Įkraunama...
Įkraunama...

Visi į gamtą! Kepsniai, šašlykai, marinatai

O man labai skanu saslykai uzmarinuoti taip-ivairiu prieskoniu,citrinos sultimis apslakstyt,cesnakas ir kecupas,viska ismaisyt ir per nakti arba nebutinai palikt kad pasimarinuotu.Skonis thumbup.gif tongue.gif
Atsakyti
šiandien pirmą kartą gyvenime marinuosiu wub.gif

vakar nusipirkau šviežios vištienos - sparnelių ir šlaunelių.

Marinuosiu taip - įtrinsiu vištienos prieskoniais ir paruošiu marinatą iš majonezo, kečupo ir citrinos sulčių.

Norėčiau paklausti, kiek laiko laikyti ??????????
Jeigu vakare marinuosiu, tai šeštadienį dieną ir vakare nebus per vėlu valgyti ??????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 14 liepos 2005 - 09:11
marinate mėsa gali prabuti netgi pora dienų mirksiukas.gif
taip kad būk rami.
Atsakyti
Paprastai mėsa su prieskoniais gali išstovėti pakankamai ilgai, tik geriau tada majonezo nedėti, o užpilti 2-3 val. prieš kepant, pilnai pakaks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ladute @ 2005 07 14, 10:21)
Paprastai mėsa su prieskoniais gali išstovėti pakankamai ilgai, tik geriau tada majonezo nedėti, o užpilti 2-3 val. prieš kepant, pilnai pakaks  smile.gif



tai kaip man tada marinuoti?????????

tiesa, pamiršau pridėti jog dar svogūnai bus

tagi mano marinatas: vištienos prieskoniai, majonezas, kečupas, citrinos sultys, tarkuoti svogūnai

Iš karto viską dėti????????? Ar kaip??????????

Laukiu patarimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2005 07 14, 09:29)
tai kaip man tada marinuoti?????????

tiesa, pamiršau pridėti jog dar svogūnai bus

tagi mano marinatas: vištienos prieskoniai, majonezas, kečupas, citrinos sultys, tarkuoti svogūnai

Iš karto viską dėti????????? Ar kaip??????????

Laukiu patarimų  4u.gif


Siaip as darau, tokius vistienos krutineles kepsnius, tai dedu prieskoniu ir majonezo, tai 3-4 dienas stovi ir nuo to majonezo jie tik minsktesni darosi, manau tikrai nieko neatsitiks jei viska iskart sudesi.
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2005 07 14, 09:29)
tai kaip man tada marinuoti?????????

tiesa, pamiršau pridėti jog dar svogūnai bus

tagi mano marinatas: vištienos prieskoniai, majonezas, kečupas, citrinos sultys, tarkuoti svogūnai

Iš karto viską dėti????????? Ar kaip??????????

Laukiu patarimų  4u.gif


Visada darau taip, ir būna skanu: pripjaustau daug svogūnų, česnakų, dedu daug prieskonių (šašlykų / vištienos), vegetos, išspaudžiu citriną. Jei kepam tą pačią dieną - iš karto maišau ir majonezą, o jei ruošiamės kepti vėliau - majonezą uždedu kelias valandas prieš kepimą (kažkas sakė, kad ilgai laikant su majonezu mėsa gali "aprūgti").
Atsakyti
QUOTE(Ladute @ 2005 07 14, 10:49)
Visada darau taip, ir būna skanu: pripjaustau daug svogūnų, česnakų, dedu daug prieskonių (šašlykų / vištienos), vegetos, išspaudžiu citriną. Jei kepam tą pačią dieną - iš karto maišau ir majonezą, o jei ruošiamės kepti vėliau - majonezą uždedu kelias valandas prieš kepimą (kažkas sakė, kad ilgai laikant su majonezu mėsa gali "aprūgti").



nu tai ir darysiu taip 4u.gif
Ačiūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūū clap.gif tourist5.gif
Atsakyti
Aš taij kalakutieną marinuoju.....
Dedu dažniausia česnakų, vištienos prieskonių, citrinos sulčių, svogūno tarkuoto bulvine tarka šiek tiek, mėsą minkštinančios druskytės ir majonezo.
Kečupo nededu. Kažkodėl jis man nepatinka g.gif
O valgau su šviežiu agurku thumbup.gif:

Dar labai skanu buvo marinuota baltame sausame vyne + citrina + druskytė + pipiriukai. gal dar kažkas, bet nebeatsimenu g.gif mano geras draugas kulinaras....
Atsakyti
pirmą kartą girdžiu, kad mėsa genda nuo majonezo blink.gif blink.gif blink.gif
kaip tik mėsytė minkštesnė pasidaro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(filifjonka @ 2005 07 14, 12:43)
pirmą kartą girdžiu, kad mėsa genda nuo majonezo blink.gif  blink.gif  blink.gif
kaip tik mėsytė minkštesnė pasidaro 4u.gif



nu ką man daryti ???????Kada dėti majonezą?????????????
šiandien noriu marinuoti, o valgyti šeštadienį dieną 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2005 07 14, 12:47)
nu ką man daryti ???????Kada dėti majonezą?????????????
šiandien noriu marinuoti, o valgyti šeštadienį dieną  4u.gif


sudėk šeštadienį ryte ir nesiparink smile.gif
Atsakyti