Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Reiskia vanduo visgi turi arba per daug kalcio arba chloro arba to ir to.
Sulinio vanduo turbut minkstesnis.
Mes privaloma tvarka kasdien po darzoviu porcija suvalgom,arba kokiai sriubai naudoju.Bar eina rauginti kopustai su zaliais svogunu laiskais.Zinau derinys keistas ,bet visai skanu.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 03 03, 11:26)
Reiskia vanduo visgi turi arba per daug kalcio arba chloro arba to ir to.
Sulinio vanduo turbut minkstesnis.
Mes privaloma tvarka kasdien po darzoviu porcija suvalgom,arba kokiai sriubai naudoju.Bar eina rauginti kopustai su zaliais svogunu laiskais.Zinau derinys keistas ,bet visai skanu.


Itariu , kad Kaune vanduo chloruotas.
Kaime mineralų bele kiek daug vandenyje - bo labai gilus. Tyrima darė, tai sūnus juokėsi , kad ne prastenis negu Rasa smile.gif Ir arbatinis labai greitai priverda kalkių ...
Atsakyti
Neklauso manęs niekas ale vistike norisi vadovauti 4u.gif
Rauginti kopūstai su ciberžole 100 balų 4u.gif
Atsakyti
Ciberzoles naudingos savybes atsiskleidzia derinyje su juodaisiais pipirais ir riebalais.
Siaip agurku skoniui labai turi reiksmes garstyciu grudeliai ir krienai.Stiprus fitoncidai biggrin.gif
Azuolo lapuose yra taninu ,quercetino ,teoriskai.
Muka ,bandom kartu ,mano meniu gal ne toks kategoriskas ,bet pakankamai tausojantis.Pietums bulves verda.Bus su silke ir avokadu.
Atsakyti
Labos,
mudu su tevuliu taip pat.Vaistu doze kuri varineja skyscius is plauciu jau padidinta iki auksciausios ribos.Kas toliau?Vakar jau kosejo labai labai,varginanciai ir net nebeturi jis jegos tam kosuliui,tai dejavo labai,bet atejo sesele papildyt ta kompiuteriuka vaistais,po paildymo aprimo.Ir taip kasdien.Suvalge tik du saukstus jogurto,skysciu jokiu,o ir lasint negalima,kaupiasi plauciuose,o yra varomi is plauciu lauk.Kiek jis taip temps,mistika.Viena zinau,jis kovotojas ir stipruolis,bet ne tokius senatve palauzia.
Niekas nebedomina,nei karai,nei marai,nei sodai,viena koncentracija tik.
Sauleta ,pomidorai ant palanges laukia pikiavimo.
Dusia,man su koja tas pats,pasedejus,atsikeliu,bet nepaeinu,kol nepamankstinu.Tai dabar keliuosi kas 30 min,mankstinu,tampau raumeni,pasidejus koja ant kedes,vaikstau,nes maciau brolio drauga ,kuris nieko nedare ir dasivede iki to,kad sulenktas liko,ir gydymo jokio,tik mankstos ir tampymai raumens.O jis jau ir mankstos nebesugebedavo padaryt,brolis jam vezdavo maisto nupirkes,nes nepaejo.Dabar jau kazkiek geriau,bet atsistaymo procesas truko apie 2 men.ir tai dar nera pilnai atsistate.Kai papasakojo,issigandau,ir keliu stora sikna nuo kedes ir einu.
Ieskau bodyflex pratimu youtubej tokiu,kokiu noreciau.Atsimenu,kaip jie prie chazano man padejo stipriai riedet kilams,gal ir dabar padetu kazkiek.
Grazios dienos,mielosios.
Besveikstanciom greitesnio gijimo,mamom sulaukt savo vaiku,kazkaip ramiau siais laikais,kai visi kartu. 4u.gif
Kazkada klausiaus Vangos,tai ji minejo,kada Sirija kris,tada Europoj bus didelis mirtingumas,gaisrai,zmoniu isliks nedaug,daug zmoniu sirgs,pus ju kunai...ir ji minejo lyg taip 2024m,bet nesu tikra ar ne 2022.Kazkada turi apsisukt istorijos ratas.Pasiklausykit kitoks pasaulis,jis daug nagrineja apie buvusias katastrofas praeity.O kaip bus taip bus,viskas Dievo,kurejo rankose ir kas skirta musu kartai niekur nuo to nedingsi,ar bijosi,ar nervuosies,nieko nepakeisi,Antichristo atejimas pirma Kristaus sugryzimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 03 kovo 2022 - 12:49
Laba,
muka, Dusia, Pou, merginos-kur ieškot reabilitacijos Kaune. Pas ką registruotis vaikiui. Nuo kovo 14 turi prasidėti reabilitacijos.
Neesu susidūrus. Patarkit.
Atsakyti

