Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytojas "Diržas"

Paakleju savo mazyciu ir dirzu ir kampu ir man niekas nepadeda.. kalbejimas isvis beprasmis.. tas pat kas su siena..dirzas dar kartais atveda i prota, bet laaabai retai.. kartais net puolu i nevilti, nes vaikas tikrai pasiutes, o sutramdyt nera kaip.. tai ir kankinames visi seimyniskai..
Atsakyti
na mano nuomone dirzas joks blogis,pati esu gavus ir ne karta vaikystej ir visiskai del to nepergyvenu ir nepamenu,kad ce man butu buvus kazkokia baisine skriauda,zinau,kad gavau ne siaip sau,o del to ,kad reikejo,nes kitaip nesuvokdavau kas man sakoma,ir visiskai nesijauciu dabar kokia nors traumuota asmenybe.
nors savo vaiko dirzu nevanoju,bet pliaukstelejimas ranka,kartais atveda i prota,kad reikia klausyt,kai mama sako kazka 10 kartu,vadinasi daroma negerai,o jei zodziu nesuvoki,pliaukstelejimas suveikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuxsas @ 2007 06 16, 09:32)
na mano nuomone dirzas joks blogis,pati esu gavus ir ne karta vaikystej ir visiskai del to nepergyvenu ir nepamenu,kad ce man butu buvus kazkokia baisine skriauda,zinau,kad gavau ne siaip sau,o del to ,kad reikejo,nes kitaip nesuvokdavau kas man sakoma,ir visiskai nesijauciu dabar kokia nors traumuota asmenybe.
nors savo vaiko dirzu nevanoju,bet pliaukstelejimas ranka,kartais atveda i prota,kad reikia klausyt,kai mama sako kazka 10 kartu,vadinasi daroma negerai,o jei zodziu nesuvoki,pliaukstelejimas suveikia  4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Pliaukstelejimas ranka tikrai suveikia, kai neveikia pasakymas - negalima, negrazu, negerai ar tiesiog baisus neklausymas... Kitu atveju tektu kviestis aukle is Amerikos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murgita: 16 birželio 2007 - 12:33
Na taip su ranka kartais reikia užmesti,bet čia apie dižą...Man tai primena TADĄ BLINDĄ ,kai pririštą vanojo,žiauru,gi vaikas bejėgis,o su diržu?na neturiu žodžių...
Atsakyti
QUOTE(ERUGĖ @ 2007 06 17, 08:56)
Na taip su ranka kartais reikia užmesti,bet čia apie dižą...Man tai primena TADĄ BLINDĄ ,kai pririštą vanojo,žiauru,gi vaikas bejėgis,o su diržu?na neturiu žodžių...



Su diržu skaudžiau, bet saugiau.. Smarkiai supykus dažniausiai jėga yra neapskaičiuojama ir galima atmušti vaikui vidinius organaus...pvz... jei nepataikysi suduoti į užpakaliuką, o pliaukštelsi truputį aukščiau.. gali pakenkti inkstams... Niekas gi nekalba apie vanojimą surišto vaiko (kaip Tade Blindoj).. o nestiprus pliaukštelėjimas su diržu (labiau pagąsdinimui, nei skausmui suteikti) yra vienas geriausių vaistų nuo "ožių"...
Atsakyti
Nematau jokio saugumo ir su diržu.Mane mama kai mušdavo,tai visur kliūdavo.Reikia pažinti savo vaiką ir tada aišku,kas jam būtų didžiausia bausmė,o diržas tai mamai pats lengviausias ir greičiausias sprendimas.
Papildyta:
O dėl to,kad palyginau su TADU BLINDA,vaiko ir nereikia surišti,jis ir taip bejėgis.
Atsakyti
QUOTE(ERUGĖ @ 2007 06 18, 08:37)
Nematau jokio saugumo ir su diržu.Mane mama kai mušdavo,tai visur kliūdavo.Reikia pažinti savo vaiką ir tada aišku,kas jam būtų didžiausia bausmė,o diržas tai mamai pats lengviausias ir greičiausias sprendimas.
Papildyta:
O dėl to,kad palyginau su TADU BLINDA,vaiko ir nereikia surišti,jis ir taip bejėgis.

