Įkraunama...
Įkraunama...

Tinginys

As nepatingejau ir tingini pasidariau Naujametiniui stalui, tai dar dabar kertu ir pirstus laizausi. rolleyes.gif Vyras taip isgyre blush-anim-cl.gif wink_3.gif
Dejau ir paprastus sausainius, ir tepu misini. Sustingo ir l skanu smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Viskas pavyko "čiki", net vyras p[agyrė, lyg tai būtų mano eksperimentinis gaminys. blush-anim-cl.gif biggrin.gif Ačiū už puikų receptuką.
Atsakyti
Paragaukite latvisku tinginiu "Saldi blondine" ir "Saldi brunete". Visai skanu.
Atsakyti
Niu labai man jis saldus gavosi brrrrrr schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(SANTA @ 2005 01 07, 15:13)
Niu labai man jis saldus gavosi brrrrrr schmoll.gif



Butu keisciau, jei ne saldus butu gavesisi smile.gif Gi Tinginio gamybai visus saldzius prouktus naudojei.
Shiaip tai as kartais itarkuoju citrinos zievele ir ispaudziu jos sulciu. Gaunasi shiektiek kitoks skonis...
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2005 01 07, 18:05)
Butu keisciau, jei ne saldus butu gavesisi  smile.gif  Gi Tinginio gamybai visus saldzius prouktus naudojei.
Shiaip tai as kartais itarkuoju citrinos zievele ir ispaudziu jos sulciu. Gaunasi shiektiek kitoks skonis...

Nuo tokio saldumyno susiklijuot visur gali megalol.gif megalol.gif ,esu ragavus kitur ,tai saldumas ne toks kaip pas mane schmoll.gif
Atsakyti
noriu tingini daryt,bet nesuprantu,kokios kakavos reikia- tos "tikros",kur net karti tokia,ar tokios saldzios a la "mix fix" ?? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmelada @ 2005 01 16, 13:23)
noriu tingini daryt,bet nesuprantu,kokios kakavos reikia- tos "tikros",kur net karti tokia,ar tokios saldzios a la "mix fix" ?? biggrin.gif

Manau jokio skirtumo kokia kakava idesi,nes ji skirta kad tinginys patamsetu,tai va smile.gif O as dedu sokolado,vietoj kakavos thumbup.gif
Atsakyti
Man tai ta paprastoji labiau tinka, nes ir taip pakankamai saldziu dalyku i tingini dedas - ir kondensuotas pienas, ir sausainiukai... Bet shiaip tai tikrai, turbut didelio skirtumo nera kuria det rolleyes.gif
Atsakyti
O man tai žinokit vietoj kakavos geriau šokoladas,tada tinginukas toks juodas,o bandžiau su kakava,ir su vaikiška,spalva tai nekokia,nors ir daug dėjau blush2.gif Gal jūs žinot kokios labai juodos kakavos?Kad jisai tikrai būtų panašus į šokoladinį,o ne į karamėlinį?
Atsakyti

man tai būna taip kad jei vaikišką kakavą dedu tai gaunasi šviesios spalvos, bet jei dedu lietuvišką normalią kakavą skirtą virimui tai tada tamsi spalva smile.gif
Atsakyti
O as vakar dariau bea mamos tinginį su šokoladiniais Selga sausainiais ir kakavine "kondecovke" (kakavos atskirai nebedėjau). Dar pribėriau daug migdolų, graikiškų ir anakardžių riešutų, šiek tiek citrinos sulčių - gavosi PASAKIŠKO SKONIO, juodas šokoladinis, apsivalgyti galima...
Atsakyti