Ate, aš ėjau Klinikose, kur rūsy. Ten sportininkai ėjo.

Luety, laikykis, stiprybės visiems jums.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2022 03 03, 13:03)
<p>Ate, aš ėjau Klinikose, kur rūsy. Ten sportininkai ėjo.</p><p></p><p>Luety, laikykis, stiprybės visiems jums.</p>

O kaip ten patekt, kaip registruotis?
Atsakyti

O kaip ten patekt, kaip registruotis?

Aš telefonu registravausi, man gydytoja davė lankstinuką, bet jau neturiu. Internete turėtų būti arba pabandyk paskambinti į registratūrą.

https://www.kaunokli...acijos-klinika/

 

Tik pažiūrėk, kokio lygio reabilitacijai yra siunčiamas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pou: 03 kovo 2022 - 13:27
Ate42 mano žinios prastos - MB pagal gydytojo siuntimą nuėjo toje pačioje klinikoje pas masažistę . Kiek priklausė nemokamų , o paskui gal pusę metų mokėjo pinigus ir vaikščiojo privačiai pas ją... Jam tiko, buvo progresas , kad ir lėtas... Ir pats dirbo namie , bo baisu buvo pačiam , kad ranka aukščiau peties nekyla . Taip , kad patirtis lygu nuliui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 03 kovo 2022 - 13:34
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 03 02, 17:51)

Gime suniukas,ale ot diena ,saturno diena.


o, kaip smagu wub.gif sveikinimai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2022 03 03, 13:55)
Laba,
muka, Dusia, Pou, merginos-kur ieškot reabilitacijos Kaune. Pas ką registruotis vaikiui. Nuo kovo 14 turi prasidėti reabilitacijos.
Neesu susidūrus. Patarkit.

Gijos klinika P.Mikučionis
https://gijoskliniko...ras-mikucionis/
Na čia kiek aš susiduriu ... kašiorus prižiūri.
Papildyta:
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 03 03, 12:54)
Ciberzoles naudingos savybes atsiskleidzia derinyje su juodaisiais pipirais ir riebalais.
Siaip agurku skoniui labai turi reiksmes garstyciu grudeliai ir krienai.Stiprus fitoncidai biggrin.gif
Azuolo lapuose yra taninu ,quercetino ,teoriskai.
Muka ,bandom kartu ,mano meniu gal ne toks kategoriskas ,bet pakankamai tausojantis.Pietums bulves verda.Bus su silke ir avokadu.

Bandom... bet man visų pirma reikia perversti smegenis... nes buvo kruopos blogai, duona blogai vaisiai visai blogai....plius vincius...
Dabar kiek stebiu tai iki pietų angliai tai kruopos, košės per piet baltymas su daržovėmis vakaras irgi baltyminis? ir minus pieno produktai?
Tai mano meniu pusryčiai 12 val. tunas, avokadas su vandute( ana keičiu avižų duona)
Vakaras 16-17 val. tinginio balandėlis keptas orkaitėje su raugintais kopūstais.
Atsakyti