Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas,

Luety, kaip jūs?

AA, o ką citrusai tame kokteily gero duoda?

Mano meniu šiuo metu labai priklausomas nuo žarnokų, niekuomet nežinau kokia nespodzianka laukia :)

Muka, bandyk atsiriboti nuo perteklinės info. Jei didėja nerimas, sunku - geriau neskaityk. Svarbu žinoti pagrindinius dalykus. Jei išeina padėti - padedi, jei neišeina - padėk bent sau. Užsiimk veikla, kuri nunulina nerimą.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2022 03 03, 10:17)
<p>Labas rytas,</p><p></p><p>Luety, kaip jūs?</p><p></p><p>AA, o ką citrusai tame kokteily gero duoda?</p><p></p><p>Mano meniu šiuo metu labai priklausomas nuo žarnokų, niekuomet nežinau kokia nespodzianka laukia smile.gif</p><p></p><p>Muka, bandyk atsiriboti nuo perteklinės info. Jei didėja nerimas, sunku - geriau neskaityk. Svarbu žinoti pagrindinius dalykus. Jei išeina padėti - padedi, jei neišeina - padėk bent sau. Užsiimk veikla, kuri nunulina nerimą.</p>

oi kad neklausau nei žinių namie žiūriu serialą Karūna na toks kad rekomenduoti net nežinau, bet nors neerzina 4u.gif Ale va čia darbe kažkaip pakliuvau į kavos gėrimą ....
Pou o kaip su juodu šokoladu draugauji... buvusi bendradarbė su juo valdydavo nespodziankas 4u.gif
Atsakyti

oi kad neklausau nei žinių namie žiūriu serialą Karūna na toks kad rekomenduoti net nežinau, bet nors neerzina 4u.gifAle va čia darbe kažkaip pakliuvau į kavos gėrimą ....
Pou o kaip su juodu šokoladu draugauji... buvusi bendradarbė su juo valdydavo nespodziankas 4u.gif

Muka, tada viskas liuks. 

Per Netflixą žiūri? Daug kas rekomendavo šį serialą.

Tos nespodziankos ir yra tikros nespodziankos. Jau įrašau, kad tas produktas tinkamas, toleruoju, po poros dienų nuo jo lekiu į tualetą. Saldumynus aš stipriai apribojus. Net ir nesinori. Kartais kokį pergalės saldainį suvalgau, jie tinka.

Vakar taip užsimaniau burokėlių, anksčiau puikiausiai tiko, o va vakar - ne. Ir žinok, iš kurios pusės vėjas pučia. Juokiuosi, kad tuoj liks bulvės su rūgpieniu racione. Bet kartais cukrai nukrenta, rankos dreba.

Atsakyti
Citrusu zieves ,skaiciau kad kazkokiam naujam insekticide at fungicide yra 8 % apelsinu aliejaus,tai visos zieves ten eina. biggrin.gif
Pasodnikai ,rasoda ,taip tas pats.Mazameciai augalai biggrin.gif
Muka ,vada antra,suniukas mazas ,silpnas,atsimenu kazkada pekinus laikem ,tie turbut didesni gime.Bet gal uzaugs.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 03 03, 10:45)
Citrusu zieves ,skaiciau kad kazkokiam naujam insekticide at fungicide yra 8 % apelsinu aliejaus,tai visos zieves ten eina. biggrin.gif
Pasodnikai ,rasoda ,taip tas pats.Mazameciai augalai biggrin.gif
Muka ,vada antra,suniukas mazas ,silpnas,atsimenu kazkada pekinus laikem ,tie turbut didesni gime.Bet gal uzaugs.

Užaugs antros vados būna silpnesnės bet jeigu mama neatstumia tai tikra užaugs 4u.gif

Pou šokoladas tai tas kur virš 70 % kiti jai netikdavo 4u.gif Jo iššūkiu pilna ale va žinok vienime po tulžies operacijos nieko o kiti vargsta... na bet ta buvusi bendradarbė džiaugėsi nes labai sublogo dabar kaip stirna laksto biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Muka Tavo dukriukas ne LT ? Taigi ramu turėtų būti ...
O tavo kolegių bėdos tai truputi juokingos ...
Mano darbe netenkam keletos pirkėjų. Rimtų , tvarkingai atsiskaitančių . Kaip suprantu kažkiek nuneš , nes pinigų nebeišleidžia . Savininkai žiūri labai ramiai , visi supranta... Mišką kerta, skiedros lekia.
Ingrida, kur Tavo vaikas, kuris iš Ukrainos spėjo išvažiuoti ?
Karūną serijalą mačiau , man visai patiko .
Negaliu megzti ir žiūrėti rusiškų filmu, toks pas mane nerimo lygis ... Kažkaip taip .
Luety 4u.gif Toks jau tas gyvenimo ratas .
Pou sudėtinga kaip pas Tave viskas su maistu ... Imk 4u.gif
AA su šeimynos pagausėjimu ! Lengvo auginimo .
Vakar koja skaudėjo labiau negu prieš vizitą. O šiandien kaip nauja ... Prisiminė tinginė, kad dirbti reikia smile.gif
Gražios dienos 4u.gif


Atsakyti

Citrusu zieves ,skaiciau kad kazkokiam naujam insekticide at fungicide yra 8 % apelsinu aliejaus,tai visos zieves ten eina. biggrin.gif
Pasodnikai ,rasoda ,taip tas pats.Mazameciai augalai biggrin.gif
Muka ,vada antra,suniukas mazas ,silpnas,atsimenu kazkada pekinus laikem ,tie turbut didesni gime.Bet gal uzaugs.

