Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Oi kiek cia jus grozybiu privardijot,net sirdis dziaugiasi.Pagal pavadinima nezinau,kaip atrodo,tai googlinau visas.Akys raibsta,Siurpius ir bajores pazystu,bet neturiu,reiks ieskot,grazu.Flioksu buvau gavus dovanu,bet nematau,kad butu isdyge,nors dar dorai prie darzelio nepriejo rankos.Hostu ar melsviu turiu 3-ju rusiu.
Sode isravejau braskes ir pasejau sparaginiu tiesiai i dirva,dygs,nedygs,kaip nori.Siemet bus kudas mano darzas per gastroles ne laiku.
Turiu sausmedi,MB nusipirko sau,o as itaisiau jam vieta,uz jo pasislepia plastikine backa su vandeniu laistymui.
Oras issitaise,tik vejas liko,saule sviecia,smagu sode.Siemet sode daug boruzeliu,nemaciau kitais metais visai.
Papildyta:
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 23 gegužės 2024 - 15:35
Pasigoglinau irgi kas per bajorė?Oi neužmušama ji,aplink prūdą dabar žydi. ax.gif
Skaitosi palaiščiau braškes,šilauoges,kaip dėjo lietus dabar,na nors nereikės gėlių laistyti medžių.
Ravėjau aplink krūmus naujame sode,kol liejosi šilauogės,suskaičiavau 12 agrastų naujų,19 vyšnių.Jei jau sodinti,tai sodinti.Būtų tuščias laukas.Visos beveik vyšnios jau su uogomis.
Laiščiau braškes ir mintyse keikiau jau starzdus,tiek uogų primegzta,o kaip nusaugoti reikės? ax.gif
Dusia rašausi į sąrašą gėlę,šeštadienį planuose į turgelį,bet su mb,jei jam užteks kantrybės vaikščioti? ax.gif
Obuolinė mėta dauginasi,jei būtumėte kas arčiau dalinčiausi,o tai lenda į kitas mėtas,čiobrelius.Matyt jai patinka mano žemelė.
Pas mane gi buvo baltas šalavijas.Tai jis gali pakeisti spalvą?
Luety,čia Tavo sausmedis? wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 05 23, 15:24)
Pasigoglinau irgi kas per bajorė?Oi neužmušama ji,aplink prūdą dabar žydi. ax.gif
Skaitosi palaiščiau braškes,šilauoges,kaip dėjo lietus dabar,na nors nereikės gėlių laistyti medžių.
Ravėjau aplink krūmus naujame sode,kol liejosi šilauogės,suskaičiavau 12 agrastų naujų,19 vyšnių.Jei jau sodinti,tai sodinti.Būtų tuščias laukas.Visos beveik vyšnios jau su uogomis.
Laiščiau braškes ir mintyse keikiau jau starzdus,tiek uogų primegzta,o kaip nusaugoti reikės? ax.gif
Dusia rašausi į sąrašą gėlę,šeštadienį planuose į turgelį,bet su mb,jei jam užteks kantrybės vaikščioti? ax.gif
Obuolinė mėta dauginasi,jei būtumėte kas arčiau dalinčiausi,o tai lenda į kitas mėtas,čiobrelius.Matyt jai patinka mano žemelė.
Pas mane gi buvo baltas šalavijas.Tai jis gali pakeisti spalvą?
Luety,čia Tavo sausmedis? wub.gif  wub.gif  wub.gif

Mano,treciametis.
Atsakyti

Toks sausmedis  pas mane numirė. Sodybietė buvo atvežusi.  Galėjau. Tik buvom nupirkę sodybą, nemokėjau auginti. Galvojau kaip Joniškyje, numetei ir auga. 

Atsakyti

Pasigoglinau irgi kas per bajorė?Oi neužmušama ji,aplink prūdą dabar žydi. ax.gif
Skaitosi palaiščiau braškes,šilauoges,kaip dėjo lietus dabar,na nors nereikės gėlių laistyti medžių.
Ravėjau aplink krūmus naujame sode,kol liejosi šilauogės,suskaičiavau 12 agrastų naujų,19 vyšnių.Jei jau sodinti,tai sodinti.Būtų tuščias laukas.Visos beveik vyšnios jau su uogomis.
Laiščiau braškes ir mintyse keikiau jau starzdus,tiek uogų primegzta,o kaip nusaugoti reikės? ax.gif
Dusia rašausi į sąrašą gėlę,šeštadienį planuose į turgelį,bet su mb,jei jam užteks kantrybės vaikščioti? ax.gif
Obuolinė mėta dauginasi,jei būtumėte kas arčiau dalinčiausi,o tai lenda į kitas mėtas,čiobrelius.Matyt jai patinka mano žemelė.
Pas mane gi buvo baltas šalavijas.Tai jis gali pakeisti spalvą?
Luety,čia Tavo sausmedis? wub.gifwub.gifwub.gif

Galvoju dengt tinklu ant lankų tuos savo 2 metrus 😃

Atsakyti

Pas mus nukrito 5 lašai. Užknisa 😃

Atsakyti

Labas rytas,

vakar tai labai smagiai nušniojo, bet MB sakė, kad tik tam tikrose vietose. Jis grįžo iš darbo, ten nelijo.

