Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytojas "Diržas"

QUOTE(Limcamca @ 2007 04 23, 12:48)
niu, kad aš nemanau, kad mes čia kas biški tai tuoj ir lupam tuos vaikus. Manau diržas yra imamas, tada, kai trisdešimt kartų pasakai ir negirdi.



nelupam taip ir is karto
as pvz pamokau pirma, : suniuko skriausti negalima, jei nedaeina is kelinto karto tai padarau taip pat kaiop jis suniui, vat patmpo jis suniui ausi, tai jam biski timpteliu "(aisku tikrai nenusuku) bet kad pajustu ta "malonuma" ir suprastu kad jam lygiai taip pat skauda

o kai jau buna kvaili oziai, tai dirzas skuba i pagalba

nors retai jo man prireikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 05 04, 11:44)
nelupam taip ir is karto
as pvz pamokau pirma, : suniuko skriausti negalima, jei nedaeina is kelinto karto tai padarau taip pat kaiop jis suniui, vat patmpo jis suniui ausi, tai jam biski timpteliu "(aisku tikrai nenusuku) bet kad pajustu ta "malonuma" ir suprastu kad jam lygiai taip pat skauda

o kai jau buna kvaili oziai, tai dirzas skuba i pagalba

nors retai jo man prireikia  smile.gif


oi, aš esu vaikystėje į kampą buvus pastatyta, už tai, kad katiną sukau aplink save už kojų blush2.gif blush2.gif nu sesė, mane taip suka, tai aš ir katinui malonumą norėjau suteikti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 05 04, 17:06)
oi, aš esu vaikystėje į kampą buvus pastatyta, už tai, kad katiną sukau aplink save už kojų  blush2.gif  blush2.gif nu sesė, mane taip suka, tai aš ir katinui malonumą norėjau suteikti  lotuliukas.gif



as niekada nebuvau i kampa pastatyta

tik pamenu du sykius kai gavau doh.gif viena syk nuo tevo kita syk nuo mamos
ir iki dabar atsimenu kad tam nebuvo priezasties..o taip stipriai i atminti isireze
unsure.gif
Atsakyti
Nezinau gal ir yra vaiku angeliuku bet as kartais naudojausi juo kaip pagalbine auklejimo priemone
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eris: 04 gegužės 2007 - 23:18
QUOTE(eris @ 2007 05 05, 00:17)
Nezinau gal ir yra vaiku angeliuku bet as  kartais naudojausi juo kaip pagalbine auklejimo priemone


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Manes tevai niekada nera muse,tad ir as savo busimu vaiku niekada negydysiu dirzu blush2.gif Manau ,kad galima rasti kitokiu budu smile.gif
Atsakyti
Mane tevai muse kai tik netingejo....savo vaikus aukleju be dirzo!
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2007 06 11, 13:57)
Mane tevai muse kai tik netingejo....savo vaikus aukleju be dirzo!


O kokie santykiai su tevais dabar? Nuoskaudu neliko?

Tikra saunuole esi, kad ir ragavusi dirzo vaikysteje, savo vaiku taip neaukleji 4u.gif
Atsakyti
Nors as ir esu vaikysteja ragavusai dirza, bet pries savo vaika ranka pakelt negaliu. Rekimas irgi mazai padeda. Tai dabar nusprendizau bausti kitaip. jei nesupranta zodziu, tai savaitgali nevaziuos pas mociute ar neeisim i kina ar dar kazka. Padeda! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kotrina1 @ 2007 06 11, 14:12)
Nors as ir esu vaikysteja ragavusai dirza, bet pries savo vaika ranka pakelt negaliu. Rekimas irgi mazai padeda. Tai dabar nusprendizau bausti kitaip. jei nesupranta zodziu, tai savaitgali nevaziuos pas mociute ar neeisim i kina ar dar kazka. Padeda! biggrin.gif

a mano mazius ir nenoretu pas baba, jam bausme butu jai ji ten palikciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 06 11, 17:59)
a mano mazius ir nenoretu pas baba, jam bausme butu jai ji ten palikciau  g.gif


Galima kaip bausme pasakyti, kad savaitgali sedesit namie ir niekur neisit, arba tai kas jam labai labai patinka syki uzdrausti. Tada kita syki bijos blogai elgtis. Mums tai padeda thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai galima apsieiti be diržo auklėjime.Mano nuomone mamos ,kurios griebiasi diržo yra silpnų nervų ir nepasiruošusios motinystei :mmmMus mama mušdavo,aš su sūnum susitariu gražiuoju,kartais ilgesnio reikia moralo,kartais užtenka kelių žodžių,o jei baisiau nusikalsta-kanors uždraudžiu pvz.kompiuterį,draugus ar dar ką.Šeip vaikas yra tikrai geras.Jau nuo mažens nelepinau,kai kitos mamos mažiukams viską leidžia ,nuolaidžiauja,o paskui,kai paauga,jatau ką daryti.Pačios sugadina vaikus,o paskui muša ir visiems guodžiasi,kad nesusitvarko su vaiku.
Atsakyti