Įkraunama...
Įkraunama...

Kreipimasis į anytą

QUOTE(Ne_gera @ 2006 10 18, 17:18)
negaleciau nei uosvio nei anytos "mama" "teti" vadinti  unsure.gif turiu viena vieninteli teti ir viena vienintele ir nepakartojama mama

va būtent drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif švaistytis šiais žodžiais aš negalėčiau schmoll.gif
Atsakyti
Manau neesmė kaip kreipiamės- mama, Jūs, direktoriau ir pan. - SVARBU, kad abiems pusėms tai būtų PRIIMTINA thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
O koks kreipinys, tai jau kiekvienos šeimos ar giminės reikalas smile.gif
Atsakyti
Aš tai kažkaip irgi nevadinu nei mama, nei tėčiu, aš turiu savo nuostabius tėvus, o kai su vyru šneku, tai pasakau, tavo mama, tavo tėtis, bet TAVO g.gif
Atsakyti
QUOTE(elij`a @ 2006 10 18, 20:54)
va būtent drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif švaistytis šiais žodžiais aš negalėčiau schmoll.gif


drinks_cheers.gif aš ir savo anyta vadinu vardu ir kreipiuosi Jūs, uošvio kaip ir nėra smile.gif
Atsakyti
Na as anyta vadinu mama ,o uosvi - tevuku. Bet manau kai susilauksiu vaikelio, tie vardai pasikeis.
Atsakyti
QUOTE(pupciukas @ 2006 10 25, 15:32)
Na as anyta vadinu mama ,o uosvi - tevuku. Bet manau kai susilauksiu vaikelio, tie vardai pasikeis.



ir i kuria puse galvoji pasikeis ?
Atsakyti
QUOTE(pupa999 @ 2006 10 26, 04:35)
ir i kuria puse galvoji pasikeis ?

Na tikriausiai vadinsiu mociute ir seneliu, kaip ir daugumas suaugusiu, kai jie susilaukia vaiku jie pradeda savo tevus vaiku akivaizdoje vadinti seneliais (bent mano akiraty).Tas pats ir seimoje kai jie tampa tevais, jie vienas kita pradeda vadinti mamyte ir teveliu.
Atsakyti
QUOTE(pupciukas @ 2006 10 27, 14:19)
Na tikriausiai vadinsiu mociute ir seneliu, kaip ir daugumas suaugusiu, kai jie susilaukia vaiku jie pradeda savo tevus vaiku akivaizdoje vadinti seneliais (bent mano akiraty).Tas pats ir seimoje kai jie tampa tevais, jie vienas kita pradeda vadinti mamyte ir teveliu.


Ai niu tai sitaip as irgi darysiu smile.gif Gi vaikam savo nesakysi vaziuosim pas anyta-velnio-pramanyta i svecius lotuliukas.gif Bus mociute savaime suprantama. Bet daba kaip as tau pavydziu geru santykiu su anyta...... man net mintis nebuvo kilus , kad as anytai savo neitiksiu, o cia pasirodo as k....paskutine jai...... niu tik akis ji aisku labai meilia vaidina. Niu vienuzodziu jau vel uzsivedziau blush2.gif
Atsakyti
schmoll.gif na jau kad mama vadinti ar teciu schmoll.gif as irgi vienus teturiu! o siaip net pati susimasciau - kreipiuosi JUS ir tiek. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(hefaiste @ 2006 10 29, 19:42)
schmoll.gif  na jau kad mama vadinti ar teciu  schmoll.gif  as irgi vienus teturiu! o siaip net pati susimasciau - kreipiuosi JUS ir tiek.  ax.gif

Dziaugiuosi kad tu turi juos biggrin.gif , o va as ne. Mano uosviai su manim elgesi kaip su dukra,jie ir vadina mane dukra, taip kad as su dziaugsmu juos vadinu mama ir tevuku.
Atsakyti
QUOTE(pupciukas @ 2006 10 30, 16:12)
Dziaugiuosi kad tu turi juos biggrin.gif , o va as ne. Mano uosviai su manim elgesi kaip su dukra,jie ir vadina mane dukra, taip kad as su dziaugsmu juos vadinu mama ir tevuku.

dja tecio nebeturiu jau 12 metu verysad.gif bet vistiek vienu ar kitu atveju manau kad tevai yra vieni, o uosviai lieka uosviais rolleyes.gif
Atsakyti
jau mama tai tikrai nevadinsiu, nes mama turiu tik viena. Net savo kriksto mama vadinu vardu, o ji man kaip tikra motina. Tai anytos tikrai negaleciau pavadinti mama.
Atsakyti