Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

kukuska - jei gerai pamenu : 

1 litrui vandens šaukštas druskos, šaukštas cukraus, svogūnas, česnakas  ir prieskoninės žolės kurias mėgsti. Viską sublenderiuojam, užpilame ant pjaustytų dažovių ( agurkas, pomidoras ( cielas ) , cukinija, paprika - jei šparaginės tai blanširuotos) . Paslegima. Pastatom šiltai po paros valgom. Cukinijos labai greitai įrūgsta. Cukrus "suvalgomas" fermetacijos metu . Orginalaus recepto nebegaliu įkelti , nes psl uždarytas.

Atsakyti
QUOTE(kukuska007 @ 2022 08 08, 09:15)
<p>Luety, tau gal ne svoris, o skysciai ta 700 gr parode, tu gal apimtis dar matuokis, nes buna, kad svoris tipo aukstyn, bet apimtys rodo, kad varai zemyn. Sauniai varai, taip ir toliau</p>


Ne,nesimatuosiu,te bunie,kas nori,ar riebalai ar skysciai,as ne del rekordu kudinuosi biggrin.gif biggrin.gif Tiesiog gera zinoti,kad angliai man didina svori ryskiai ir nesvarbu,ar is cukraus ar is fruktozes.Pasiziurejau raciona,baltymu visai nelike,balanso nera ir kyla.


QUOTE(kavasucitrina @ 2022 08 08, 09:57)
Tipo, per dieną užaugo 700 g riebalų? bigsmile.gif Baik baikes, atsipalaiduok ir valgyk tuos pomidorus smile.gif

Savaitgalis nuvargino. Šeštadienį mugė. Grįžus iki vėliausios nakties gamyba ir papildymas kitai mugei - sekmadieniui. Tai kai grįžau vakar, kai kaliau vyno... Šiandien dar vis tik pavargus jaučiuosi, bet ilsėtis nelabai yr kada smile.gif


Nezinau kaip cia skaityt,ar per diena ar ne,nes stovi jau penkta diena,o si ryta plius 700g.Tai skaitau,kad tas visas 5 d.buvo netinkama mityba.Dar kitas variantas,pradejau gert nuo sanariu vaistus,gal jie skyscius kaupia,bet kojos netinsta siuo metu
Valgau pomidorus,tik kiekiai sumazinti bus.Beje dar avieciu prisisveiciau sode belenkiek,tas irgi padejo.
Nu pavargai,bet uzdirbai,realizavai save,zmoniu pamatei,pabendravai.Labai gerai ,man truksta bendravimo labai.Pailsesi,kai pasenesi. bigsmile.gif bigsmile.gif Dabar tavo pats tas darbingas amzius iki 60-65,po to jau stopai isijungia.Tada jau nebereikia nieko,tik mylimo uzsiemimo,nes jauti riedant gyvenimo vezima nuo kalniuko.O iki tol,bent as,nieko nejauciau panasaus.
Siandien atoslugio pikas 15 val,tai varem prie juros pries 11val.Dar spejom issimaudyt,kol vanduo nuejo tolyn,pasikeitinom ir namo,nes darosi per karsta.Saule ima svilint ziauriai,o issimaudyt negali,kol daeisi iki gilumos,kad tiktu maudytis,nupusi.Sia savaite teks rytais pasipliazint,kol dar oras leidzia.O damgaus skaidrumas,melynas melynas,tokio ryskuas seniai nemaciau.Si vasara ukejui kaip Ispanijoj.Labai dziaugiuosi,su mano sanariais nereikia niekur keliaut,prie savo "balos" smagu.
Atsakyti

Prisiprašiau - užpuolė agurkai :) 5 kibirai.

Atsakyti
Luety, tas bendravimas tai kaip čia pasakius... Tas pats per tą patį biggrin.gif Šiaip aš tai tokia - jei bendrauti, tai taip nuo dūšios, non stop biggrin.gif. Tik užkalbink biggrin.gif. Bet tas mane labai vargina, išsunkia. Po tokio intensyvaus bendravimo reikia kokių 3 dienų tylos, kad atsigaut, pailsėt, pasikraut. Bet viskas gerai smile.gif

Pou, sėkmės derliaus dorojime biggrin.gif

Beje, gal kuri žinot - kiek šiuo metu padoru einant į vestuves dėti į voką nuo poros? Dar ir krikštynos tuo pačiu - kiek krikštinamąjai personai?

