Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 2

Na ką, varškinis tinginys skanus thumbup.gif Tik jo negalima valgyti rankomis, kaip galima valgyti įprastą tinginį. Jis gavosi toks minkštokas, kaip tortas ar pyragas. Ar toks ir turi būti?
Atsakyti
jurattele, nors Kira jau ir atsakė, bet dar kartą patvirtinu, kad kiaušinis į šią tešlą nesideda. Kai daroma pagerinta mielinė tešla, tada dedami ir kiaušiniai, bet tokie kepiniai daug greičiau džiūva ir kietėja... ax.gif

kregzduce, manau tikrai galima pakeisti džiūvėsėliais... Vakar žiūrinėjau kitus morkų pyragų receptus ir, man regis, buvo ir be riešutų, galėsiu rytoj pažiūrėti...

Kira, tikrai šis tinginys gaunasi minkštas kaip tortas (kažkada mamai perdaviau gabalą varškinio tinginio, o paskui klausiau, ar patiko, tai sakė, kad tinginio niekas neatvežė, atvežė tik kažkokio torto biggrin.gif doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 23, 12:39)
Kira, tikrai šis tinginys gaunasi minkštas kaip tortas (kažkada mamai perdaviau gabalą varškinio tinginio, o paskui klausiau, ar patiko, tai sakė, kad tinginio niekas neatvežė, atvežė tik kažkokio torto biggrin.gif  doh.gif )

Aš varškinį tinginį dariau 3 kartus ir visą laiką jis man gražiai sustingsta. Pjaustosi lengvai. Liuks gaunasi. (Tiesa, produktai ne lietuviški, tik sausainiai Selgos tie patys... varškė tokia sausoka, gal dėl to g.gif ).
Tiesa, Sonatina, Tavo pyragai super, ypač tas lengvas vaisių pyragas, kur dedasi kefyras, sviestas... ir šviežios uogos (aš mėlynių daug prikraunu, kartais mėlynes su braškėm maišau, na bet skanumėlis! essen.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naglica: 23 rugpjūčio 2006 - 21:22
Na man irgi liuks sustingsta, turi formą, pjaustosi lengvai, na bet ne taip, kaip tinginys su kakava. šitas kaip tortas g.gif Beje, mano vyras prašė parašyti, kad jam šis tinginys skanesnis už įprastą blush2.gif O jis didelis įprasto tinginio mėgėjas.
Atsakyti
as irgi kaip dariau varskini tingini jis man nesustingo taip kaip kakavinis paprastas tinginis pjaustesi kaip tortas, bet vyrui irgi be galo patiko sake labai gaivus biggrin.gif , tai ir svarbiausiai, kad skanus be galo 4u.gif
Atsakyti
nu cia ir vel as lotuliukas.gif , katik po skanios vakarienes valgem vistiena havajietiskai nu kaip visa laika labai skanu buvo essen.gif , klausiu vyro kaip ar skanu, o jis sako netrugdyk negaliu sustot kaip skanu lotuliukas.gif lotuliukas.gif , as dar ta vistiena tame padaze pamarinavau gal kokia valanda pries kepant, tai nezinau ar cia turejo reiksmes tas laikymas ar ne, nes pirma karta dariau si patiekala, bet is esmes tai laabai labai skanu buvo 4u.gif
Atsakyti
tai jauciu tau todel ir gavosi skanu, nes as kai nemarinavau, tai man be skonio buvo.
Atsakyti
Vakar valgėme įdarytą vištienos krūtinėlę... Tikslaus recepto nėra, čia tik idėja, tad galite improvizuoti smile.gif

user posted image

Krepšeliai iš vištos krūtinėlių

Vištų krūtinėles pasūdyti, pabarstyti pipirais ar kitais mėgiamais prieskoniais ir gerai išmušti, kad būtų plonos, bet neplyštų. Keksiukų formeles patepti aliejumi. Į formeles įkloti vištieną, kad mėsos kraštai liktų už formelės ribų.
Pasiruošti mėgiamą įdarą. Dėti po kelis šaukštus įdaro į paruoštą mėsą ir užlankstyti kraštus visiškai uždengiant įdarą.
Kepti iki 180 - 200º C įkaitintoje orkaitėje 30 – 40 min.
Įdarą galima naudoti bet kokį, tik svarbu, kad būtų sūrio, pvz., su česnakais ir svogūnais pakepinti smulkinti grybai, sumaišyti su tarkuotu sūriu, smulkinti pomidorai, suamišyti su žalumynais ir tarkuotu sūriu ir t. t. Aš vakar smulkiai supjausčiau ir sumaišiau parūkyto kumpio, marinuotų agurkų ir fermentinio sūrio (tokio, kuris gerai lydosi).
Dalis krepšelių buvo iš krūtinėlės, dalis iš kumpelių be kaulo ir odos (į vieną formelę dėjau po du gabaliukus, nes jie gerokai mažesnis už krūtinėlę)... Krūtinėlės gavosi šiek tiek sausokos, tad kitą kartą jas pamarinuočiau... O kumpelių mėsa buvo sultinga...
Bet iš esmės man labai patiko ši idėja - nereikia sukti galvos, kaip įtvirtinti įdarą, kad neiškristų ar neišbėgtų per kraštus smile.gif

user posted image
Atsakyti
Labai skaniai atrodo, ir labai puosniai.
O cia Tu pati, Sonatina, sugalvojai, ar siaip kur radai tokia ideja? O keksiuku formeles metalines ar silikonines?
Atsakyti
Naglica, ačiū 4u.gif

Kira, sakalina, šis tinginys ir man sustingsta, bet nuo varškės sausainiai labai suminkštėja, ko nebūna paprastame tinginyje, tad varškinis tinginys pagal konsistenciją labiau primena tortą smile.gif

sakalina, smagu, kad vištiena patiko 4u.gif

Shiduh, gal tikrai, jei dar kada darysi, pamarinuok arba įmaišyk į padažą ko aštresnio g.gif

Katu, aš jau daug kartų minėjau, kad receptų pati nekuriu, tik gaminu pagal receptus iš įvairių knygų, žurnalo ir interneto smile.gif Keksiukų formeles šį kartą naudojau metalines 4u.gif

Atsakyti
Sonatina cia gal ne i tema blush2.gif noriu nusipirkt stiklini kepimo inda su dangciu, gal zinai kokios firmos geresni g.gif 4u.gif noriu pasidaryt vistiena su tuo padazu, ale tokio indo neturiu biggrin.gif
Atsakyti
naaringiux, net nežinau ką patarti... g.gif Nemanau, kad yra kažkoks tarp jų gamintojų esminis skirtumas, tiesiog pirk tą, kurio forma tau gražiausia biggrin.gif
Atsakyti