Įkraunama...
Įkraunama...

Kreipimasis į anytą

Aš nuo pat pradžių teta vadinu (nors anokia man ir teta),bet taip gavosi ... blush2.gif
Atsakyti
MB mama jau daug metu mirusi, tai man tokios problemos nera. O i uosvi kreipiuosi "Dad" (tetis) ir taip nuo pirmo karto, o uosvis mane "my dear" visada vadina. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bercike @ 2007 05 08, 20:17)
Kolkas kreipiuosi JŪS, arba bandau išvengti kreipinio, bet manau ateitį galėsiu ir mama vadint... nes labai jau gera ta mano anyta.... ir labai geri mūsų santykiai.  bigsmile.gif


Man taip pat! Pasiseke su anyta mirksiukas.gif Bent kol kas taip vis dar manau...
O siaip visada savo tetu ir dedziu "tetom" ir "dedem" nevadinau, kazkaip issiversdavau be tiesioginiu kreipiniu, o kei treciam kazka apie juos pasakoji, nurodai varda ir tiek... Kreiptis Jus manau mandagu, bet tie per dideli oficialuma, Jus anyta ... - man nelimpa schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivako @ 2007 06 05, 00:54)
o kai gimė dukra ir dar pati išmoko kalbėti, tai pasidarė labai lenva kreiptis - baba ir diudia  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif geras
nors aš savo anytos niekada taip nepavadinčiau. ji man neleistų blush2.gif
Atsakyti
o as visada kreipiuosi Jūs, jeigu negalima issiversti be tiesioginio kreipimosi, per daug mandagumo buvau ismokyta.. 4u.gif
Atsakyti
aš irgi niekaip negaliu rasti tinkamiausio varianto. nors mano anyta thumbup.gif, bet vadinti ją mama liežuvis neapsiverčia. kreiptis tiesiog Jūs - labai formaliai gaunasi sad.gif taip ir kankinuosi metus... stengiuosi išvengti kreipinio
Atsakyti
kreipiuosi tiktai "jus"...
Atsakyti
Nu bet kaip vis dėlto keista - juk anyta ir uošvis yra tokie pat žmonės kaip ir visi, kurie turi savo vardus. Kodėl šiaip kokį nors vyresnį, tarkim kolegą darbe, galima vadinti "JUOZAI, Jums skambina" o anytos ir uošvio nea? g.gif Nešneku visiškai, kad reiktu familiarai "Tu". Bet kreipinys "Jūs" ir vardas, tai man natūraliau negu natūralu. Nejaugi jų vardai yra kažkokie įžeidžiantys kreipiniai? biggrin.gif Čia toks labiau retorinis klausimas...
Turėjau uošvius, kreipdavausi vardais ir JŪS. Dabartinės būsimos anytos dar nemasčiau kaip vadinsiu biggrin.gif Turbūt nėra vieningos taisyklės kaip į ką kreiptis, čia jau nuo santykių ir nuo to, ką jauti tiems žmonėms ir kaip pati jauti, kad galima į juos kreiptis. Amžina problema lotuliukas.gif
Atsakyti
o as tai vadinu mama,nes lb gera turiu ir tikrai nesunku...kazkada reikejo kviesti prie telefono tai nzn kaip kviesti ir nesaukiau nes kieme kazkur buvo,tai ji klausia kodel nesuakiai?tai kad sakau nzn kaip i jus kreiptis smile.gif tai sako kaip tik nori o MB sako tai kreipkis mama ir viskas tai nuo tada taip ir vadinu... rolleyes.gif
Atsakyti
As irgi kreipiuosi "Jus". Bet kartais pasitaiko tokiu komisku situaciju. Kambaryje 3 moteriskes, sakau: "Gal galetumete paimti viena ar kita daikta". Jokios reakcijos.... Va tada ir prasideda "lomkes". Net nezinau ar cia vardu kreiptis, ar "mama" sakyti (kas man visai nepriimtina). Dazniausiai tada perbegu per kambari ir arba salia atsistojusi ir ziuredama tiesiai i veida pakartoju, arba pati pasiimu verysad.gif
Atsakyti
Žiūrint kokia situacija ax.gif Šiaip stengiuosi kreiptis vardu, bet kai nesigauna sakau JŪS, nes santykiai tikrai šaunūs thumbup.gif
Atsakyti
As tai vadinu mama, bet retai pasitaiko, o siaip tai jus biggrin.gif Kadangi ji man kol kas labai gera tai nesunku sakyti "mama", bet kai gims leliukas vis delto manau pereisiu prie "mociutes" 4u.gif Bus patikimiau ir drasiau biggrin.gif
Atsakyti