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Oi Kavute,kaip aš Tave suprantu.Du metus važinėjome su kebabais po šventes.Išsunkdavo iki siūlelio,kol mb pasakė viskas,padėsime čia sveikatą. bigsmile.gif Vasarą lauke 30 karščio,viduje 50 karščio,juk kepa mėsa,fritiūrinė,kepsninė,arbatinukas ir turi suktis kaip vijurkas,eilė stovi ,laukia.Ir taip grįžti naktį,ryte keliesi,susitvarkai,užsiperki ir vėl į trasą.O kai rugpjūtį važiuodavome į Utenos kraštą trims šventėms,miegodavome tame pačiame autobuse po kelias valandas,iš viso........... ax.gif
Nemezga agurkai,nemoku aš su jais.Primegzta ir stovi vietoje. ax.gif
Bendravimas karatais išsunkia daugiau nei fizinis darbas.Į turgelį,kai važiuoju,ateina bobutės,tu turi išklausyti visas jų bėdas,paglostyti,grįžti atrodo nieko gi sunkiai neveikei,bet jautiesi taip pavargęs......... mirksiukas.gif
Atsakyti

Labas rytas,

o aš galėčiau su bobuliukais vazotis, tik po to būtų tylos valandėlė. Man gera. Aš anksčiau kai iš darbo grįždavau, tai bent pusvalandį reikdavo nusinulinti tyloje, o vėliau viskas įprastai. Ir istorijų labai skaudžių prisiklausydavau, ir verkdavau kartu. Kartą atėjo moteris su dukryte nusipirkti šampūno į vaistinę, vėliau paprašė mergaitei žolinių raminamųjų - tėtis prieš porą savaičių ją skęstančią gelbėdamas pats paskendo. Pasakoja, ašaros rieda, pas mane pačią akys sklidinos. O mergaitė... Na žodžiu. Bet ir linksmų istorijų, šviesių. Na tik dabartinės vaistinės, visai ne tas.

Įveikiau agurkus. Ir paraugiau, ir su įprastu marinatu padariau, ir pjausčiau su garstyčiomis konservavau. Žodžiu. Šokau su jais iki vakaro.

Ingrida, oi prisiprašysi :) Pas mane tai pat agurkai vietoj stovėjo, o kaip davė, tai davė. Dar vienas kartas ir bus žiemai priruošta. O jei dar - tai ir sesutei ir tėčiui pridarysiu. Paskui pomidorai užraus vienu ypu.

Atsakyti
Tai pomidorai prasideda,vaikams visiems trims po dėžę suskyniau.Bent širdis neskauda kur padėti.Susitvarkiau leidima turgelin,tai jau kai bus laiko,pavažiuosiu ten. ax.gif
Dabar tenka pabendrauti su jaunimu.Jei matau ,kad nori bendrauti,išleidžiant svečius pasikalbame dar. mirksiukas.gif Kiek įvairių žmonių sutinku dabar.
Atsakyti

Labas rytas. Man ir krepšio agurkų daug :D , kai reikia tvarkyti. Muka kaip laikaisi? Kaip po atostogų didžioji savaitė? Luety man žioplai primink, Jūs prie Lamanšo pliažinatės? Ar Atlantas? Jei taip smarkiai jūra vaikšto?  Man šiltos jūros niekas neatstos, jei maudytis... Ir Baltija vasara visai negundo maudynėms.  Šalta ir šlapia :D  Kažkoks lėtinis nuovargis. Labai pamažu sukuosi... Arba mažakraujystė bujoja, arba senatvė.  :unsure:  kažkaip iišsilaižysiu. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 09 rugpjūčio 2022 - 08:43

Dusia, gal dar tas Covidas duoda savo, juk ne taip senai antrąkart prasirgai. Nuovargį tikrai anas padovanoja.

