Įkraunama...
Įkraunama...

Balinančios dantų pastos

taigi uzsimaniau truputeli dantis pabalint... ax.gif Jeigu galit tai patarkit kokia pasta pirkti norint baltu dantu? girdejau neblogu atsiliepimu apie rebrant ir velym dantu pastas, kokia jusu nuomone apie jas? g.gif
Atsakyti
mano dantiste rekomendavo velym- ji nebrazi dantuku, turi visokiu gydanciu savybiu be to. man patiko, neblogai. stebuklu nesitikek, aisku cool.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2006 08 08, 19:01)
mano dantiste rekomendavo velym- ji nebrazi dantuku, turi visokiu gydanciu savybiu be to. man patiko, neblogai. stebuklu nesitikek, aisku cool.gif


as ir nesitikiu stebuklu... lotuliukas.gif bet man atrodo kad velym truputeli sipnesne negu rembrant... taigi laukiu kitu nuomoniu... cool.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Povila$: 08 rugpjūčio 2006 - 18:07
As jau gal 3 karta perku Velym, man ji patinka, gerai valo ir tikrai pabalina dantukus, dar naudojau Sensodyne irgi gera, bet Velym man geriau ax.gif
Atsakyti
na negi daugiau niekas dantu nesivalo? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2006 08 08, 21:14)
na negi daugiau niekas dantu nesivalo?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif

Na, kadangi dantukus esu issibalinuysi, tai nelabai tos balinancios man buvo aktualu cool.gif
Bet kad spalva palaikyti, planuoju pirkti Velym

Siaip cia mergaites gyre Supersmile dantu pasta (Sarmose yra). Ir as girdejau, kad ji labai gera poveiki duoda.
Atsakyti
sudominai su ta Supersmile, o kiek ji kainuoja?
Atsakyti
nagi pasidalinkit mamos ispudziais apie sias pastas... verysad.gif negi niekas taip ju nenaudoja... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2006 08 08, 23:39)
sudominai su ta Supersmile, o kiek ji kainuoja?



Maza pakuote 28lt, didesne 50lt, po kiek ten ml nezinau, jei domina nueik i Sarma pasiziurek mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites biggrin.gif

Na ir as girdejau apie ta supersmile... Gyre dantiste... Pati sako naudoja... Laukia stebuklu...

As pati Pearl dantu pasta naudoju. Nu ne stebuklai, bet kazkiek geriau uz visus colgate'us ir blendament'us...
Atsakyti
Aš naudoju Lacalut White biggrin.gif Man patinka, dantukai tikrai daug baltesni, nors ir dūmą patraukiu, kavute mėgaujuosi... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 08 10, 11:45)
Maza pakuote 28lt, didesne 50lt, po kiek ten ml nezinau, jei domina nueik i Sarma pasiziurek  mirksiukas.gif

Maža pakuotė-50 ml, didelė-119 ml.
Atsakyti