Įkraunama...
Įkraunama...

Tinginys

As prie sausainiu dar dedu graikiskus riesutus. Pabandykit wink.gif

O del dziovintu vaisiu, tai ideja thumbup.gif Reiks ismegint smile.gif
Atsakyti
As tai puse dedu Selgos sokoladiniu sausainiu, kita puse - normaliu (t.y. gelsvos spalvos). Tuomet man irgi laaabai skanu clap.gif
Atsakyti
O man labai patinka įdėt džiovintų slyvų smulkiai supjaustytų ir razinų. Kakavos dedu kokius penkis šaukštus ir tik tos, kur prieskonių parduotuvėse. Jos kvapas wub.gif wub.gif wub.gif ir aromatas tokie thumbup.gif . O dar kaitindama įdedu pora valgomų šaukštų grietinės - tai suteikia drėgnumo.
Atsakyti
Grietinė labai gerai, toks skanesnis gaunasi. Man tai labai patiko, kaip čia kažkas pasiūlė smulkinti su plaktuku mėsai mušti, labai gerai.
Atsakyti
o kaip man atsibodo tas tinginys - ne tas zodis. cia vel bea reikia dekoti. vyras praso ir praso mad.gif okad siaip prasytu, bert jis praso is karto dvigubos porcijos doh.gif padaryti tai nesunku, bet kai pripjaustai tooooki kalna, tai ir bloga pasiziureti darosi

o siaip didelis dekui bea user posted image, nes vieninteliu saldziu dalyku kuriuo neatsiginu nuo vyro
Atsakyti
Mano šeima pamėgo tinginiopakaitalą. darau jį labai panašiai, tik ne su kakava, o su Rududu konservuota karamele. Darbas tas pats, o vis įvairiau smile.gif
Reikia dėžutės rududu, pakelio sviesto (gali būti ir tepus mišinys), trijų pakelių sausainių. Aš imi sausainius minkštus, kad lengviau trupintūsi.

Rududu suverčiu į puodelį ir pašildau truputį. Tada mikseriu išsuku, nes jis būna kietas. Supjaustau i puodą sviestą ir taip pat išsuku. Prieš pjaustant sviestą reikia patikrinti, kad rududu būtų vos drungnas, kitaip sviestas išsilydys. Sudedu sulaužytus sausainius, sumaišau viską, sudedu į politeleninius maišelius ir paslegiu.
Skanaus.
Atsakyti

4 PAKELIAI SAUSAINIU 800 GR.
1 INDELIS KONDECUOTO PIENO SU CUKRUM.
SVIESTO 200. GR.
4-5 SAUKSTAI KAKAVOS.

SAUSAINIUS SULAUZAU. SVIESTA ISTIRPINU SUPILU KOND. PIENA , TADA DEDU KAKAVA, VISKA MAISAU, PO TRUPUTI BERIU SAUSAINIUS IR MAISAU MAISAU KOL VISI APSIVOLIOJA GAUTOJE MASEJE. SUDEDU MASE I MAISELI IR I SALDYTUVA 2-3 VALADOSMS. SKANAUS.

Atsakyti
Sveikos,
O as darau toki tingini:
400g paprastų sausainių
200g sviesto
200g liesos grietinės
200g cukraus pudros
4 valg.šaukšt. kakavos
riešutų pagal skonį
Sviestą ištirpinti( neužvirinti), sudėti grietinę, sulaužytus sausainius, kakavą ir riešutus. Viską sumaišyti. Tinginys turi pastovėti šaldytuve 1-2 val.
Visai skaniai gaunasi ir be kondensuoto pieno.
Paragaukit!
Atsakyti
As i tingini dar papildomai dziovintu slyvu idedu, nu kaip skanu gaunasi! Mmmmmm!!! thumbup.gif
Atsakyti
kadangi esu viena is vyresniu mamu,tai galiu pasakytKAIP JIS MAN ATSIBODO,nors vistiek ji gaminu-seima labai megsta.
imu po 1stikline cukraus ir pieno,200gr.sviesto.Viska kartu paverdu puode ir pilu ant sausainiu.Kakavos dedu kokius 3 saukstus.Kad tik viskas greiciau. Galima deti ir riesutu,lukstentu saulegrazu,arba dziovintu vaisiu. Siuo metu ju pilna parduotuvese. : :valgis
Atsakyti
Siandien sugalvojau pasidaryti tingini, (tiesiau pagaliau prisiruosiau) ir kaip kitoms tai igrises patiekalas, taciau as ji dariau pirma karta ir gavosi tikrai thumbup.gif

dariau pagal recepta, kuri yra parasiusi Springlet berots. Dekui jai wink.gif
Atsakyti
QUOTE (mama39 @ 2004 10 16, 22:07)
kadangi esu viena is vyresniu mamu,tai galiu pasakytKAIP JIS MAN ATSIBODO,nors vistiek ji gaminu-seima labai megsta.
imu po 1stikline cukraus ir pieno,200gr.sviesto.Viska kartu paverdu puode ir pilu ant sausainiu.Kakavos dedu kokius 3 saukstus.Kad tik viskas greiciau. Galima deti ir riesutu,lukstentu saulegrazu,arba dziovintu vaisiu. Siuo metu ju pilna parduotuvese. : essen.gif

O kiek laiko verdi tą pieną su cukrum ir sviestu?
Atsakyti