Dėl agurkų tai taip, ir krepšys tvarkant labai jau padorus kiekis. Visos rankos degė nuo dygliukų plovimo. Vyras dirbo iki vėlyvo vakaro, tai užsuko stiklainius - taip taikiau. Maniškės plaštakos jėgos nebeturi.

Ingrida - porą kibirų voveraičių sutvarkyt taip pat nedidelis džiaugsmas, ne tai kaip rinkti. Dzūkijoj jų daug.

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 08 09, 07:28)
Bendravimas karatais išsunkia daugiau nei fizinis darbas.

Gal ne visus taip išsunkia... Su kokiais kebabais gal paprasčiau tuo, kad žmonės žino ką perka. O prie manęs prieina, tai "oi, o kas čia? O iš ko čia?". Nu ir prasideda ragavimai, pasakojimai, aiškinimai... Paskui nusiperka už kokius 3-5 eurus arba ne biggrin.gif

Nesuprantu savo cukinijų. Pagerėjus orams jau lyg ir normaliai derėjo, o dabar viskas - baigėsi, jokių užmegztų, jei koks žiedas pasirodo, tai tuščias. O man jų taip reikia... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 08 09, 07:42)
<p>Labas rytas. Man ir krepšio agurkų daug biggrin.gif , kai reikia tvarkyti. Muka kaip laikaisi? Kaip po atostogų didžioji savaitė? Luety man žioplai primink, Jūs prie Lamanšo pliažinatės? Ar Atlantas? Jei taip smarkiai jūra vaikšto?  Man šiltos jūros niekas neatstos, jei maudytis... Ir Baltija vasara visai negundo maudynėms.  Šalta ir šlapia biggrin.gif  Kažkoks lėtinis nuovargis. Labai pamažu sukuosi... Arba mažakraujystė bujoja, arba senatvė.  unsure.gif  kažkaip iišsilaižysiu. </p>


Labas rytas,

prie Lamanso sasiaurio mes,tiksliau i rytus nuo juo,musu miestas pietryciuose.Labai ryskus potvyniai ir atoslugiai.
https://www.tidetime...urne-tide-times
Cia zemiau yra lentele pagal dienas kokia valanda bus atoslugis (low) ir kokia valanda bus pritekeje vandens(High),matosi,kad siuo metu net du kartus dienoj buna atoslugis ir gana gilus.Tada matosi bjaurus juros dugnas,pas mus jis lyg juodi arimai ir smirdi zuvimi.Ner kas veikt tada prie juros,saulj kept as galiu ir sode.
Vanduo siltas ir net labai,kai pareina vanduo,ir buna skaidrus,kai pareina,o nueinant jau buna su zolem visokiom,mutnas toks.megstu parejusi vandeni.
Saule vel plieskia,begsim vel valandziukei issimaudyt apie 11 val,kol vanduo dar nenuejes.Kai pataikai i viduri tarp nuejimo,tai buna dar gerai.Vat 9 val auksciausias pritekejimas,potvynis,o jau 16val zemiausias,tai 11 val bus fresh,smagu,siltas vanduo.Taip ir gaudom vandeni.Ne saule siemet,o vandeni. biggrin.gif biggrin.gif
Mano irgi ukinijos apsipyle vienu metu vaisiais,po to eme atsirast geltonis galais vaisiu vis daugiau,kol pasigavo miltlige ir ispasolvoninau i komposta visas.Ramu dabar. biggrin.gif
Atsakyti

Pou greičiau antros MM  tą patį mėnesį jėgas pasiėmė.   O sergant virusu jokio ten sveikatos netekimo nejaučiau kaip kad šią savaitę... eilinis gerklinis virusas ir tiek.

Kovidas man biški  kita savijauta buvo. Prakaitavimas  buvo ir temperatūra. Su šituo virusu po kaimą laksčiau kaip pasiutusi...

Agurkus suraugiau  sekmadienį, šiandiena bus šparaginės tvarkomos.

Atsakyti