Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Buvau prie Lamanšo iš Prancūzijos  pusės, mačiau kaip vanduo vaikšto. Išeina lėtai, pareina greitai. Vieną syki iš salos net bėgom su vaikais... smagu ir baisu. 

Luety cukinijas reikėjo tik patręšti gerai ir būtų derėję iki šalnų.  Labai ėdrus augalas. Man žiemai tie paršai  visai gerai...  Kai atsivalgysim paliksiu auginti dičkes.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 08 09, 08:35)
<p>Buvau prie Lamanšo iš Prancūzijos  pusės, mačiau kaip vanduo vaikšto. Išeina lėtai, pareina greitai. Vieną syki iš salos net bėgom su vaikais... smagu ir baisu. </p><p>Luety cukinijas reikėjo tik patręšti gerai ir būtų derėję iki šalnų.  Labai ėdrus augalas. Man žiemai tie paršai  visai gerai...  Kai atsivalgysim paliksiu auginti dičkes.</p>

Buciau palikus as dar,dirbau siltnamyje,MB liepiau israut ta,kur su miltlige,o jis nurove visas.Tai negi dabar musiuos. tongue.gif eilini karta zinau,kad ka padarai pats,nesigailesi,o ka padaro kitas,as pati kalta.
Atsakyti

Buciau palikus as dar,dirbau siltnamyje,MB liepiau israut ta,kur su miltlige,o jis nurove visas.Tai negi dabar musiuos. tongue.gifeilini karta zinau,kad ka padarai pats,nesigailesi,o ka padaro kitas,as pati kalta.

:D  :D  :D​  ir pykti negali...

Atsakyti
Labos smile.gif

Pailsėjau gerai smile.gif masažai, pirtys man tinka ax.gif O pirmadienį kaip kritau in darbus tai dabar toks jausmas apsimėčiau kažkiek... bet visos žinote po atsotogų reikia dar atostogų biggrin.gif
Sunkelės lyg jau jau išrinktos, dabar reikia floristės kad ant rankos kompozicija padarytų mėtinės splavos, nes mėtinės vestuvės... na žodžiu tapsiai irgi pamatuoti, manikiūras ryt, plaukuosena makiažas šeštadienį ryte... trūksta kai kurių detalių, bet jos užsakytos tikiuosi tiks ir.... gal viskas ir kiek dar daug trūksta... panikuoju ... nežinau net kaip apsakyti savo būseną unsure.gif Tai vot tiek čia pas mane reikalų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2022 08 09, 09:49)
Labos smile.gif

Pailsėjau gerai smile.gif masažai, pirtys man tinka  ax.gif O pirmadienį kaip kritau in darbus tai dabar toks jausmas apsimėčiau kažkiek... bet visos žinote po atsotogų reikia dar atostogų  biggrin.gif
Sunkelės lyg jau jau išrinktos, dabar reikia floristės kad ant rankos kompozicija padarytų mėtinės splavos, nes mėtinės vestuvės... na žodžiu tapsiai irgi pamatuoti, manikiūras ryt, plaukuosena makiažas šeštadienį ryte... trūksta kai kurių detalių, bet jos užsakytos tikiuosi tiks ir.... gal viskas ir kiek dar daug trūksta... panikuoju ... nežinau net kaip apsakyti savo būseną  unsure.gif Tai vot tiek čia pas mane reikalų  4u.gif


Smagu,kad pailsejai,atsigavai.
Tik nesuprantu,lyg dukra teka ir tu tam ruosies,o dabar dar metines vestuves,o paaiskinimo kas tai net google nerodo.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2022 08 09, 12:58)
Smagu,kad pailsejai,atsigavai.
Tik nesuprantu,lyg dukra teka ir tu tam ruosies,o dabar dar metines vestuves,o paaiskinimo kas tai net google nerodo.

na dabar madoje vestuves pavadinti mėtinės, mėlynos, rausvos, nėrinių ir t.t. tai kvietime yra nurodyta kad dres kodas mėtinė spalva... visi papuošimai šventimo vietos irgi mėtinės smile.gif Luety mada ir tiek....
Atsakyti
Tai cia angliska jade spalva isverte i metine?Arba kaip senoveje vadindavo elektrine spalva biggrin.gif
Buvo madinga 1989 ,mano vestuviu spalva .Sukneliu ir eksesuaru is vokietijos demokratines veziausi.Santuokos likimas toks pat kaip tos demokratines. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2022 08 09, 10:01)
na dabar madoje vestuves pavadinti mėtinės, mėlynos, rausvos, nėrinių ir t.t. tai kvietime yra nurodyta kad dres kodas mėtinė spalva... visi papuošimai šventimo vietos irgi mėtinės smile.gif Luety mada ir tiek....

Aisku,aciu uz paaiskinima,nes paskutinikart vestuvese Lietuvoje buvau 2010.Nebuvo jokiu nurodymu tada.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 08 09, 13:06)
Tai cia angliska jade spalva isverte i metine?Arba kaip senoveje vadindavo elektrine spalva biggrin.gif
Buvo madinga 1989 ,mano vestuviu spalva .Sukneliu ir eksesuaru is vokietijos demokratines veziausi.Santuokos likimas toks pat kaip tos demokratines. biggrin.gif

na aš tekėjau 94 nebuvo jokių spalvų... išvis beveik nieko nebuvo tik litas buvo įvestas .....
Atsakyti

Pou greičiau antros MM  tą patį mėnesį jėgas pasiėmė.   O sergant virusu jokio ten sveikatos netekimo nejaučiau kaip kad šią savaitę... eilinis gerklinis virusas ir tiek.

Kovidas man biški  kita savijauta buvo. Prakaitavimas  buvo ir temperatūra. Su šituo virusu po kaimą laksčiau kaip pasiutusi...

Agurkus suraugiau  sekmadienį, šiandiena bus šparaginės tvarkomos.

Nea, sakei, kad sirgai anuo antrą kartą. Jis kartais uždelsto veikimo. Tas nuovargis pareina po gero mėnesio. Bet įvairiai. Arba būna, arba ne :)

Atsakyti

Pou nepasidariau testo, negaliu pasakyti kovidas ar ne. Kai sirgau prieš kelionę į Estiją. Filosofavau gal kovidukas užsuko... jei ir kovidukas, tai nepanašus į sausio mėnesio sirgimą. 

Atsakyti

Pou nepasidariau testo, negaliu pasakyti kovidas ar ne. Kai sirgau prieš kelionę į Estiją. Filosofavau gal kovidukas užsuko... jei ir kovidukas, tai nepanašus į sausio mėnesio sirgimą. 

Matyt, kažką susapnavau :)

Kažkaip krauk batariukes tuomet!

Atsakyti