Įkraunama...
Įkraunama...

Kreipimasis į anytą

QUOTE(pupa999 @ 2006 10 28, 04:10)
Ai niu tai sitaip as irgi darysiu smile.gif Gi vaikam savo nesakysi vaziuosim pas anyta-velnio-pramanyta i svecius  lotuliukas.gif  Bus mociute savaime suprantama. Bet daba kaip as tau pavydziu geru santykiu su anyta...... man net mintis nebuvo kilus , kad as anytai savo neitiksiu, o cia pasirodo as k....paskutine jai...... niu tik akis ji aisku labai meilia vaidina. Niu vienuzodziu jau vel uzsivedziau  blush2.gif


Nu ne veltui tas posakis ir yra. lotuliukas.gif lotuliukas.gif Manoji irgi ne silkine,niekada nevadinciau jos mama.Ji tiesiog man JUS.Jau labai megsta vadovauti o kadangi as niekada jos neklausau ir daznai atsikertu tai esu bloga marti ir pasak jos nelabai tinkama jos suneliui. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(nekrioša @ 2006 11 01, 19:53)
Nu ne veltui tas posakis ir yra. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Manoji irgi ne silkine,niekada nevadinciau jos mama.Ji tiesiog man JUS.Jau labai megsta vadovauti o kadangi as niekada jos neklausau ir daznai atsikertu tai esu bloga marti ir pasak jos nelabai tinkama jos suneliui. schmoll.gif o vyras tai mano mama vadina uosviene,bet kadangi jie labai gerai sutaria tai ji nepyksta biggrin.gif

Atsakyti
maniske ilga laika rauke nosi, kad mama nevadinu, bet atreziau trumpai ir aiskiai, kad mama turiu tik viena. dabatr stengiuosi, kad nereiktu vartoti nei jus, nei dar kazko
Atsakyti
i anyta kreipiuosi vardu, jinai nepriestarauja, abipusis susitarimas 4u.gif
Atsakyti
Nematau nieko blogo jei anyta vadinsiu mama, turiu dvi mamas, tai ji bus trecia mirksiukas.gif
Atsakyti
O as tai MB tevus kol kas labai retai matau, tai azkaip dar nesuku galvos del kreipinio. O kaip bus po vestuviu, tai net neisivaizduoju. Nezinau ar apsivers liezuvis juos tevu r mama pavadint, paziuresim dar kaip elgsis, ar geri bus. g.gif biggrin.gif
Atsakyti
as tai vyro tevus vadinu jus. vardu niekada liezuvis neapsiverstu pakviesti.. blush2.gif
Atsakyti
As isvis niekaip nesikreipiu ir nevadinu biggrin.gif Kalbuosi be kreipiniu... lotuliukas.gif
Atsakyti
As irgi kazkaip praleidziu kreipini smile.gif :
Atsakyti
QUOTE(Joa @ 2006 12 21, 00:14)
As irgi kazkaip praleidziu kreipini  smile.gif  :

bet va kaip galima ji praleisti? niekaip nesuprantu bigsmile.gif
jau bendrauju su anyta 4 metai, tai tikrai buvo daug momentu kad buvo butina kreiptis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daržovytė @ 2006 12 21, 05:21)
bet va kaip galima ji praleisti? niekaip nesuprantu  bigsmile.gif
jau bendrauju su anyta 4 metai, tai tikrai buvo daug momentu kad buvo butina kreiptis  ax.gif



Tai kad as tik neseniai susipazinau su ja, o be to, ji labai toli nuo musu gyvena, tai matysimes koki karta ar 2 i metus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Joa @ 2006 12 21, 12:18)
Tai kad as tik neseniai susipazinau su ja, o be to, ji labai toli nuo musu gyvena, tai matysimes koki karta ar 2  i metus  cool.gif

Man visiskai ta pati situacija.Nors as daug ilgiau su ja pazystama,bet bendraujant kreiptis man nereikia.Nebent daugiskaita:jusu seimai,jums ir t.t.O siaip stengiuosi as su ja kuo maziau bendrauti biggrin.gif
Atsakyti