Dusia, Kaunas sprogsta nuo akacijų žiedų kvapų. Kažkaip tave prisiminiau. Kai kur tiek daug atžaliukių pridygę, matyt, nupjautos buvo neseniai. Jonavos g. vienoj vietoj sąžalynas.

Gražios visoms dienos! Savaitgalis karštas laukia.

Atsakyti

Labas rytas,

Nebegalima sodinti akacijų, bauda. Aš turiu pasodinusi dvi. Bet tas pagerintas, ne paprastas. Įdomūs augalai , viena geltonais lapais, geltonais žiedais, kita rūžavais dideliais žiedais.  Sako medingi, bet bičių nemačiau. Mano kiemas Kaune kvepia jazminu. Labai didelis krūmas jau užaugo. Anksti šiemet viskas sužydo.

Savaitgalis nusimato vėl tekinom....kad tik viską suspėti kiek priplanavus. 

Užsisakiau grikių lukšto mulčo. Nedaug. Išbandysiu. Gėlynus mulčiuoti žole kažkaip nesinori. O ravėti 10 kartų per sezoną irgi nesinori.

Jokio lietaus , nei kaime nei Kaune nemačiau. 

Atsakyti

Taip, žinau, kad invazinės. Bet jos tiesiog dūzgia nuo bičių. Pas Močiutę augo didžiulė, mes po jos pavėsiu visi suguldavom po šieno tvarkymo darbų ir pailsėdavom plepėdami. Tai ik šiol prisimenu aromatą ir bičių dūzgimą.

Kieme augo dvi po langais, bet vėtros išlaužė po šaką. Jų kamienas labai aukštas, o lapija viršuje kupolu augo. Išdrevėjusios buvo.

Aš taip pat galvoju apie tą mulčą gėlynams, nes per darbymetį gėlių apeit nėra kada. Plius, sulaiko drėgmę.

Sode jazminukas niekaip neįsikabino, toks mažas, suvargęs, bet šįmet kelis žiedukus sukrovė. Pirkom Raudondvario medelyne, bet kažkas netinka. Reiktų pakasinėt, gal grambuoliai šaknimis puotauja vis. Jau ketvirti metai pas mus. Alyva sunkiai, bet įsikabino, pradėjo leisti atžalas, žydėt, o šis toks pasmurgo.

Kaune po langais, tai alyvos pasakiškos, kiek toliau jazminas, tik jis pavėsyje, pradės žydėti po geros savaitės pilna jėga, dabar dar tik pumpuriukai nedicki.

Atsakyti

Kaime, sakė, vakar du kartus lijo. Bet šilauoges vakare laisčiau, nes man jos sausos atrodė. Iš visų uogų tai tik braškių atrodo bus daug ir ant šilauogių jūra žiedų. Daugiau viskas nušalo, net serbentų nebus. Ant sausmedžių gal tris uogas mačiau per du krūmus. Ai, agrastai dar atsilaikė. Vyšnias ir trešnes vėl reiks pirkt.  Ant keturių trešnių ir trijų vyšnių nei vienos uogos nėr. Viena vyšnia ir viena trešnė šiek tiek primezgė. 

Atvažiuoju vakar į kaimą - o ten pečių kūrena.. visi radiatoriai atsukti, viduj kaaaršta.. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 24 gegužės 2024 - 07:28

Labos :)

 

Dirbu iš sodo :) na ryte parstumdyti apmokami darbai o dabar jau eisiu sodinti ką nusipirkau vakar :) na šiaiplabai savimi didžiuojuosi, kad su protu...beeeet, jau kirba mintis kitą savaitę dar nulėkti, o gal kas pasirodys labai labai reikalingas  :rolleyes:

Bajorė man gražu, bet gaila žydėjimas kiek pamenu trumpas, bet gal maišau,gal kuri žinote, jeigu tik ilgas vsio kita savaitė lekiama iki turgaus  :B

Saintlina :lol: jauč tave nori pripratinit prie šilumos  :D

Gražaus artėjančio savaitgalio, prižadu sau ir jums nesiplėšyti :)O jums to irgi linkiu  :B

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 24 gegužės 2024 - 07:42
QUOTE(Amadėja* @ 2024 05 23, 20:35)
Galvoju dengt tinklu ant lankų tuos savo 2 metrus 😃</p>

Pabosta,skinant dangstyti kievieną kartą,kai nemažas plotas. ax.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Mukut,trumpai žydi Bajorė.
Vakar apėjau ūkį,kartais nėra laiko ir apeiti. biggrin.gif Senos vyšnios iš proto eina,tiek uogų primegzta. bigsmile.gif Kanfietnaja jauna obelaitė irgi pilna obuolių.Galvojau Auksis gal pramečiuos,vėl remti šakas reikės. blink.gif
Žada šiandien +28. bigsmile.gif
Atsakyti