Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Man labiausiai patinka grybaut, tada valgyt, na o tvarkyt grybus - tai jau uodegėlėj...

Kasmet sau, ir sesers šeimai prigrybauju, ir tėvams. Anyta prigriebiam, tai prisigrybauja pati, kiek jai reik.

Atsakyti

Pou , o yra kam patinka tvarkyti  :D  :D  :D ? Nemanau  :hmm:​ .

Atsakyti

Pou , o yra kam patinka tvarkyti  :D  :D  :D ? Nemanau  :hmm:​ .

Na mano a. a. močiutei patiko bulves kasti - man tai nelabai. Gal taip pat ir su grybų tvarkymu. Kiti sau medituodami daro tokius darbus. Aš juos rinkdama prisitrepsiu, gryno oro prikvėpuoju, tad norisi pagulėt kojas ištiesus.

Atsakyti
Voveraitės skaniausia pakepti ant sviesto,labai ne daug dėti,paskui jos išleidžia sultis,prieskoniai,druska ir į indelius,šaldiklin.Man asmeniškai skaniausia būna žiemą. ax.gif Virtos ar žalioS man būna guminės,beskonio. mirksiukas.gif
Kažkaip šiemet supjaustau baravykus,raudonikius į indelius ir šaldiklin.Voveraites kepu.Greitai gaunasi. bigsmile.gif Marinuotus,nebent mažus baravykus,džiovintų nuo pernai daug liko,žiūriu niekas nevalgo,sriubą burokėlių verdant aš vis pamirštu apie juos. ax.gif Su svogūnais nebent paliepes ir pomidorų padažu,bet irgi nuo pernai liko.Vakar radau jau paliepę sveikut sveikutėlę.Ai dar ruduokės keptos žiemą skanu.Jau irgi atsiranda tik labai sukirmyję.Pernai be proto prie sodybos buvo. ax.gif
Svarbu ne valgyti,o GRYBAUTI. wub.gif
Atsakyti

Voveraitės skaniausia pakepti ant sviesto,labai ne daug dėti,paskui jos išleidžia sultis,prieskoniai,druska ir į indelius,šaldiklin.Man asmeniškai skaniausia būna žiemą. ax.gifVirtos ar žalioS man būna guminės,beskonio. mirksiukas.gif
Kažkaip šiemet supjaustau baravykus,raudonikius į indelius ir šaldiklin.Voveraites kepu.Greitai gaunasi. bigsmile.gifMarinuotus,nebent mažus baravykus,džiovintų nuo pernai daug liko,žiūriu niekas nevalgo,sriubą burokėlių verdant aš vis pamirštu apie juos. ax.gifSu svogūnais nebent paliepes ir pomidorų padažu,bet irgi nuo pernai liko.Vakar radau jau paliepę sveikut sveikutėlę.Ai dar ruduokės keptos žiemą skanu.Jau irgi atsiranda tik labai sukirmyję.Pernai be proto prie sodybos buvo. ax.gif
Svarbu ne valgyti,o GRYBAUTI. wub.gif

Man taip pat grybaut svarbu :) Dėl voveraičių - ačiū, reiks ištraukt iš šaldiklio ir suvartot, gal išgelbėsiu dar. Grybų aš nemarinuoju. Su pomidorų padažu ir svogūnu man visi grybai skanūs. Kai noriu, sūdytus nuverdu ir pasidarau.

Atsakyti

Marinuoti neskanu grybai man. Šaldyti ir džiovinti puikiai sueina. Baravykus džiovinu, sriuboms, įdarams ir tt sueina.  Netgi troškiniui.... šaldau tik ant sviesto pakeptus.  Bet ne tas kas švieži  kepti. Marinuoju dabar  šparagines.  Kokia durnė tiek prisėjo? Snukin jai... ir taip kas pavasarį. Vieninteliai konservai kurie be vaipymosi Vilniun  važiuoja todėl ir vargstu...

Atsakyti
Dzūkijoj sausa, net ir voveraičių mažėja. Kitų grybų nebuvo ir nėr. Dabar tokius karščius praneša, kad nebežinau kada išvis tų baravykų bus.
Vakar čia toks kaimo vietinis sakė, kad visokie zvimbiantys geliantys iki Žolinių maždaug. Paskui jau gerokai apmažėja.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 08 10, 14:54)
Dabar tokius karščius praneša, kad nebežinau kada išvis tų baravykų bus.

Kur tu tuos karščius matai? 14-18 dienomis truputį šilčiau nu ir visas karštis biggrin.gif
Atsakyti

Kur tu tuos karščius matai? 14-18 dienomis truputį šilčiau nu ir visas karštis biggrin.gif

Aš tai tikiu. Žinok vieną dieną lijo, drėgna buvo, kitą jau einu - po kojom treška.

Kažkada Merkinėj buvom, užvažiavom į piramidę, grįžtant sustojom: vyras parūkyt, aš ant mažo. Na ir kur tau grybų neužmatysiu. Bet anie kaip sausainiukai tokie. Greit ten toj pieskoj viskas žemyn nugarma. Tai ne pas mane darže: buza ir vanduo stovi. Kitą savaitę lupsiu svogūnus.

Ryt vyras važiuos agurkus nuskinti. Kaži, kiek šįkart bus.

Atsakyti
Karsta karsta,valanda prie juros siltam vandeny nieko negelbsti,masinoj displejus rode 29,bet yra gal virs 30.
Sode viska paliejom,nuskyniau pomidoru kibirelis,agurku nedaug ne mano agurku metai,sparaginiu kibirelis,petrazoliu pripjoviau ,dziovinsiu,avieciu savu prisivalgem i,pasidziaugem tyla,pasedejom,pailsejom ir namo.
Normaliu grybun ir skoni uzmirsau. ax.gif
Atsakyti
Nuėjau į namuką temperatūra plius 38,jei ne kondicionierius iškepti galima ir pirties nebe reikia. bigsmile.gif Gera šimtametėje troboje,vėsu.
Kol išsitraukiau telefoną,prie prūdo didelis žaltys po šakų krūva nušliaužė.Vistiktai kiek turime sodybą jis gyvena.Galvojau nebėra. bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti