Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

Apklausa: Ar nešiojate vestuvinį žiedą? (588 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Asta drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2006 08 09, 07:29)
Vyrams ko gero tai lengviausias pasiteisinimas smile.gif Jiems ir žiedai spaudžia, ir kaklaraiščiai juos smaugia... Va o moterims tai batai iki kraujo kulnus nuėda, ale nieko..kenčiam..bile gražu smile.gif


Auksiniai žodžiai drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
gali pasirodyt keista,bet mano vyras nuo pat pirmos dienos nei minutei nebuvo nuemes zieda (net i kaire lakstydamas lotuliukas.gif ),o as uzsidedu savo zieda tik tada kai kur iseinu,isvaziuoju is namu blush2.gif vyras net ir noriedamas jau ziedo nenuims,pirstai baisiai sustorejo... mano irgi po 2 gimdymu nebe tie pirsteliai,ant desines rankos nebetelpa,tai uzsidedu ant kaires... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksancik: 09 rugpjūčio 2006 - 10:00
Mes abu nesiojam, o siaip jau pries vestuves kai gavom ziedukus, jau namie vaiksciojom su jais smile.gif o dabar nepriversciau jokad zieda nusiimtu, jam patinka, vis juokias, kad i ji net "mergos labiau ziuri, nes dabar jos mato, kad as esu rimtas, ir turintis atsakomybes jausma" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš nešioju, vyras - 2 savaites panešioja, savaitę ilsisi lotuliukas.gif . Jam jis šiek tiek mažokas, todėl kad pirštas nenupūtų, duoda pailsėti. Bet nakčiai žiedą aš irgi nusiimu rolleyes.gif .
Atsakyti
thumbup.gif Mes abu labai megstam savo vestuvinius ziedus....As dar dazniau nusiimu, nes tai spaudzia, tai per didelis, o vyras visada su juo... thumbup.gif
Atsakyti
Abu nešiojam. Aš kartais nusiimu, nes būna, kad "padirbus" su kokiais valikliais ir užsidėjus žiedą po to, žaizdelės atsiranda, tad tenka kokią savaitę be žiedo pasivaikščioti, kol užgyja. Dar gaminant valgį, skalbiant nusiimu.
Atsakyti
Tie vyrai visada kaip vaikai. Bet man labai grazu, kai vyras nesioja vestuvini zieda. Kazkoks puikus jausmas....
Atsakyti
QUOTE(wow @ 2006 08 09, 11:48)
jam patinka, vis juokias, kad i ji net "mergos labiau ziuri, nes dabar jos mato, kad as esu rimtas, ir turintis atsakomybes jausma"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Mano panašiai sako biggrin.gif. Žiedą nusiima parėjęs namo, o eidamas į darbą- užsimauna. Aš visada su žiedu,jeigu kartais nusiimu (skalbiant), toks jausmas, kad kažko trūksta, ir galvoju kad pamečiau kur nors doh.gif .
Atsakyti
Maniskis nenesioja,nes viena karta sokant is masinos ziedas uzsikabino ir vos pirsto nenutrauke blink.gif ,tai dabar tas ziedelis toks pasideformaves uzsimaunamas per sventes lotuliukas.gif , o as pati vestuvini zieda nesioju ant kaires rankos,nes numeciau daug svorio ir ziedas pasidare per didelis ax.gif .Ir isvis as tu vestuviniu ziedu nesureiksminu schmoll.gif ,Cia tik simbolis ir tiek 4u.gif
Atsakyti
o as manau kad labai daznais atwejais tie wyrai, kurie ziedu nenesioja, paprasciausiai kazka slepia nuo sawo zmonu verysad.gif cia wos ne tas senas nejuokingas anekdotas, kuri wisos manau puikiai zino is waikystes.

wyras ruosiasi i kurorta. zmona pastebi, kad jis zieda nusimowe ir isikiso i kisene.
-kodel nusimowei zieda?
-brangioji, per tokius karscius zieda nesiot?
Atsakyti
Mes abu nenesiojam, tai matyt vienas nuo kito kazka slepiam biggrin.gif . Nesureiksminu as tu ziedu, o kai nepatogu su jais buti, tai tik apsidziaugiau kai vyras nusieme (po kokio menesio po vestuviu) ir as is paskos, nes "labai isizeidziau". Dar uzsidedavom i kokius gimines susitikimus, teatra, o jau 5m. schmoll.gif . Bet zinom, kur yra ir galim parodyt, va.
Atsakyti