Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 2

QUOTE(Sonatina @ 2006 08 21, 20:52)
krika, nebesuk sau galvos biggrin.gif  Gi sakei, kad nepatinka trintų bananų kvapas ir daugiau šių blynų nebemėginsi smile.gif

na tai kas, bet va čia jau kaip ir principo reikalas sužinoti kodėl kitoms gaunasi lotuliukas.gif , ką kaip darė g.gif nors teoriškai, jei ne praktiškai biggrin.gif
Atsakyti
Valgiau azijietišką sriubą thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tik pomidorus pakeičiau morkomis ax.gif Aštroka, bet labai skanu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2006 08 22, 13:33)
Jei neapsirinku rudnosiai yra Bonzos

Nu gi neprasivardžiuokit-Bondos lotuliukas.gif Dariau itališkas salotas, niam niam 4u.gif prisipirkau kaspinėlių tai teko daryt, o šiaip norėjau Įdarytų kriauklių, bet niekur tokių didelių nerandu schmoll.gif Kur tu pirkai, Sonatina mirksiukas.gif
Atsakyti
nicorrette, neįtikėtina, kad cukinija po tiek kepimo buvo dar kieta g.gif O tai ką toliau darei? Dar kepei? Ar išvis nebevalgėt? g.gif

Jurgand, kepa tai tikiu, kad trumpiau, bet reikia papildomai plauti puodą, kuriame virė ryžiai tongue.gif , o be to ir ryžių virimas užima laiko... smile.gif

krika, na nežinau, ką atsakyti biggrin.gif Juodoji magija turbūt tongue.gif

paprasta, smagu, kad sriuba patiko smile.gif Reikės ir man kitą kartą dėti morkų 4u.gif

Čalykušu, kriaukles pirkau Maximoje (mačiau pirkti visose didžiosiose Kauno Maximose... g.gif ) 4u.gif Smagu, kad salotos patiko smile.gif
Atsakyti
padėkit, nerandu bondų doh.gif ar cia tikrai sonatinos receptas? tuomet kodėl jo nėra pirmame puslapyje? ir ar aš kazka painioju, ar tu sonatina, esi gaminus idarytas paprikas?
Atsakyti
Shiduh, įdarytų paprikų tikrai negaminau, nes jų tiesiog žiauriai nemėgstu smile.gif

O rudnosiukai yra Bondos receptas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čalykušu @ 2006 08 22, 16:08)
Nu gi neprasivardžiuokit-Bondos lotuliukas.gif Dariau itališkas salotas, niam niam 4u.gif prisipirkau kaspinėlių tai teko daryt, o šiaip norėjau Įdarytų kriauklių, bet niekur tokių didelių nerandu schmoll.gif Kur tu pirkai, Sonatina mirksiukas.gif

Och amzinai as netiksliai varda parasau atsiprasau aciuks.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif as supratau, kad rudnosiukai kitaip vadinasi bondos lotuliukas.gif doh.gif lotuliukas.gif
nepagaunu kampo tuomet kam cia rasyt ka gamino ne is sonatinos schmoll.gif taigi yra tema, ka vakar gaminau. nu moteros sazines turekit g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shiduh: 22 rugpjūčio 2006 - 15:58
Čia tiesiog kažkas netyčia supainiojo, kieno patiekalą gamino biggrin.gif
Atsakyti
as tai ka tik is po pietu, valgem varskinius blynus, kol prisiruosiau daryti ir pietus atejo lotuliukas.gif , nu bet blynai tai pasaka thumbup.gif , as taip megstu varskecius, bet labai tingiu terliotis ir tesla minkyti tai sitie blynai man pats tas labai lengvai ir greitai paruosiami, o skanumas tai....... thumbup.gif , tik man miltu kazkaip daugiau reikejo, nes pirma keptuve prisvilo blush2.gif , tai kaip dadejau miltu viskas normaliai isejo. Oi sonatina tu mano issigelbejimas mano vaikas net valgyt geriau pradejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 22, 14:33)
nicorrette, neįtikėtina, kad cukinija po tiek kepimo buvo dar kieta g.gif  O tai ką toliau darei? Dar kepei? Ar išvis nebevalgėt? g.gif



suvalgem ir patiko biggrin.gif darzoves tai ne mesa, gali buti ir nedakepusios, bent jau pas mus taip yra, bet jos nebuvo zalios, bet nebuvo ir minkstos smile.gif na, as dar tik pradedanti kulinare biggrin.gif bet man kazkaip orkaitei viskas visada kepa kazkaip ilgai, nesuprantu, kodel? g.gif net nauja dujine su elektrine orkaite nusipirkau, vistiek ilgai mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2006 08 22, 11:33)
Jei neapsirinku rudnosiai yra Bonzos



QUOTE(garbane @ 2006 08 22, 11:43)
taip taip  lotuliukas.gif

blush2.gif doh.gif atsiprasau..bet rezultatas labai geras..
Atsakyti