Įkraunama...
Įkraunama...

Tinginys

Jei darai darai su trupiniais tai gaunasi panasiai kaip bulvytes! wink.gif As anksciau pagrindine mase darydavau is trupiniu ir tik kelis sausaunius sualuzytus idedavau del vaizdo. Cia mano pirmas toks be trupiniu! smile.gif
Atsakyti
oi merginos zinokites dariau ir as ta tingini cia prisiskaiciusi, bet man kazko nesigavo sad.gif Atrodo viska dariau taip kaip rasete, bet nesustingo iki galo , nors saldytuve laikiau vos ne para laiko mad.gif Vidus gal ir nieko, bet virsuje kondensuotas pienas su kakava buvo kaip kose kokia tai unsure.gif kazka ne taip padariau g.gif Ir sviesto pokeli sudejau, ir kondensovkes indeli sumaisiau, ir kakavos 3 saukstus ipyliau, sausainiu 3 pokelius sutrupinau ir se tau..... sad.gif
O gal todel, kad kondensuoto pieno as neisviriau g.gif ?
AR BUTINA JI VIRTI JEIGU PERKI SUTIRSTINTA SU CUKRUM?????
Na ....pasakykit man.... unsure.gif
Atsakyti
niekada neverdu kondensuoto pieno. gal per mažai sausainių sudėjai? arba blogai suslėgei?
Atsakyti
Gali buti, kad per mazai sausainiu! Paziurek nuotrauka auksciau, ten kremas toks kaip parasei. I ta kieki kur gaminai turi "tilpti" 4 pakeliai sausainiu! wink.gif As pati tai niekuo neslegiu, suformavau rutuli ir padejau pernakt i saldytuva. smile.gif
Atsakyti
Pasidariau Bea mamos tinginuka, nu tiesiog fantastika, tokio skanaus seniai nebuvau valgiusi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai nuo sausainiu kiekio labai priklauso sustingimas ar ne. As kai dariau pirma karta tai dejau 2,5 pokelio sausainiu ir 100 g razinu. Virshus irgi gavosi lipnus. Veliau darydama idejau dar slyvu dziovintu ir sausainiu 3,5 pokelius - pats tas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (smike @ 2004 10 25, 16:02)
Gali buti, kad per mazai sausainiu! Paziurek nuotrauka auksciau, ten kremas toks kaip parasei. I ta kieki kur gaminai turi "tilpti" 4 pakeliai sausainiu! wink.gif As pati tai niekuo neslegiu, suformavau rutuli ir padejau pernakt i saldytuva. smile.gif

Niu usio jasno, as tik 3 pokelius po 180g sudejau sad.gif ir dar gal per stambiai sutrupinau g.gif , kita karta reiks daugiau ir smulkiau smile.gif
Atsakyti
Nu pagaliau ir as pasigaminau seniai issvajota tingini clap.gif clap.gif clap.gif Tik sausainiu tuos tai kepiau dvi dienas, vis mano seimyna suvalgo biggrin.gif , aisku, dar dvi dienas pirkau kakava, nes paprastos neturejau, bet jau viskas praeity, ir tinginys jau ant stalo supjaustytas ir tarp kitko labai skanus thumbup.gif essen.gif Jau drauge buvo atejus, tai sako, oi kaip pasiilgau tinginio ir koks skanus... Tai va, pagaliau clap.gif
Atsakyti
zinokit jei darysit tingini pagal siuos receptukus,bet idesit sokolada princas su riesutais-tai tinginys bus nepakartojamo skonio.
Sokolada reikia istirpinti,bet neuzvirinti wink.gif Skanaus
Atsakyti
QUOTE (Bitulka @ 2004 10 25, 14:40)
oi merginos zinokites dariau ir as ta tingini cia prisiskaiciusi, bet man kazko nesigavo sad.gif Atrodo viska dariau taip kaip rasete, bet nesustingo iki galo , nors saldytuve laikiau vos ne para laiko mad.gif Vidus gal ir nieko, bet virsuje kondensuotas pienas su kakava buvo kaip kose kokia tai unsure.gif kazka ne taip padariau g.gif Ir sviesto pokeli sudejau, ir kondensovkes indeli sumaisiau, ir kakavos 3 saukstus ipyliau, sausainiu 3 pokelius sutrupinau ir se tau..... sad.gif
O gal todel, kad kondensuoto pieno as neisviriau g.gif ?
AR BUTINA JI VIRTI JEIGU PERKI SUTIRSTINTA SU CUKRUM?????
Na ....pasakykit man.... unsure.gif

Žinai, mano kaimynka irgi guodėsi, kad jai nesustingo. Bet ji dėjo minkštą sviestą. Tiksliau, reibalų mišinys (virš 70 proc riebumo) - jis gi ir nesustingsta "kietai". Aš visad dedu patį riebiausią (82 proc) ir kiečiausią wink.gif
O kai darau tą saldžią košę, tai ištirpinu puode sviestą, supilu kondencuotą p., kakavą ir biškiuką maišydama pakaitinu. Nu kokią 1-2 min.
Atsakyti
QUOTE (Aušrinė @ 2004 11 19, 13:10)
[Žinai, mano kaimynka irgi guodėsi, kad jai nesustingo. Bet ji dėjo minkštą sviestą. Tiksliau, reibalų mišinys (virš 70 proc riebumo) - jis gi ir nesustingsta "kietai". Aš visad dedu patį riebiausią (82 proc) ir kiečiausią wink.gif
O kai darau tą saldžią košę, tai ištirpinu puode sviestą, supilu kondencuotą p., kakavą ir biškiuką maišydama pakaitinu. Nu kokią 1-2 min.

vyras dejo riebalu misini ir gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Selga sausainiai thumbup.gif Bet tinginiui tinka bele kokie.
Atsakyti