Kiekvienas turim savo nuomonę šiuo klausimu.. Aš pritariu pliaukštelėjimui ir pagąsdinimui, bet ne vanojimui išsijuosus..sutinku, kad vaikas jaučiasi bejėgis, bet jei vien kalbos ir pagrūmojimai netinka aš pasitelkiu į pagalbą diržą.. Be to ne visada to diržo ir reikia.. pora kartų pliaukštelėjus per užpakaliuką, kitus kartus užtenka tik parodyt.. Taip patpritariu, kad reikia pažinti savo vaiką.. paieškoti kitų priemonių bausmei išreikšti.. Manau, kad ir šioje temoje diržas yra paminėtas kaip kraštutinė priemonė nuo " ožių", o ne kaip pagrindinė auklėjimo priemonė.. Todėl tikrai nesmerkiu mamyčių, kurios kviečiasi į pagalbą " Dėdę diržą"... Jei jo neprireikia.. sveikinu 4u.gif ..
Atsakyti
Augau tik su mama ir kiek atsimenu ji visada musdavo dirzu,vitine ar kas pakliudavo.Nebuvo jokio bendravimo,jeigu kazka padarydavau ne taip is kart musdavo, o taip norejosi kad ji paaiskintu,kad taip daryti negerai ar negalima,aisku gal kartais tikrai sunervuodavau bet.... db uzaugusi net pati nezinau ka jai jauciu,neapykanta,pagieza,nieko negaliu sau padaryt doh.gif savo vaiku tikrai taip neauklesiu, ir is vis atrodo kad negaleciau pakelti rankos pries ji,pirmiausia bandyciau pakalbeti bet tikrai nemusciau ir nemusiu.Zinau tokiu seimu kurios savo vaikus uzaugino ir be dirzo ir jie isaugo gerais zmogeliukais. rolleyes.gif nenoriu kad mano vaikas jaustusi taip kaip as dabar jauciuosi.
Atsakyti
As pati niekad nesu dirzo ragavusi ir savo vaika bijau musti su dirzu schmoll.gif Nors kartais atrodo, kad tikrai paimciau kai is kantrybes isveda verysad.gif Bet dar nepaemiau ir manua, akd be jo apseisim.
As savo merginai tik paiskinau, aks buna ir kaip skauda kai su dirziuku vaikai gauna per uzpakaliuka. Ir kada tas dirzas reikalingas ir parodziau kur jis guli. Tai jei manes smarkiai neklauso ir isveda is kantrybes. Tuomet sakau einam pasimsim dirziuka ir oziukus varysim. Labai greitai pradeda kalusyti ir dirziuko pasiimti nebereikia.

Mnau, akd nuo vaiku charakterio tipo prikaluso. Kitam sudirzu gali kiekviena diena uzpakali sluojuoti ir visvien neklausys.
Atsakyti
kartais reikia ir dirziuko. Tik ranka musti negalima!
Atsakyti
QUOTE(nintuke @ 2007 08 26, 00:14)
Augau tik su mama ir kiek atsimenu ji visada musdavo dirzu,vitine ar kas pakliudavo.Nebuvo jokio bendravimo,jeigu kazka padarydavau ne taip is kart musdavo, o taip norejosi kad ji paaiskintu,kad taip daryti negerai ar negalima,aisku gal kartais tikrai sunervuodavau bet.... db uzaugusi net pati nezinau ka jai jauciu,neapykanta,pagieza,nieko negaliu sau padaryt  doh.gif  savo vaiku tikrai taip neauklesiu, ir is vis atrodo kad negaleciau pakelti rankos pries ji,pirmiausia bandyciau pakalbeti bet tikrai nemusciau ir nemusiu.Zinau tokiu seimu kurios savo vaikus uzaugino ir be dirzo ir jie isaugo gerais zmogeliukais.  rolleyes.gif nenoriu kad mano vaikas jaustusi taip kaip as dabar jauciuosi.

oho....mane irgi musdavo , net ir neblogai, nes igi augau tik su mama, gaudavau lupti oi kaip, bet uz gerus darzbus tikrai niekas nelupo smile.gif kaip sakant buvo pelnytai blush2.gif bet tikrai nieko panasaus nejauciu, buvo ta vaikyste , iskresdavau visko, tai ir buvo laikas dirzo, blush2.gif kazkaip myliu ir mylesiu mama wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2007 09 01, 21:01)
oho....mane irgi musdavo , net ir neblogai, nes igi augau tik su mama, gaudavau lupti oi kaip, bet uz gerus darzbus tikrai niekas nelupo smile.gif  kaip sakant buvo pelnytai  blush2.gif bet tikrai nieko panasaus nejauciu, buvo ta vaikyste , iskresdavau visko, tai ir buvo laikas dirzo,  blush2.gif  kazkaip myliu ir mylesiu mama  wub.gif


man kazkaip uzplot ranka dar nieko atrodo, bet dirzu tai motyvacijos iki siol tikrai nebuvo, vaikas dar labai mazas, net minciu apie tai neturiu. o pati esu lupta dirzu iki kokios 4 klases smile.gif ir lupo mane tetis, uztai ar ne uztai smile.gif bet ji labai gerbiu ir myliu. as dar turejau savo auksine fraze, kuria sakydavau tevams "kuo daugiau musi, tuo daugiau reksiu" smile.gif dar vis pasijuokiam su teciu paliete dirzo tema smile.gif

Atsakyti