Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 2

Siandien tik akimis pavalgiau, nuostabus receptai, jau sedi favorituose ir kitakart valgys skrandis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 21, 15:19)
O aš kaip tik noriu matyti jūsų pagamintų patiekalų nuotraukas smile.gif  Taip kad prašom gaminti ir fotografuoti, o paskui ir parodyti tongue.gif

Na va mano keptos sagutes user posted image
ir dar kepiau balandeliu apkepa, bet ir skonis nerealus ir gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Sandriuks, bandelės atrodo thumbup.gif Smagu, kad patiko smile.gif

sandralita, rudnosiukai tikrai ne mano patiekalas schmoll.gif Bet atrodo labai skaniai biggrin.gif

yuki, smagu, kad patiko smile.gif Ryškiai per daug domitės zoologija biggrin.gif Manęs paklaustų, kaip atrodo musių lervos, tai tikrai nieko negalėčiau atsakyti tongue.gif

Gabimik, smagu, kad patinka gaminti ax.gif

sakalina, tai labai šaunu thumbup.gif Aš dabar praktiškai visur, kur reikia maltos mėsos, naudoju kalakutienos faršą smile.gif

baltic*girl, lauksiu atsiliepimų tongue.gif

Jurgand, sagutės atrodo puikiai smile.gif Smagu, kad ir apkepas patiko 4u.gif
Atsakyti
Šiandien ruošiuosi daryti žuvies filė prancūziškai, nors šiaip žuvies patiekalų mes praktiškai negaminam. Todėl nelabai ką išmanau, kokią žuvį būtų geriausia nusipirkti ir ar šaldytą, gal kas patartumėt ? Padarysiu šeimai siurprizą ax.gif
Jau esam valgę sagutes - labai patiko, ypač dukrytei bigsmile.gif
Atsakyti
Sauma, aš dažniausiai perku šaldytą jūrų lydekos filė, o kartą bandžiau su skorpionžuve, bet man nelabai patiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 22, 09:32)
Sauma, aš dažniausiai perku šaldytą jūrų lydekos filė.


Gerai, tada aš irgi pirksiu būtent šitą. Ačiū Sonatina bigsmile.gif Rytoj parašysiu kaip sekėsi mirksiukas.gif
Atsakyti

Sauma,aš bandžiau su sviestažuve kepti prancūzišką žuvį.Ir žuvį išbandėme ir patiekalą.
O vakar kepiau ragelius.Nu itrpsta burnoje,ypač kol šilti.Atsibodo jau saldumynai.Tinka man atrodo ir prie sultinių ir prie sriubos. thumbup.gif Ir šalti nieko,ryte bandžiau.Tik truputi sūris ištekėjo.O mano vyrams norėtųsi aštresnių prieskonių.Dėjau sezamo sėklų.O šiandien bandysiu su kmynais ir raudonos paprikos milteliais.Ir šaldytuve nereikėjo visai laikyti 30 minučių.Viskas labai gerai išsikočiojo tuperware patiesalo.Niekas labai nelipo. thumbup.gif
Atsakyti
IngridaB, smagu, kad rageliai patiko smile.gif Man juose irgi trūko aštrumo, tad kitą kartą jau pasistengsiu tongue.gif Bet vaikams labai patiko, kas retai būna biggrin.gif Nes jiems tik saldumynų duok doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jole @ 2006 08 21, 20:39)
Sonatina noriu paklausti - jeigu gamindama VIŠTIENĄ SU DARŽOVĖMIS JOGURTO PADAŽE įdėčiau cukinijos - kažin ar ji nesukiužtų labai? g.gif  ax.gif
O gal kuri gaminote su cukinija?


jole, aš vietoj bulvių dėjau cukiniją mažais kubeliais pjaustyta, labai įdomiai, bet po 1,5 val kepimo ji vis dar buvo apykietė, ir morkos taip pat g.gif nors mėsa jau buvo gera
Atsakyti
As vel kepu "Balandeliu apkepa" nes taip mano vyras jo ir neparagavo, nes pati viska suvalgiau blush2.gif Bet biski as kitaip kepu as jau idedu virtus ryzius ir labai smulkiai supjaustau kopusta tai uztenka kepti 40min.
Atsakyti
QUOTE(sandralita @ 2006 08 22, 00:27)
siandien isbandziau sonatinos rudnosiukus[lyg ir taip vadinasi.. ax.gif ]rezultatas labai skanus,o kadangi as tingine tai idara dariau is saldytu darzoviu troskinuko..
user posted image

Jei neapsirinku rudnosiai yra Bonzos
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2006 08 22, 13:33)
Jei neapsirinku rudnosiai yra Bonzos

taip taip lotuliukas.gif
Atsakyti