Įkraunama...
Įkraunama...

Šparaginės ir kitokios pupelės

QUOTE(DuoDuo @ 2011 08 10, 16:28)
biggrin.gif Pasiklydot?

Truputi blush2.gif lotuliukas.gif


Vat MB prasidare slonikeli pupeliu ,ir beveik visa suvalge ,sake labai skanu thumbup.gif reiskias turi truputi pastovet jos ,nes skonis siandien liuks thumbup.gif aciu uz receptuka 4u.gif
Atsakyti
cia gal kam bus idomu:
http://www.kuharka.r...rving/5361.html
ideta net vaizdo medziaga 4u.gif
Atsakyti
Gal zinot koki recepta kaip paprastas baltas pupeles isaizytas konservuoti ziemai su pomidorais ar pomidoru padazu?Na kad gautus kazkas panasaus kaip pardej perki indeliuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurciukas: 31 rugpjūčio 2011 - 14:45
Sveiki. Šiemet šparagines pupeles užšaldžiau šaldymui skirtuose indeliuose, supjausčius nedideliais gabaliukais. Žiemą dėsiu į troškinius ir sriubas. Taip pat marinavau, bet marinatui skirtus ingridientus dėjau pagal savo skonį, paskui sterilizavau (visada taip gaminu), puikiai laikosi kambario temperatūroje iki vasaros ir skonis neblogas būna (namiškiams patinka). Galima imti bet kokį receptą ir reguliuoti pagal savo skonį. Beveik visada mažinu acto kiekį,nurodytą marinavimo receptuose, bet visada stiklainius su tam tikru turiniu sterilizuoju.
Atsakyti
Sveiki, labai noreciau pamarinuot sparaginiu pupeliu, bet ar ne per velai susizgribau, ar ju dar yra???
Atsakyti
QUOTE(r_tina @ 2011 09 13, 15:01)
Sveiki, labai noreciau pamarinuot sparaginiu pupeliu, bet ar ne per velai susizgribau, ar ju dar yra???



pas mus sode jau uzsibaige net vijoklines sparagines pupeles . O iprasts tai seniai baigesi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 09 13, 16:19)
pas mus sode jau uzsibaige net vijoklines sparagines pupeles . O iprasts tai seniai baigesi  4u.gif


pas mane jau 2 derlius:)
pasodinkite dar karta pvz nueme zirnius puikiausiai speja isaugti 2 karta
Atsakyti
QUOTE(Ervina @ 2011 09 13, 18:36)
pas mane jau 2 derlius:)
pasodinkite dar karta pvz nueme zirnius puikiausiai speja isaugti 2 karta



ooo, tai gal parduotuvej ar turguj dar butu?? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(r_tina @ 2011 09 13, 19:51)
ooo, tai gal parduotuvej ar turguj dar butu?? bigsmile.gif


turguje dar maciau bet brangios po 4,5lt/kg
Atsakyti
QUOTE(Ervina @ 2011 09 13, 18:36)
pas mane jau 2 derlius:)
pasodinkite dar karta pvz nueme zirnius puikiausiai speja isaugti 2 karta



iprastas esu sejus kas dvi savaites, bet kai gavau vijokliniu sparaginiu, tai thumbup.gif thumbup.gif po kibira kas savaite thumbup.gif thumbup.gif jau net per daug smile.gif
Atsakyti
vis del to turguj dar gavau pupeliu ir jau stovi stiklainiuose konservuotos!!! taip as ju noriu, kazin kada jau galima ragaut uzsukus stiklainius? per kiek laiko jos pasimarinuoja>?
Atsakyti
Negi nieks neatsakys i mano klausima :/
Atsakyti