Įkraunama...
Įkraunama...

Šparaginės ir kitokios pupelės

QUOTE(r_tina @ 2011 09 27, 12:44)
Negi nieks neatsakys i mano klausima :/

Per savaite ,pilnai gali bandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bru @ 2011 09 27, 16:00)
Per savaite ,pilnai gali bandyti smile.gif



Aciu!
Atsakyti
gal kuri isbandete si receptuka:
Konservuota mišrainė su pupelėmis

INGREDIENTAI:

1 kg. pomidorų,
0,5 kg. svogūnų,
0,5 kg. morkų,
0,5 kg. paprikos,
1 l. virtų pupelių,
4 valg. šaukštai cukraus,
2 valg. šaukštai druskos,
0,5 l. aliejaus
4 valg. š. pomidorų padažo.

GAMINIMAS:

Morkas sutarkuoti, paprikas ir svogūnus supjaustyti, pomidorus sumalti. Puode su aliejumi pakepinti morkas ir svogūnus, įdėti pomidorų masę ir pupeles. Pamažu sudėti cukrų, druską, pomidorų padažą ir paprikas. Ant silpnos ugnies troškinti 40-45 min.
Atsakyti
o man patinka stai kokios sparagines marinuotos pupeles.

3kg sparaginiu pupeliu
2valg.saukst. druskos
1 stikline cukraus
1 stikline aliejaus
1 stikline acto, galima ir maziau truputi.
bonkute pomidoru padazo, puslitrine.

pupeles susmulkinti, pjaustyti i kokias 3 dalis, deti druskos, cukraus ir alieju. virti mazdaug valanda, tada ideti pomidoru padazo ir gale acto, dar pavirti pora minuciu ir delioti i stiklainius. aisku stiklainius paruosti kaip reikia. mniam mniam thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rircik: 28 birželio 2012 - 20:14
QUOTE(rircik @ 2012 06 28, 21:14)
o man patinka stai kokios sparagines marinuotos pupeles.

3kg sparaginiu pupeliu
2valg.saukst. druskos
1 stikline cukraus
1 stikline aliejaus
1 stikline acto, galima ir maziau truputi.
bonkute pomidoru padazo, puslitrine.

pupeles susmulkinti, pjaustyti i kokias 3 dalis, deti druskos, cukraus ir alieju. virti mazdaug valanda, tada ideti pomidoru padazo ir gale acto, dar pavirti pora minuciu ir delioti i stiklainius. aisku stiklainius paruosti kaip reikia. mniam mniam thumbup.gif

o kiek litrų gaunasi iš šios normos?
Atsakyti
QUOTE(Sarmite @ 2012 07 23, 12:07)
o kiek litrų gaunasi iš šios normos?

as dariau is 2kg pupeliu pagal si recepta, tai gavosi 6 po 0,5 litro 4u.gif tik as nepjaustytas dariau, o stacias sudejau i stiklainius 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medulis: 23 liepos 2012 - 13:40
QUOTE(Sarmite @ 2012 07 23, 13:07)
o kiek litrų gaunasi iš šios normos?

tas receptas superinis, tik aš dariau pusiau su svogūnais, tai man išėjo 6 puslitriukai kažkur, gal koks stiklainiukas ir ne 500 ml, o didesnis biškį, bet labai faina mišrainė

dabar galvoju pagal šitą receptą daryt makalynę, dėt ir pomidorų ir morkų ir svogūnų, ir paprikos ir gal cukinijos
Atsakyti
QUOTE(Velniuke @ 2012 07 30, 18:37)
tas receptas superinis, tik aš dariau pusiau su svogūnais, tai man išėjo 6 puslitriukai kažkur, gal koks stiklainiukas ir ne 500 ml, o didesnis biškį, bet labai faina mišrainė

dabar galvoju pagal šitą receptą daryt makalynę, dėt ir pomidorų ir morkų ir svogūnų, ir paprikos ir gal cukinijos



