Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Noriu grybaut, bet nežinau, kur grybai auga biggrin.gif.
Žinau Varėnos smagius miškus, bet toli važiuot, o ir baravykų nelabai būna, tik šilbaravykiai, makavykai - kai jų dygimo laikas. O norėtųsi tai baravykų bigsmile.gif
Atsakyti
Labos smile.gif
Šventė šeštadienį 4u.gif
Noriu grybauti ... buvome užlėkę miškan iš Druskininkų tai voveraičių vakarienei radom bet ir grybavom vos 40 min. nežinau miškų, nes anksčiau tai tėvukas Marcinkonysna veždavo smile.gif paisimsiu kelias dienas kitą savaitę tai gal šalia sodo nuvažiuosime ax.gif nors dar šaldiklis pilnas ale azartas tongue.gif
Uogienė man bruknių pati pati prie paukštineos močiutė vis virdavo....
Atsakyti

Aš Varėnos raj. per pusantros valandos viena labai lengvai vaikščiodama kibirą voveraičių pririnkau savaitgalį. Man tai meditacija. Bet kažkoks kaifas toks grybavimas... Tokie ten gražūs miškai.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2022 08 10, 10:20)
<p>Aš Varėnos raj. per pusantros valandos viena labai lengvai vaikščiodama kibirą voveraičių pririnkau savaitgalį. Man tai meditacija. Bet kažkoks kaifas toks grybavimas... Tokie ten gražūs miškai.</p>

Ir man ten labai patinka. Ir voveraitės nepamaišytų, nors baravykų tai vis tiek labiau noriu biggrin.gif. Ir kad toloka, norėtųsi arčiau... smile.gif
Atsakyti

Kava, kai turi tokią puikiai džiovyklę, įsivaizduoju koks gėris yra džiovinti grybai, kuriuos galima iki miltelių susmulkinti ir dėt kaip prieskonius, gardint. Aš kažkaip stambių džiovintų grybų nepanaudoju.

Taip toli. Bet mes grybaujam ir arčiau. Tik šiemet neįmanoma įeiti į mišką, apipuola siaubingai akliai, uodai. Visas malonumas dingsta. Jau geriau rečiau, bet su visu priklausančiu malonumu.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2022 08 10, 11:01)
<p>Kava, kai turi tokią puikiai džiovyklę, įsivaizduoju koks gėris yra džiovinti grybai, kuriuos galima iki miltelių susmulkinti ir dėt kaip prieskonius, gardint. Aš kažkaip stambių džiovintų grybų nepanaudoju.</p><p>Taip toli. Bet mes grybaujam ir arčiau. Tik šiemet neįmanoma įeiti į mišką, apipuola siaubingai akliai, uodai. Visas malonumas dingsta. Jau geriau rečiau, bet su visu priklausančiu malonumu.</p>

Turiu 3 džiovykles bigsmile.gif
Stambūs džiovinti grybai man į barščių sriubą skanu smile.gif
Jo, bliamba, tie parazitai tai jo - žinočiau, kad bus jų tuntai, tai turbūt atsisakyčiau net ir baravykų biggrin.gif
Atsakyti

Gal vėliau jie mažiau kibs. Man neveikė nė viena iš turimų priemonių nuo jų, nei et. aliejai. 

Voveraičių sūryme užkonservavau. Dar kokį litrą išviriau ir užšaldžiau. Dabar jau reik baravykinių grybų pamaišymui.

Oho, kiek gėriau pas tave :) Barščiai su grybais labai skanu, bet kažkaip kavinėj vis juos valgau.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2022 08 10, 11:12)
<p>Barščiai su grybais labai skanu, bet kažkaip kavinėj vis juos valgau.</p>

Ui, valdiškų džiovintų aš negaliu valgyt - man juose kirmėlės vaidenasi biggrin.gif
Atsakyti

Įtariu Dzūkijos miškuose sausa kaip pas mus. Šiandiena fb priminė, kad prieš metus baravykų krepšą radau. 

Atsakyti

Įtariu Dzūkijos miškuose sausa kaip pas mus. Šiandiena fb priminė, kad prieš metus baravykų krepšą radau. 

Porą savaitgalių ten buvo, tai savaitės bėgyje buvo palyta - akivaizdus skirtumas lepeškų kieky. Anąkart vakarienei, o šįkart du kibirai (dukart išėjau).

Atsakyti
Pas mane turbūt skūra sustorėjo?Einu su marškinėliais trumpomis rankovėmis,nei puola kas mane.Kur bala tik tada bimbalai užpuola. ax.gif
Man irgi meditacija miške.O ir keliolika metų,kai pyniau vainikus kiaurus metus važinėjau į mišką.Tai taip buvau įpratųsi miške pabūti.Žiemą įsimesdavau vilkšunį ir pirmyn į girią.Aš ten išsikraunu,laukuose kelis km nueiti sunku,o miške net nejaučiu. ax.gif
Ačiū dievui rytoj paiims sostinėn pomidorus,mano galva neskaudės kur dėti. mirksiukas.gif Per žolinę dukra atvažiuos,dar prinoks. mirksiukas.gif
Atsakyti

Man grybauti labiau patinka negu valgyti. Dzūkijoje iš viso kaifas.

Atsakyti