, kaip tokias teritorijas išpurkšt? Neišpurkši gi visų paupių, paežerių, drėgnų miškų ir pan, kur tiem uodam gerai veistis?  Išpurkščiau pas save, bet tai kuo, kada, ką? Ale tai aš išpurkšiu, o kaimynai tikrai ne, ir rezultate vis tiek pilna jų bus.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.

Kas važiuoja medelynan,aš prie interneto.Prisisakiau gėlių,sidabrakrūmio 4 rūšių,aguonų,vienadienių,kurių neturiu. ax.gif Šiandien važiuoju miestan pasiimti savo likūsių 40 pomidorų.Prisisakiau visokiausių rūšių po du,po tris. mirksiukas.gif Bijau žemdirbių turgeliu eiti,dar ko prisireiks,.Dar kokių retų mėtų gerai būtų. mirksiukas.gif Matysime.

Dusiuk,užisakiau dar tos pačios moheros su šilku,patiko.Dukrai atidaviau,sau noriu,tai užsisakiau 130g.Dabar dar pasirodo jiems akcija. mirksiukas.gif

Sunkiai lelijos dygsta,senosios jau nemažos,o kitos dar nelenda.Bijau ar ne per gyliai susodinau? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 05 14, 22:09)
 mane domina žmonių mąstymas 😁. Negi jie negirdi, ką tas asmuo atviru tekstu sako? O gal tikrai pasiilgo sovietijos



Labas rytas,
Pasodinau vakar paprikas ir pomidorus. Kaip Dusia sako, jaučiu raumenis, kur nesitikėjau jų turinti. biggrin.gif
Šiandien dar baklažanams žemę pasiruošiu ir sukišiu. MB jau niekaip nebegali padėt. Žiaurūs skausmai. Rotorinės manžetės sindromas. Galuojasi, sunku žiūrėt. O dar kai jis be darbo nemoka išbūt, svęs nemyli.....vistiek nusigriebia kažką daryt.

Anidanda, kodėl pas tave tik balta ir juoda? Tik paaugliai turi dvi spalvas. Moteris esi su gyvenimo patirtimi. Kodėl kraštutinumai? Pretendentai buvo ne trys, ne keturi ir ne du. ax.gif Nors rinktis nebuvo iš ko. Ieškojom mažiausios blogybės. 4u.gif
Atsakyti
Ponios,jau daug kartu aptarti uodai ir erkes yra force majore Lietuvoje.
Tai gal laikas susivokti kokioje europos kuno vietoje esate?
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti