Įkraunama...
Įkraunama...

bakterijos, virusai ir kitos zarazos

Dėkui Egle.M. už ats.

Ateinančią sav. planuoju važiuoti pas ginekologę dėl pasėlio darymo. Tyriausi šlapimo pūslę, (dariausi šlapimo pasėli - niekas neauga), inkstus tai nieko nerado blogo, o aš 5 metus galvojau, kad man lėtinis šlapimo pūslės uždegimas.
Pasirodo, kad tai kažkas su "moteriškom" ligom. Na, bent jau urologas-nefrologas, kuris taip mane tyrė, taip įtaria, nes požymiai visi - perštėjimas, šono paskaudėjimas, skausmas šlapinantis ir t.t. Bijau, kad nebūtų per vėlu ir kad nebūtų pakenkę vaisingumui. cry.gif cry.gif cry.gif
Iki tol nei viena ginekologė nepatarė dėl pasėlio, tik žvakučių porą kartų buvo išrašę, nes labai daug išskyrų pas mane rasdavo.
O antibijotikus aš gerdavau po 3 kartus per metus dėl lėtinio bronchito...
Atsakyti
Gal kas zinote, kada daromas pakartotinis paselio tyrimas? Po savaites, ar po men?
Atsakyti
QUOTE(Tautė @ 2005 01 17, 12:39)
Gal galit parašyti kur galima pasidaryti pasėlio tyrimą Klaipėdoje?



Taute,

Klaipėdoje pasėlius daro visose ligoninėse: miesto, jūrininkų ir apskrities. O taip pat kai kurios laboratorijos daro. Praktišksi bet kuris ginekologinis kabinetas yra sudaręs sutartį ir gali bet kur prašyti, kad paimtų pasėlį. Jei turėsi siūntimą, Klaipėdos ligoninės ambulatoriniame-konsultaciniame skyriuje pasėlį padarys nemokamai.
Atsakyti
QUOTE(ashley @ 2005 01 23, 21:02)
Gal kas zinote, kada daromas pakartotinis paselio tyrimas? Po savaites, ar po men?


ashley,

Kiek žinau, kartoti po savaitės pasėlį nelogiška (jeigu prieš savaitę buvo imtas), ne bent yra įtarimų, kad pasėlis buvo paimtas nesilaikant sterilumuo taisyklių.
ax.gif
Atsakyti
Kiek aš žinau po gydymo reikia kartoti pasėlį praėjus 10 dienų po vaistų baigimo.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 01 23, 22:01)
Kiek aš žinau po gydymo reikia kartoti pasėlį praėjus 10 dienų po vaistų baigimo.



Atrodo, visiškai teisingai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ashley @ 2005 01 23, 21:02)
Gal kas zinote, kada daromas pakartotinis paselio tyrimas? Po savaites, ar po men?


ashley, jei tu turi omeny kontrolinį tyrimą (patikrinantį gydymo rezultatus), manau, geriausia pasitarti su gydytoja. kelis kartus esu susidūrusi su teiginiu, kad, pvz., po ureaplazmonės gydymo kontrolinį pasėlį reikia daryti po mėnesio. gali būti, kad kiekvienos bakterijos gydymas turi savo specifiką. jei galėčiau, tokius dalykus apskritai gydyčiau pas išmanantį infektologą - juk tai jo sritis g.gif

juk paklausti gydytojo visai nesunku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglė M. @ 2005 01 24, 08:56)
ashley, jei tu turi omeny kontrolinį tyrimą (patikrinantį gydymo rezultatus), manau, geriausia pasitarti su gydytoja. kelis kartus esu susidūrusi su teiginiu, kad, pvz., po ureaplazmonės gydymo kontrolinį pasėlį reikia daryti po mėnesio. gali būti, kad kiekvienos bakterijos gydymas turi savo specifiką. jei galėčiau, tokius dalykus apskritai gydyčiau pas išmanantį infektologą - juk tai jo sritis g.gif

juk paklausti gydytojo visai nesunku  biggrin.gif


Tai zinoma, kad nesunku smile.gif Bet pastaruoju metu lankausi polinklinikoje, del paplonejusios pinigines cry.gif , o tam kad pasisneketi su gyd, reikia ten belstis, ir dar ziureti i visus pyktus veidus protest.gif , jei ne tycia noresiu uzeiti, tik pasiklausti. Na bet ko gero teks, nes kitaip gali buti pinigai ismesti, kaip i vandeni, ir laikas sugaistas, o jis man toks pat brangus, kaip ir sveikata!
Atsakyti
Katik skambinausi i Aids centra,ir ka jus manot,ureaplazmu,mikoplazmu nerasta.
Jus issivaizduojat per metus laiko 4kartus dariau siuos tyrimus,vienas parode kad tu plazmu rasta,nu virsune,kiek pinigu isleidau kol isitikinau,kas klysta,ir dar doxiciklina pradejau gerti,kad tik uzmusti tas plazmas,o ju pasirodo nera doh.gif doh.gif
Atsakyti
kažkokia mistika...sveikinu, Paiduke su gerais rezultatais smile.gif Tai jau galėsi nuotrauką darytis?
Atsakyti
QUOTE(viltis @ 2005 01 24, 12:21)
kažkokia mistika...sveikinu, Paiduke su gerais rezultatais smile.gif Tai jau galėsi nuotrauką darytis?

Skambinausi Miezenienei,pasakiau situacija,tai ji man liepe ateiti i Narmeda sestadieni(uzsirasyti pas ja),pasidaryti tepineli,jei geras kita savaite nuotrauka darytis

Ir ko i ta Narmeda,ten gi pinigai nezmoniski,netik uz tepineli reiks moketi,bet ir uz konsultacija doh.gif doh.gif ir ka man daryti cry.gif

Aciu uz sveikinima viltis ax.gif
Atsakyti
Tai kaip žinoti, kas klysta??? Tikriausiai jų tai padaugėja tai pamažėja. Man Narmedoje visada rasdavo ką gydyti, aš jau ant jų blogai galvoju.
Atsakyti