Įkraunama...
Įkraunama...

Dalelė Afrikos mano Širdy..

QUOTE(Rituxx @ 2007 02 26, 16:30)
gaunasi beveik romanas  thumbup.gif galėtum knygą parašyti su savo istorija  rolleyes.gif dideliausios sėkmės jusų meilei  wub.gif

biggrin.gif žinom, tokių minčių mums irgi kilo, be to, išsisaugojau nuo pradžių chat history 200 lapų... tai žiūrėsim ,agl vieną dieną ką nors sukursiu 4u.gif
Atsakyti
grange wub.gif
Atsakyti
wub.gif Širdį pakutenanti švelni istorija. Romatiška 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūra_ @ 2007 03 23, 16:43)
wub.gif Širdį pakutenanti švelni istorija. Romatiška  4u.gif

4u.gif vis galvpoju kokio čia tęsinio reiktų ir paabigos, bet nesugalvoju blush2.gif

matyt reikia laukti kada spontaniškai ateis..
Atsakyti
grange, labai romantiska istorija wub.gif O tesinys, ziurek, kokia diena ''Gimdymo istorijose'' bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Romantiska thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(birdie @ 2007 03 24, 06:53)
grange, labai romantiska istorija  wub.gif O tesinys, ziurek, kokia diena ''Gimdymo istorijose'' bus  mirksiukas.gif

biggrin.gif 4u.gif gal ir nebloga įdėja.. žiūrėsim, kada įgyvendinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Laukiam laukiam naujų fotkių , naujų potyrių, naujų jausmų po sugrįžimo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(-JURGITA- @ 2007 03 27, 15:25)
Laukiam laukiam naujų fotkių , naujų potyrių, naujų jausmų po sugrįžimo  bigsmile.gif

smile.gif smile.gif smile.gif Bus... 4u.gif
Atsakyti
labai garzu.man tai tai tokia svelniai jauki istorija....
Atsakyti
kaip tik baigiau išsipakuoti paskutinius daiktus.. Vis dar gyvenu kelionės prisiminimais. vakar sugrįžau į namus... nors jau kartais norisi pavadinti namais ten.. kažkur toli mažame jaukiame miestelyje esantį kambariuką su mielu žmogiuku ten wub.gif

Praleidau nuostabias dvi savaites kartu.. Viskas buvo tiesiog idealu, ech kad taip būtų ir kasdien gyvenant 10 metų biggrin.gif (jei negalvoju apie kelionės nuotykius atgal..)
Smagu buvo matyti kasdien mylimą veidą, kartu pusryčiauti, kartu pasitikiti vakarą ir rytą..
Buvo pirmos Velykos kartu, kiek netradicinės, pire jūros biggrin.gif jokių kiaušinių dažymo, jokio maisto gaminimo, jokio persivalgymo.. blush2.gif Tik jūra, saulė, vanduo, pasivažinėjimas tramvajum, ir tiesiog mėgavimasis vienas kitu..
tai vat, vis dar kas netikit tokios pažinties likimu, ir tęstinumu, siūlau pradėti patikėti, ir nenusigręžti, gal ir jūsų tas pats laukia.... mirksiukas.gif

Foto nebus. jis mano širdy.. nereikia atvaizdo ant ekrano biggrin.gif

p.s. tą jūra ir kitus vaizdus galite pamatyti mano paraše esančioje nuorodoje, Velykos 2007 belgija
tik ten nebus mūsų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 15 balandžio 2007 - 15:33
wub.gif kaip fainiai wub.gif papasakojai wub.gif dideliausios sėkmės jums mirksiukas.gif
Atsakyti