Labutis, labai sudomino šitaip konservuotos pupelės. Norėčiau paklausti ar grynai pagal normas viską pylėte, ar ragauti reikia ir vis ką nors dadėti, kol gausis labai skanu?
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 07 26, 08:00)
Konservuotos šparaginės pupelės

user posted image
2 kg. šparaginų pupelių
2 litrai vandens
2 šaukštai druskos
8 šaukštai cukraus
250 ml. 9% acto

Apkarpyti pupeles iš abiejų galų, nuplauti ir apvirti kokias 5 min, pasūdytame vandenyje.
Į iškaitintus stiklainius, įberti kelis grūdelius pipirų, kelias skilteles česnako ir gražiai sustatyti šparagines.Užpilti verdančiu marinatu, užsukti dangtelius, apversti stiklainius ir palikti, kol atvės.

recepto saltinis

Dariau pagal si recepta, tik biski kiekiai skiriasi ir spaaragines apviriau marinate ir sudejau i slovikus. Siaip po apvirimo sparagines paragavau skanios gavosi, ziureisu kaip skonis pakis kai ragausiu ziema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Edičiuks @ 2012 08 07, 20:59)
Labutis, labai sudomino šitaip konservuotos pupelės. Norėčiau paklausti ar grynai pagal normas viską pylėte, ar ragauti reikia ir vis ką nors dadėti, kol gausis labai skanu?

as laikiausi proporcijos darzoviu kiekiui. t.y. bendras darzoviu kiekis apie 3-4 kg. o visa kita dejau ir ragavau, bet mano skoniui atitiko. tik gal ant 3 kg - stiklines acto nereikia. as dejau stikline ant 6 litru puodo darzoviu, pagal kg bus daugiau nei 4 kg

padariau ir ta planuota makalyne - gavosi liuks.

ir dar dariau pomidorus, svogunus ir agurkus, paprika (apie 6 l darzoviu puodas), dejau 5 jalapeno pipiriukus ant viso puodo, 1 st cukraus, 1, 5 st. obuoliu acto ,nepilna st aliejaus ir druskos pora kupinu saukstu. nedejau pomidoru padazo.
irgi labai skanu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velniuke: 10 rugpjūčio 2012 - 10:19
QUOTE(rircik @ 2012 06 28, 21:14)
o man patinka stai kokios sparagines marinuotos pupeles.

3kg sparaginiu pupeliu
2valg.saukst. druskos
1 stikline cukraus
1 stikline aliejaus
1 stikline acto, galima ir maziau truputi.
bonkute pomidoru padazo, puslitrine.

pupeles susmulkinti, pjaustyti i kokias 3 dalis, deti druskos, cukraus ir alieju. virti mazdaug valanda, tada ideti pomidoru padazo ir gale acto, dar pavirti pora minuciu ir delioti i stiklainius. aisku stiklainius paruosti kaip reikia. mniam mniam thumbup.gif


O kiek vandens?
Atsakyti
QUOTE(Velniuke @ 2012 08 10, 10:17)
as laikiausi proporcijos darzoviu kiekiui. t.y. bendras darzoviu kiekis apie 3-4 kg. o visa kita dejau ir ragavau, bet mano skoniui atitiko. tik gal ant 3 kg - stiklines acto nereikia. as dejau stikline ant 6 litru puodo darzoviu, pagal kg bus daugiau nei 4 kg

padariau ir ta planuota makalyne - gavosi liuks.

ir dar dariau pomidorus, svogunus ir agurkus, paprika (apie 6 l darzoviu puodas), dejau 5 jalapeno pipiriukus ant viso puodo, 1 st cukraus, 1, 5 st. obuoliu acto ,nepilna st aliejaus ir druskos pora kupinu saukstu. nedejau pomidoru padazo.
irgi labai skanu


Ačiū už konsultaciją ir už naują receptuką mirksiukas.gif
Atsakyti