Įkraunama...
Įkraunama...

Dalelė Afrikos mano Širdy..

Nu kaip faina skaityti, tekstas tiesiog pulsuoja aistra thumbup.gif . As irgi su vyru per interneta susipažinau, tiesa, veiksmas vyko Vilniuje. Bet kažkas panašaus buvo, kai ėjau į pirmą pasimatymą. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamymamy @ 2007 01 02, 14:24)
Nu kaip faina skaityti, tekstas tiesiog pulsuoja aistra  thumbup.gif . As irgi su vyru per interneta susipažinau, tiesa, veiksmas vyko Vilniuje. Bet kažkas panašaus buvo, kai ėjau į pirmą pasimatymą. Sėkmės 4u.gif

mirksiukas.gif ačiū..


QUOTE(Rituxx @ 2007 01 02, 13:18)
kokia graži istorija  wub.gif  wub.gif  wub.gif tikiuosi jūsų meilė ir laimė lydės jus labai ilgai  wub.gif  wub.gif  wub.gif

4u.gif aš ir tikiuosi...
Atsakyti
Grange, šaunuole, labai grazi istorija, linkiu jums abiems sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bossy @ 2007 01 04, 21:00)
Grange, šaunuole, labai grazi istorija, linkiu jums abiems sėkmės  4u.gif

mirksiukas.gif ačiū..
Užsuk pas mus, jau pamiršai 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
aistra nugali viską biggrin.gif ... kas nėra to jautęs blush2.gif
Atsakyti
Faina istorija mirksiukas.gif
sėkmės jum ir toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 01 05, 19:44)
Faina istorija mirksiukas.gif
sėkmės jum ir toliau  4u.gif


4u.gif 4u.gif ačiū..
Atsakyti
Sekmes jums mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai grazi istorija 4u.gif
Atsakyti
vaje vaje kaip tai pažįstama...pusė istorijos man tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 01 27, 22:20)
vaje vaje kaip tai pažįstama...pusė istorijos man tinka mirksiukas.gif

biggrin.gif kuri pusė?
Atsakyti
Na ką.. atgaivinsiu istoriją..

Kažkuri čia rašė, kad netiki, kaip galima per internetą įsimylėti. kol kas dar noriu patvirtinti,kad galima.. 4u.gif
neseniai buvo mūsų pažinties metinės wub.gif kol kas ir toliau širdis plaka tuo pačiu ritmu ir žiūrime į tą pačią pusę. Praleidau nuostabias 10 dienų kartu, grįžo visi pirmųjų pažinties dienų prisiminimai, pirmojo susitikimo jaudulys.. tik skirtumas buvo tas, kad jau žinojau, ką išvysiu prieš save, žinojau ko tikėtis, ko laukti, ir su kuo gyvensiu.
Laikas praėjo puikiai, nors ir greitai, nesigailiu nei vienos sekundės praleistos akrtu, nors kaip ir visada pritrūksta paskutinės dienos išsakyti viskam....
Sulaukiu ir pagyrų ir kritikų, bet aš gyyvenu savimi, savo gyvenimą, o ne kitų mintimis, kiti tik gali patarti, ir ačiū už tai 4u.gif

o visiems kitiems, skaitantiems amno istoriją, linkiu išgyventi kažką panašaus ar dar geresnio.. kaip viena forumietė sakė "kad skraidytų drugeliai pilve" wub.gif

Kol ta meilė gyvuoja, ja džiaugiuos, jei taip nutiks, kad nutruks, liks nuostabiausių dienų prisiminimas, ir dalelė Afrikos mano širdy smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurėja: 01 gegužės 2007 - 10:16