Įkraunama...
Įkraunama...

Aqua Alta tema

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
https://en.wikipedia...my_of_a_Scandal
Labas rytas.Kadangi pas mus pagaliau lyja ir kiekvienas lasas atitolina nuo bado ,ziurejau sita filma.
Ambrozija akims britu operatoriaus darbas,kostiumu dizainas ,namu interjerai.Viskas sukelia estetini orgazma.O filmas tai apie seksa.https://dictionary.cambridge.org/dictionary/english/prick-tease
Va nauja zodi net ismokau,dabar tik prisiminti ji belieka biggrin.gif
Siaip tai labiausiai patiko teisiamasis,prisimenu ji dar is HOMELAND serialo.
O reakcija man tokia buvo.Imiau galvot ,kad laiku nepranesus apie nusikaltimus ,paskui jie grizta ir nebera ramybes gyvenime.ATsigrezia ir buna panaudota pries pacia auka.As irgi labai gailiuosi ,kad nepranesiau apie pries mane padaryta nusikaltima, tiesa tai ne seksualinio pobudzio,bet kaitie zmones mane skaudino ir skaudino visa likusi gyvenima,labai gailejausi.O mano atveju tikrai but pasodinti ,manau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 18 balandžio 2022 - 08:14

Kokį čia nusikaltima prieš tave padarė, dėl kurio net sodina? 🧐

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2022 04 18, 13:14)
<p>Kokį čia nusikaltima prieš tave padarė, dėl kurio net sodina? 🧐</p>

Na truputi nuleido i zemesne padeti ,o paskui tris dienas pagalbos nesuteike :DSvarbiausia ,kad sitas mano sprendimas leme ,kad susigriovioviau savo gyvenima ir sukuriau kito asmens.O Bendrininke teko slaugyt ir palaidot .Va taip ir buna,su perdetu atlaidumu.Dabar jau galiu apie tai su ironija kalbet.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 18 balandžio 2022 - 13:34

Na truputi nuleido i zemesne padeti ,o paskui tris dienas pagalbos nesuteike :DSvarbiausia ,kad sitas mano sprendimas leme ,kad susigriovioviau savo gyvenima ir sukuriau kito asmens.O Bendrininke teko slaugyt ir palaidot .Va taip ir buna,su perdetu atlaidumu.Dabar jau galiu apie tai su ironija kalbet.

Bet tai dar LT buvo?

Atsakyti
QUOTE(Amd* @ 2022 04 18, 17:04)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Acqua Alta" data-cid="72954811" data-time="1650281142"><div><p>Na truputi nuleido i zemesne padeti ,o paskui tris dienas pagalbos nesuteike :DSvarbiausia ,kad sitas mano sprendimas leme ,kad susigriovioviau savo gyvenima ir sukuriau kito asmens.O Bendrininke teko slaugyt ir palaidot .Va taip ir buna,su perdetu atlaidumu.Dabar jau galiu apie tai su ironija kalbet.</p></div></blockquote><p>Bet tai dar LT buvo?</p>

Tau kaip ’’albatrosui’’ neaiškinčiau, jei kils klausimas dėl albratoso, lotynų paskaityk. Ką paaiškinau, nulėkei, išklojai, paskui pačią išspyrė von. Gal ne albatrosas, greičiau judas.
Atsakyti

Na truputi nuleido i zemesne padeti ,o paskui tris dienas pagalbos nesuteike :DSvarbiausia ,kad sitas mano sprendimas leme ,kad susigriovioviau savo gyvenima ir sukuriau kito asmens.O Bendrininke teko slaugyt ir palaidot .Va taip ir buna,su perdetu atlaidumu.Dabar jau galiu apie tai su ironija kalbet.

Sumušė? Buvę uošviai? :blink: 

Atsakyti
Buve uosviai ,teilsisi ramybeje ,buvo bjaurus,bet rankos nekele.Beto jie but staigiai apskusti ,as jiems jausmu nepuoselejau.Mano gimines ir negimine,techniskai.Bet labai mylimas.
Atsakyti
Filmas tarsi teigia - zmones pradekit graziau rengtis.Paziurekit bent sienna miller drapanas .
Atsakyti

Tau kaip ’’albatrosui’’ neaiškinčiau, jei kils klausimas dėl albratoso, lotynų paskaityk. Ką paaiškinau, nulėkei, išklojai, paskui pačią išspyrė von. Gal ne albatrosas, greičiau judas.

Man su teksto suvokimu šiandien ryškios bėdos. 

Kur nolėkiau, ką išklojau? Niekada niekam neišklojinėju jokių asmeniškai pasakytų dalykų. Niekada.

Tai išspyrė, nes netikau prie minios. Ot naujiena 😂

Atsakyti
QUOTE(Amd* @ 2022 04 18, 19:56)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Nainai" data-cid="72954833" data-time="1650296455"><div><p>Tau kaip ’’albatrosui’’ neaiškinčiau, jei kils klausimas dėl albratoso, lotynų paskaityk. Ką paaiškinau, nulėkei, išklojai, paskui pačią išspyrė von. Gal ne albatrosas, greičiau judas.</p></div></blockquote><p>Man su teksto suvokimu šiandien ryškios bėdos. </p><p>Kur nolėkiau, ką išklojau? Niekada niekam neišklojinėju jokių asmeniškai pasakytų dalykų. Niekada.</p><p>Tai išspyrė, nes netikau prie minios. Ot naujiena 😂</p><p></p>

Paskutinį mūsų pokalbį paskaityk.
Atsakyti

Paskutinį mūsų pokalbį paskaityk.

Gal tikrai albatrosas, nes man nedašyla ką aš padariau tokio blogo 🤔

Atsakyti