Šiaip logiška, dauguma eterinių aliejų veikia taip, tik va kad koncentracija didelė reikalinga. Bet va žinai, galvojau, kad raugo paskirtis skatinti augimą, stiprinti šaknyną. Įdomus derinys, reik pažiūrėt sudėtis. Tiesiog niekad neužsekus tokio komplekto.

Užaugs antros vados būna silpnesnės bet jeigu mama neatstumia tai tikra užaugs 4u.gif

Pou šokoladas tai tas kur virš 70 % kiti jai netikdavo 4u.gifJo iššūkiu pilna ale va žinok vienime po tulžies operacijos nieko o kiti vargsta... na bet ta buvusi bendradarbė džiaugėsi nes labai sublogo dabar kaip stirna laksto biggrin.gif

Muka, va man tokio kartaus kol kas nelabai norisi.

O dėl stirnos - nea, aš nesublogau :) Na aš ir nesu labai stora, tik va stangrumo netenku, plius kur kaupiasi atsargos - man nepatinka. Galėčiau 10 kg nukratyt, būtų super. Bet reik judesio daugiau.

Atsakyti
ne LT dar Malagoje... sekmadienį grįžta...nors rimtai galvoja ilgiau pasilikti....Mano mintys sukais kaip čia visus susivežti į sodą kaip kanistras prisipildyti ir t.t. paskui nuveju mintis paskui vėl sugrįžta....
juokingos tos problemos ir man ale kaip esi įsitempusi kaip styga tai į viską ir reaguoji perdėtai...
Papildyta:
Pou ha 10 kg....o ką sakytumei kaip reiktų 40 ....ir vis dar pučiuosi....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 03 kovo 2022 - 10:17
QUOTE(Dusia37 @ 2022 03 03, 10:07)

Ingrida, kur Tavo vaikas, kuris iš Ukrainos spėjo išvažiuoti ?


Dar Vengrijoje.Žada lygtais grįžti rytoj,draugė nori užsiimti humanitarine pagalba. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2022 03 03, 10:18)
ne LT dar Malagoje... sekmadienį grįžta...nors rimtai galvoja ilgiau pasilikti....Mano mintys sukais kaip čia visus susivežti į sodą kaip kanistras prisipildyti ir t.t. paskui nuveju mintis paskui vėl sugrįžta....
juokingos tos problemos ir man ale kaip esi įsitempusi kaip styga tai į viską ir reaguoji perdėtai...
Papildyta:
Pou ha 10 kg....o ką sakytumei kaip reiktų 40 ....ir vis dar pučiuosi....


Sakyčiau , kad tik pasiiliktų .
Vadinkite mane NePatriote, bet turėti sūnų šiais laikais širdies skausmas.
Muka - nebus to karo pas mus... Nėra teritorijos kur kariauti 4u.gif Suvalkų koridorius per 2 valandas pravažiuojamas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Ingrida 4u.gif Tokia jau ta nacija , slavai .
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 03 03, 11:36)
Sakyčiau , kad tik pasiiliktų .
Vadinkite mane NePatriote, bet  turėti sūnų šiais laikais širdies skausmas.
Muka - nebus to karo pas mus... Nėra teritorijos kur kariauti  4u.gif  Suvalkų koridorius per 2 valandas pravažiuojamas  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Ingrida  4u.gif  Tokia jau ta nacija , slavai .

o man ramiau kaip šalia.. matai valdyti mėgėja esu o kaip toli nepavaldysi ax.gif
Dusia čiupk 4u.gif duok die mažu nereiks vyrų sūnų išleisti vajavoti....
Atsakyti
Apie AGURKUS , raugintus ...
Visi kurie raugti kaime su ąžuolo lapais ir šulnio vandeniu 10 balų .
Kurie be ąžuolo lapų ir raugti šulnio vandenių kokie 6-7 balai.
Kurie raugti Kaune vandentekio vandeniu neskanūs lyginant su pirmais dviem ...
Išvadas pasidariau , gerai , kad susirašiau ant dangtelių kas ir kaip .
Raugintos ir fermentuotos daržovės atgaiva virškinimo sistemai.
Muka - jei Tavęs klauso gali vadovauti . Aš nebegaliu jau , bo niekas neklauso biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Nuo kovo pirmos dukrytė kitame darbe, jau darbas rišasi su tuo ką mokėsi . Po dviejų dienų dar laiminga... Bet bus visko , kaip ir visiems.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 03 kovo 2022 - 11:18