Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 2

Aš tai irgi nemėgstu riebiai, tiksliau nemėgsta mano veido oda biggrin.gif , tai dažniausiai riebalus, sūrį mažinu perpus, ir ką, paprastai viskas gaunasi labai skanu thumbup.gif Žuvį prancūziškai irgi kepu iš pusės sūrio, ir majonezo mažiau, bet tikrai skaniai išeina.
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 24, 19:35)
Šiandien valgėme makaronus... rolleyes.gif

Makaronų lizdeliai grietinėlės padaže



Oooo... Sonatina.. tu tikras lobis.. wub.gif thumbup.gif Pas mane jau koks pusmetis guli pokas tokių makaronų, dar iš Čekijos parsibogintų.. lotuliukas.gif Vis norėjosi kažką padaryt... ne tai, kad paprastai išvirt ir sunaikint juos.. biggrin.gif Nu super.. reikės išbandyt šį receptuką.. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bea: 25 rugpjūčio 2006 - 19:00
o as iskepiau pyraga su varske ir persikais blush2.gif blush2.gif man skanus,o daugiau dar niekas neragavo tongue.gif tongue.gif tongue.gif bet man tai jau labai skanus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Čalykušu, šaunuolė thumbup.gif Iš tiesų labai smagu matyti nuotraukas smile.gif Ačiū 4u.gif

Dikse, tikiuosi nebelauksi dar pusės metų ir tuos makaronus pagaliau suvartosi biggrin.gif

mmergyte, labai smagu, kad pyragas patiko smile.gif
Atsakyti
Šįryt iškepiau labai aromatingų blynelių... rolleyes.gif

user posted image

Apelsininiai blyneliai

250 ml miltų
1/2 a. š. druskos
1 – 2 v. š. cukraus
2 kiaušiniai
400 ml pieno
100 ml apelsinų sulčių (apelsininės Fantos)
1 v. š. labai smulkiai sutarkuotos apelsino žievelės (1/2 a. š. apelsinų esencijos)
2 v. š. ištirpinto sviesto

Įdarui
200 g varškės
2 v. š. grietinės arba grietinėlės
1/2 a. š. vanilinio cukraus
1 apelsinas, supjaustytas gabaliukais
cukrus

Sumaišyti miltus, druską ir cukrų. Kitame inde sumaišyti kiaušinius, pieną, apelsinų sultis, apelsino žievelę. Palaipsniui pilti pieno masę į miltus nuolat maišant. Įmaišyti ištirpintą sviestą. Leisti tešlai pastovėti bent 15 – 20 min.
Įdarui sumaišyti varškę su grietine, vaniliniu cukrumi, cukrumi ir apelsinais.
Kepti lietinius blynus, įdaryti varškės įdaru ir patiekti.

P. S. atleiskite už nekokią nuotrauką... Bet nebuvo kada pozuoti, nes blynus vaikai tiesiog traukė iš lėkštės... doh.gif O ir įdaryti net nespėjau, nes jau nebebuvo ką įdaryti tongue.gif
Atsakyti
Šiandien kepiau kiaulieną, marinuotą sidre, tik truputį per trumpai kepiau, storas gabalas neiškepė per 45 min, teko antrąkart į orkaitę kišti, bet skanu thumbup.gif
Atsakyti
Sonatina, o darant ,,Įdaryti makaronai – kriauklės'' su faršu,reikia dar daryti tą padažą su miltais, sviestu ir pienu ? Aš užtenka faršo, pievagrybių ir sūrio ? ax.gif
Vakar kepiau keksą su kriušėmis ir šokoladu, pasiruošiau fotografuoti, tai vyras su draugu kaip drakonai, karštą valgė, ir psio be fotkių likau, reiks vėl kept, nes laaaaaaabai skanu, pyliau,,Vana Talina" labai tiko thumbup.gif
Atsakyti
Spurgita, smagu, kad mėsa patiko smile.gif

jurattele, na jei recepte parašyta, kad reikia padaryti padažą, tai vadinasi reikia biggrin.gif O šiaip tai gali eksperimentuoti ir nedaryti padažo, tik manau bus gerokai sausiau... g.gif
Gaila, kad kekso nenufotografavai tongue.gif Na, bet svarbu, kad buvo skanu biggrin.gif
Atsakyti
O mano orkaitėj dabar kepa vištytė jogurtiniam padaže thumbup.gif Kepu jau nebe pirmą kart, labai patiko tas receptukas thumbup.gif Bandžiau ir su kitais padažiukais - irgi labai skanu smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,o mes šian valgėm, jau kelintą kart ,balandėlių troškinį.Jis man super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ir trupininio paskutinius trupinukus sudėjau vyrui į darbą.Nėra saldamakų mėgėjas ,bet vis primena,kad būt visai nieko ką nors skanaus...... ax.gif
Atsakyti
vakar turejau sveciu, tai dariau makaronus kriaukles ir kriausiu keksa. viskas pavyko kuo puikiausiai. makaronai sakyciau netgi labai ekonomiska, is puses pakelio pavalgem 4 zmones, padazas tikrai butinas, tik as kazkodel dar patepiau skarda aliejum, ir buvo truputi rieboka, dariau su kalakuto farsu. tik idaro dejau po sauksta, nes po 2 ir netilpo ir butu neuzteke.
o keksas irgi geras, originalus toks, neturejau alkoholio tai pyliau nuo kriausiu likusios sunkos.
Atsakyti
Penktadienį solidžią sumelę palikau parduotuvėje "Kepėjas", tai iš vyro susilaukiau priekaištų blush2.gif O šiandien prikepiau keksiukų su persikais, tai lapnoja pilna burna ir atleido mano išlaidavimą lotuliukas.gif O keksiukai iš ties labai skanūs thumbup.gif Svarbiausia, kad labai lengva gaminti, greitai iškepa, nėra saldūs, tiesiog thumbup.gif Ačiū Sonatina 4u.gif
Atsakyti