Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

Apklausa: Ar nešiojate vestuvinį žiedą? (588 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Po namus vestuvinio ziedo tikrai nenesioju ir nenesiosiu, nes visokie buities darbai greitai is grazaus ji padarytu...senu... doh.gif g.gif bet kur nors einant:i miesta, parduotuve ir t.t.visda uzsidedu.Vyras tik i kokiu gimines balius eidamas uzsideda.
Atsakyti
nenesiojam dūla spintoij tarp visokių popierių, aš nenešioju nes nuo piršto pradėjo krist, turbūt "išsitampė", o vyras nenšioja nes turbūt darbui trugdo, nes kaip viena forumietė rašė "dirba su popieriais" blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dew drop @ 2006 04 24, 10:27)
patikėk, kad kartais didžiausias šūdo kalnas būna ir švariom panagėm, ir nesikeikiantis, ir į Boss'o kostiumą įpakuotas..


Nu, nežinau, man toks kaipo vestuvinių žiedų nenešiojimas, atrodo, kaip nepagarba santuokai. Suprantu, kad tai tik simbolika, bet tai laimingos, darnios šeimos simbolika. Jei, tarkim, vyras nenešioja žiedo dėl nepaaiškinamų priežąsčių, tai, matomai, jis tikrai turi tų priežąsčių, tik apie jas žmona nežino cool.gif ...Moteris taip pat gali turėti kažkokių priežąsčių (tikriausiai) rolleyes.gif

Nusiimti jį galima (verčiant aplinkybėms), bet visiškai nenešiot schmoll.gif

Kol mylėsiu savo sutuoktinį, tol ir nešiosiu mūsų meilės, draugiškumo, pagarbos, ištikimybės ir t.t. simbolį...

P.S. Yra toks prietaras, kad vestuvinio žiedo negalima duoti matuotis kitam žmogui - tai "užtraukia" nelaimę santuokai...
Atsakyti
Vyras žiedą nešioja visą laiką, o aš užsimaunu tik išeidama iš namų, nes kažkaip su žiedu man užsiiminėti namų ruoša nepatogu schmoll.gif
Tryliktų metinių proga pasidarėme naujus žiedus thumbup.gif , bažnyčioje pašventinom, o senuosius saugiai padėjom.
Atsakyti
nesiojame abu ax.gif
Atsakyti
Mes žiedus nešiojame abu bigsmile.gif
Atsakyti
Mes nešiojame abu.
Atsakyti
Mes abu nesiojame, nors pries vestuves vyras labai spardesi, kad nenesios, nes nepatogu, bet jau 2 metai nesioja. mirksiukas.gif Nors jei nenoretu, tai tikrai neversciau, nesvarbu kad nepatiktu.... Is tikro tai ziedas nieko nekeicia, svarbu, kas sirdy wub.gif
Atsakyti
man tai kvailas ir neįtikinamas argumentas, kad žiedas nepatogus. reikia darytis normalius, o ne visokias įmantrybes smartass.gif
mes mūvime abu smile.gif
Atsakyti
Mes nenešiojame nė vienas. Ir man net keista, kad man tai nesukelia jokio diskomforto. 5 metus iki santuokos gyvenome be žiedų ir labai vienas kitą mylėjom. Jau du metai, kaip susituokę ir pastaruosius metus žiedų nenešiojame. Tiesiog, net nežinau, kodėl.
Atsakyti
QUOTE(nendrelė @ 2006 08 29, 13:33)
Mes nenešiojame nė vienas.  Ir man net keista, kad man tai nesukelia jokio diskomforto. 5 metus iki santuokos gyvenome be žiedų ir labai vienas kitą mylėjom. Jau du metai, kaip susituokę ir pastaruosius metus žiedų nenešiojame. Tiesiog, net nežinau, kodėl.


o turit?
Atsakyti
Turim. Metus nešiojom, na bet neprilipo kažkaip.
Atsakyti