Įkraunama...
Įkraunama...

bakterijos, virusai ir kitos zarazos

QUOTE(Eglė M. @ 2005 01 25, 07:41)
O Geromedoj tau paėmė pasėlį ar tu atvežei?
nejaugi ką nors jauti, kad taip manai?


Geromedoj yra ginekologė, ji ir paėmė. Malonumas kainavo 50 Lt.

Nieko nejaučiu smile.gif . Visada maniau, kad zarazos nebūtinai turi jaustis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2005 01 25, 09:49)
Geromedoj yra ginekologė, ji ir paėmė. Malonumas kainavo 50 Lt.


gera žinia, kad Geromedoj daro thumbup.gif tik, merginos, neužmirškit, kad ginekologė dirba ne visą dieną, o tik apie trejetą valandžikių, todėl pas ją iš anksto reikia užsiregistruoti wink.gif

QUOTE
Visada maniau, kad zarazos nebūtinai turi jaustis

gerai manei tongue.gif aš irgi taip manau doh.gif dėl to ir reikia vieną kartą išsitirt, kad įsitikintum, jog jų išties nėra.

paiduke wub.gif , o gal tau paprasčiausia bakterinė vaginozė, ją nustato iš tepinėlio console.gif tikriausiai ir Geromedoj tą nustatinėja g.gif .

žiūriu, man Geromedoj pradeda patikti - aplinka visai jauki ir darbuotojos tokios 'svajakės' (nors geriau būtų, jei išvis nereikėtų ten lankytis; o jei ir lankytis, tai dėl gražiai augančio HCG smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(Eglė M. @ 2005 01 25, 09:10)
žiūriu, man Geromedoj pradeda patikti - aplinka visai jauki ir darbuotojos tokios 'svajakės' (nors geriau būtų, jei išvis nereikėtų ten lankytis; o jei ir lankytis, tai dėl gražiai augančio HCG  smile.gif  )


Aha, man irgi ten patiko smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mia: 25 sausio 2005 - 11:16
QUOTE(Eglė M. @ 2005 01 25, 11:10)
paiduke  wub.gif , o gal tau paprasčiausia bakterinė vaginozė, ją nustato iš tepinėlio  console.gif  tikriausiai ir Geromedoj tą nustatinėja g.gif .


O is paprasto tepinelio matosi bakterine vaginoze??Nes paprastas tepinelis nieko man nerodo ,nei grybu randa paskutiniu metu
Is kur ta vaginoze atsiranda,ir kaip ja gydyti jei yra???
Atsakyti
Bakterinė vaginozė matosi paprastame eiliniame tepinėlyje. Ją sukelia gardnerela vaginalis - bakterija. Tepinėlyje matosi, kaip tos bakterijos būna aplipusios epitelines ląsteles. Šiaip, šita infekcija nėra gydoma, jei moteris neturi nusiskundimų, praeina ir savaime. Nepersiduoda lytiniu būdu, tiesiogta bakterija yra ir viskas. Jei tau jos nematė, reiškiasi ir nėra bakterinės vaginozės.
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2005 01 25, 14:13)
Bakterinė vaginozė matosi paprastame eiliniame tepinėlyje. Ją sukelia gardnerela vaginalis - bakterija. Tepinėlyje matosi, kaip tos bakterijos būna aplipusios epitelines ląsteles. Šiaip, šita infekcija nėra gydoma, jei moteris neturi nusiskundimų, praeina ir savaime. Nepersiduoda lytiniu būdu, tiesiogta bakterija yra ir viskas. Jei tau jos nematė, reiškiasi ir nėra bakterinės vaginozės.

Aciu Migluze wub.gif
O kas yra mieliu grybelis,kaip jis aptinkamas,ar cia tas pats grybas?
Nes manes viena ginekologe klause,ar tyriausi mieliu grybeli,taigi as sakiau kad tyriausi,bet gal cia ne tas pats,grybelis ir mieliu grybelis
Jei tai ne tas pats,tai iskur jis atsitranda?
Atsakyti
Na jau nebegaliu, ta Narmeda mane pribaigs galutinai, 3 dienas laukiam vyro rezultatu, veluoja, o per tai mano gerosios dienos plaukia veltui. Dar vienas menuo prarastas.

Viskas, nusprendziau, jei dar neissigydem, pasiimu korteles ir atsisveikinu su Narmeda, eisiu ieskoti kito urologo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2005 01 25, 14:23)
Na jau nebegaliu, ta Narmeda mane pribaigs galutinai, 3 dienas laukiam vyro rezultatu, veluoja, o per tai mano gerosios dienos plaukia veltui. Dar vienas menuo prarastas.


žinai, man irgi taip buvo. bet jie visą kaltę meta ant laboratorijos, kad ji nepadaro g.gif
Atsakyti
Bet tas kazkaip manes neguodzia... Bent jau nebutu prisizadeje, o dabar sad.gif
Atsakyti
Grybelis, dar vadina mielių grybeliu - Candida. Iki rūšies ginekologai nenustatinėja. Galima pamatyti paprastame tepinėlyje. Bet gali ir pražiūrėti (retai). Dar atlieka pasėlį (taipogi, retai), bet galimybė yra. Bet dažniausiai netikslinga.
Atsakyti
Na va, noriu pasidziaugti -pagaliau pas mano vyra niekas nebeisaugo.
Tikiuosi, kad gal ir sperma pageres po gydymo. Tikiuosi... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2005 01 26, 14:06)
Na va, noriu pasidziaugti -pagaliau pas mano vyra niekas nebeisaugo.
Tikiuosi, kad gal ir sperma pageres po gydymo. Tikiuosi... smile.gif

Na pagaliau rolleyes.gif
Sveikinu 4u.gif
Atsakyti