Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 2

QUOTE(Čalykušu @ 2006 08 18, 11:07)
Aš irgi kepiau bananinius blynus, nieks man nepajuodavo ir neatsimenu kad blynai tokie skanūs ir gražūs gavosi 4u.gif Netgi mėsaėdis mano vyras nemėgstantis jokių miltinių patiekalų sušveitė pusę blynų 4u.gif

nu tai jūs man pasakykit ką aš ne taip dariau su tais blynais? kad kepimo milteliai jautėsi, tai sonatina paaiškino, o kad blynai man tamsėjo g.gif a kaip juos sutrint reikėjo, t.y. su kuom? gal va čia problema? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Čalykušu @ 2006 08 18, 11:07)

Ką galėtumėt patarti vaikų gimtadieniui karšto  duoti, ar nereikia jiems karšto g.gif

As neseniai dariau dukrytes gimtadieni, tai karsto nebuvo ir manau nereikia, bent vaikams, nes jiems ne tas galvoj, tik dukti ir zaisti. Bet prikepiau Sonatinos saguciu thumbup.gif , vistienos peteliu (mazutes kulseles nuo sparniuku) havajietiskai, vaisiai, saldainiai, dar gali pica iskepti, sumustinuku padaryti. Pas mus buvo nedaug vaiku, tai daug ir nedariau. O dar gi tortas... biggrin.gif
Atsakyti
krika, aš sudedu į dubenį gabalais pjaustytus bananus, supilu pieną, įmušu kiaušinius, pilu aliejų ir viską kartu sutrinu blenderiu, kol nebelieka bananų gumuliukų... Gal dėl to per daug nepajuoduoja? g.gif Nes jeigu pirmiausiai sutrini labai sunokusius bananus, o tada susiruoši kitus produktus, tai bananai spėja labai pajuosti? unsure.gif
Atsakyti
ačiū, sonatina, už paaiškinimą - dabar viskas aiškiau. nors aš pirmiau susipilsčiau skystus produktus, o po to tryniau bananus.
nors vis tiek aš jų nebegaminsiu - nepatinka trinto banano kvapas ax.gif nebent kitą kartą reikės tik įpjaustyti, nes lietinius su bananais aš labai mėgstu essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krika: 18 rugpjūčio 2006 - 10:38
o aš vakar kepiau greitą pyragą su uogomis, man patiko, pati vos ne pusę suvalgiau blush2.gif kepiau su vyšniomis, nes man patinka jų rūgštelė smile.gif
Atsakyti
Labas visoms (Sonatinos klubo narėms biggrin.gif )
Kadangi jau išbandžiau keletą Sonatinos kulinarinių idėjų, tai nusprendžiau pasidalinti.
Tai vat, kepiau raudonųjų serbentų pyragą (tik dariau su konservuotais persikais thumbup.gif ), taip pat jau keletą kartų valgėm pyragą su bruknėm (aš gaminau su vyšniom). Pyragas su vyšniom man tiesiog fantastiškas, nes tas pudingas ir šiaip visas pyragas toks natūralus ir laaaabai skanus.
Iš "rimtesnių" patiekalų valgėm cukinijų pyragą - iš pradžių su rūkyta šonine, o vėliau su vištiena. Tiesiog nepakartojamas skonis thumbup.gif . Visoms siūlau paragaut. Pas mane visa giminė ragavo ir mėgavosi biggrin.gif
O vakar kepiau bananinius blynus. Neturiu blenderio, tai tarkavau su plasmasine smulkia tarka - nieks nepajuodavo bigsmile.gif
Sonatina, o Tavo tema pastaruoju metu mylimiausia - aš ją po kelis kartus atsiverčiu per dieną wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
šiandien pietums pagaliau ir aš pasigaminau žuvį prancūžiškai, negalėjau nustot valgyt, nesulaukiu kada galesiu paraugaut visiskai salta. tiesa as dejau ne zalia svoguna, o pakepta su morka, nes zalio nemegstu. manau, kad tai taps seimos nacionaliniu patiekalu thumbup.gif
Atsakyti
kriziuk, pretenzijų apie svarstyklių parodymus nepriimsiu tongue.gif O šiaip tai smagu, kad pavyko ir patiko 4u.gif

Ugnuže, ačiū smile.gif Tikiuosi, kad išbandysi ir daugiau patiekalų smile.gif

Shiduh, smagu, kad patiko ir kad papildei savo nacionalinių patiekalų kolekciją biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū tau, Sonatina wub.gif Net nebesuvokiu kaip aš anksčiau gamindavau blush2.gif
Man išsivystė priklausomybė nuo tavo receptų. O jau vyras patenkintas - vis klausia "kas šiandien naujo ?" Tik va, svarstyklės jau rėkia "nulipk, karve" lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Išbandžiau dar tik apie pusę tavo patiekalų, bet visi gavosi super super. Tiesa, varškės tinginį dariau su persikais ir mėlynėm, tai nuo jų spalva gera gavosi, kas ragavo, sakė kad panašu į statybinį mišinį, bet dvigubos porcijos neliko staigiai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2006 08 18, 11:17)
nu tai jūs man pasakykit ką aš ne taip dariau su tais blynais? kad kepimo milteliai jautėsi, tai sonatina paaiškino, o kad blynai man tamsėjo  g.gif a kaip juos sutrint reikėjo, t.y. su kuom? gal va čia problema?  g.gif

keista g.gif man tai nei kiek netamsejo. laikiau saldytuve teslos dali dar pora dienu ir labai stebejausi kad netamseja.. g.gif o tryniau tai mikseriu..

kalbant apie bananus tai turiu dabar toki dideli maisa bananu (kokie 4 kg tikrai bus blink.gif ) ir neismanau ka su jais daryt.. g.gif doh.gif blynus kept bijau po ano karto fiasko blush2.gif gal koki pyraga kas zinot..? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
nea, man ne tešla pati tamsėjo schmoll.gif kol kepiau- tai blynai tokie gražučiai, gelsvi, apetitni, o kai ištraukiau iš keptuvės po kelių sekundžių blynai patamsėjo g.gif
Atsakyti
garbane, taigi pilnas forumas receptu, tik netingek ieskot, dar tik betruksta, kad cia pradetu visos savo niekam nereikalingus receptus kist. nu ir kodel vis kam nors norisi kisti cia savo trigrasi ir gadinti tema?
Atsakyti