Įkraunama...
Įkraunama...

Braškės

maniškės irgi nežydi ir tik trys iš penkių gyvos liko nieko nepadarysi ax.gif o geriausiai tai tos paparstos mano remontantinės gražiausiai žydi ir uogu iki velyvo rudens būna biggrin.gif nei joms priedangu nuo šalnųreike nei ka o ūsus pas mane dabar tik žemuogės žydėdamos leidžia pas braškes dar nemačiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(elia @ 2008 05 26, 14:46)
braškių augintojos, noriu paklaust, kodėl mano braškės per patį žydėjimą pradėjo leist ūsus g.gif


Ir maniškės visos ūsuotos doh.gif
Papildyta:
QUOTE(uoga3 @ 2008 05 26, 08:48)
Na mergytes, kaip braskytes auga? Nu nelabai jos man i virsu auga.  g.gif


Maniškės per paskutines dvi savaites nė trupučio nepaaugo, bet žydi visos, sakau gal visą energiją žiedams atiduoda todėl agimas sustojo g.gif
Atsakyti
Ziuriu Everestukems saulute patiko ar, kad biski patresiau. Lyg i virsu biski stiebtis pradeda wub.gif
Atsakyti
O maniškės ūsus pradėjo leist. Tai dabar patarkit ar tuos ūsus ant tvorelės vyniot ir jau bus iš jų vijokliai, ar leist ant žemės, nes jos čia pasidaugint sugalvojo... g.gif
ax.gif Jau ir uogytės ant maniškių Everestukių kelios užmegztos yra va thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos braškių augintojos.
Turiu ir aš 6 everestukes.Auga,pradeda žydėti.
Tik turiu klausimuką dėl lietuviškų braškių.Kaip jūs kovojate su šliužais?Jau tik rausva braškė,o jau pusė nuvalgyta.Pernai man taip pusė derliaus dingo. doh.gif Pyliau alaus į indą,sako sraigės,atšliaužia. g.gif nė velnio,pas mane abstinentės. blush2.gif
Atsakyti
klausykit, mergites, mano puse braskeliu is 20 daigu nusalo, o ir siaip noreciau atgauti pinigelius, paprastos braskes ir geriau auga, ir maziau lepios.. o ir sitos mont everest kaip paprastos, nelipa i virsu.. o pinigeliai dideliu, reklamoje sake, kad grazins pinigus, jei nepatenkinti liksim.. tai kur dabar kreiptis? atiduociau ir tuos likusius gyvus daigelius, tegu man tik pinigus grazina.. tik vat niekur nerandu kur paskambint.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(editapaulius @ 2008 06 10, 08:59)
klausykit, mergites, mano puse braskeliu is 20 daigu nusalo, o ir siaip noreciau atgauti pinigelius, paprastos braskes ir geriau auga, ir maziau lepios.. o ir sitos mont everest kaip paprastos, nelipa i virsu.. o pinigeliai dideliu, reklamoje sake, kad grazins pinigus, jei nepatenkinti liksim.. tai kur dabar kreiptis? atiduociau ir tuos likusius gyvus daigelius, tegu man tik pinigus grazina.. tik vat niekur nerandu kur paskambint..  verysad.gif

O maniskes graziai auga. Per salnas as jas buvau plevele pridengusi biggrin.gif . Niu ir aukstyn pradejo lipti po biski. thumbup.gif
Turiu as Kauno diena, kur tas kuponas buvo. Telefoniukai ju (8 5)203 0854 ir (8 5)203 0867. 9-17val. Kupona siusti UAB "Greitojo pasto paslaugos",p.d. 3466, LT-03014 Vilnius
Tik va kur tas braskes siusti, tai nezinau. Nes cia siuntos tarnybos pasto dezutes adresas.
Yra prierasa prie kupono:
Prekes grazinimo atveju nepamirskite nurodyti banko saskaitos, kitaip pinigai bus grazinami pasto perlaida Jusu vardu. Grazindamas preke pasto islaidas klientas sumoka pats. Grazinant pinigus pasto islaidos negrazinamos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uoga3: 10 birželio 2008 - 14:16
QUOTE(IngridaB @ 2008 06 06, 07:43)
Sveikos braškių augintojos.
Turiu ir aš 6 everestukes.Auga,pradeda žydėti.
Tik turiu klausimuką dėl lietuviškų braškių.Kaip jūs kovojate su šliužais?Jau tik rausva braškė,o jau pusė nuvalgyta.Pernai man taip pusė derliaus dingo. doh.gif Pyliau alaus į indą,sako sraigės,atšliaužia. g.gif nė velnio,pas mane abstinentės. blush2.gif

na tai ir atšliaužė kvapo link, o prie to pačio dar ir pavalgė. Pabandyk pabarstyti šalia krūmų medžio pelenais. 4u.gif

Ar galit nors viena vijoklinių braškių augintojos saviškių foto įdėt, bais įdomu, kaip tas lipimas atrodo. Gal atrama tik ūsui pakeliui pasitaikė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 06 10, 14:15)
na tai ir atšliaužė kvapo link, o prie to pačio dar ir pavalgė. Pabandyk pabarstyti šalia krūmų medžio pelenais.  4u.gif

Ar galit nors viena vijoklinių braškių augintojos saviškių foto įdėt, bais įdomu, kaip tas lipimas atrodo. Gal atrama tik ūsui pakeliui pasitaikė  g.gif

Einu fotkinti. Gal iseis ideti. mirksiukas.gif
Atsakyti
http://www.foto.lt/m...ems.php?lang=lt
Papildyta:
QUOTE(uoga3 @ 2008 06 10, 15:43)

Nezinau ar atsidarys nuoroda. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga3 @ 2008 06 10, 15:44)
http://www.foto.lt/m...ems.php?lang=lt
Papildyta:

Nezinau ar atsidarys nuoroda. ax.gif



neatsidaro schmoll.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image
Niu ir dar mazyte, bet daug uogyciu
user posted image
Atsakyti