Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytojas "Diržas"

QUOTE(xenu @ 2006 08 13, 12:21)
Nesistebėk kai kada nors po 20 metų tavo vaikas tau primins, kad tu jį auklėjai dirželiu. Ir nesistebėk, kad jis to neturėtų prisiminti (na nebent jis būtų tūpas kaip batas su atmintimi nesiekiančia paauglystės kaip pas daugumą biggrin.gif).


neprimins dirželio,primins ką nors kita,ir nesistebėk biggrin.gif ,nes visvien ką nors ras tas vaikas ką priminti,kas jam buvo negerai biggrin.gif ,tai vadinasi toks gyvenimas.Vaikino nelupam ir dirželio neturim.
Atsakyti
OJ KARTAIS , KAIP PADEDA DIRZIUKAS .MANAU VAIKAI PATYS RENKASI KLAUSYTI AR GAUTI DIRZO mirksiukas.gif
Atsakyti
as manau kad tai vaistas kuris pagydo ilgam, na as ne uz toki musima, kur paskiau vaikas vaiksto su skaudanciu uzpakaliu, bet truputuka nera blogai. vienasyk gaus, kita kart uzteks tik issitraukt dirza, o paskiau manau uzteks tik pasakyt jog gausi su dirzu. aisku cia tik as taip galvoju...tikiuosiu to neprireiks...
Atsakyti
esu pries fizines bausmes, bet netekusi kantrybes irgi uzvaziuoju per uzpakaliuka. Greit bus du metukai ir ne visada sekasi paaiskinti kas galima o kas ne. Suprantu kad tas uzvaziavimas per uzpakali rodo kantrybes trukuma
Papildyta:
QUOTE(victoria @ 2006 10 03, 04:40)
as manau kad tai vaistas kuris pagydo ilgam, na as ne uz toki musima, kur paskiau vaikas vaiksto su skaudanciu uzpakaliu, bet truputuka nera blogai. vienasyk gaus, kita kart uzteks tik issitraukt dirza, o paskiau manau uzteks tik pasakyt jog gausi su dirzu. aisku cia tik as taip galvoju...tikiuosiu to neprireiks...


tikra tiesa, dabar uztenka pasakyt , kad gausi dirza ir suklusta biggrin.gif
Atsakyti
Nemažai pasisakiusiųjų pateisina vaikų "gydymą" diržu, nors tai yra tikrų tikriausias šeimyninis smurtas. Man tai nepriimtina, kaip ir peštynės tarp vaikų ar sutuoktinių.
Atsakyti
QUOTE(Makarska @ 2006 10 03, 02:45)
Nemažai pasisakiusiųjų pateisina vaikų "gydymą" diržu, nors tai yra tikrų tikriausias šeimyninis smurtas. Man tai nepriimtina, kaip ir peštynės tarp vaikų ar sutuoktinių.

man daug kas nepriimtina, bet tai nereiskia kad to nebus, va kas uzstrigo tavo pasakyme " pestynes tarp vaiku", tai jei tau tai nepriimtina, tai ka tuo met ju ir nebus? tikrai ne. vaikai peses vaikai ir pesis.

o del musimo, as nekalbu apie lupima, as na daleiskim apie pliaukstelejima per uzpakali, tai yra geriau negu rekimas ant vaiko, nes rekimas ivaro kompleksa vaikui, o musimas sako ne.

bet cia kiekvieno pasirinkimo laisve ir visi auklejam savo vaikus pagal savo supratima
Atsakyti
noreciau ir as pasakyti savo nuomone.
bent as esu kategoriskai pries bet koky smurta seimoje ...
manau kad vaikas patirdamas ar matydamas smurta seimoje ateityje pats konors siegdamas ar noredamas kad viskas butu pagal jy pats smurtaus ,mokykloje ar darzelyje,o paskui ir toliau gyvenime ir tai perduodama is kartos i karta .tik paziurekite kaip kiemuose ar mokykloje vaikai aiskinasi vis labiau plinta jegos naudojimas pries bendraamzius ir kitus.manau kad viso to pradzia yra butent seimoje...
suprantu kad kartais buna tikrai sunku valdytis neuzdrozus per subiniuka.bet ar tikrai to reikia??? juk yra ir kitu budu sudrausminti vaikus neklauzadukus
Atsakyti
As eu grieztai pries auklejima dirzu, rykstele ar dar kazkokiais panasiais budais...
Visada prisimenu kaip mane tevai muse, esu gavus ir dirziuko ir ant zirniu klupejau, bet tokiu sadistiniu priemoniu as niekada nepateisinsiu ir tikrai negaliu pasakyti, kad tevai lupdami buvo teisus, tai daugiau ju silpnybes akimirkos, nebezinau ka daryti tai duosiu dirzo gal suveiks , deja nelabai suveikdavo, buvau kietuole net ir asaras retai isspausdavau, neskaitant, kad paskui uzsidarius savo kambary bliaudavau iki pasikukciojimo, o svarbiausia mano atminty nera istrige ne vieno tevu atsiprasimo uz tai , kad mane muse ar nors kiek to gailetusi. As ir dabar esu mamai priminus tas dienas, issivaizduoju , kad ji jauciasi nejaukiai kai as jai tai primenu, bet man tai stovi ant sirdies ir noriu priminti...
As labai labai noriu tiketi, kad niekada nepakelsiu rankos pries savo vaika, pliaukstelejimas per uzpakaliuka nesiskaito, nes nematau tame smurto, nors ir po tokio sudavimo tikrai labai negerai jauciuosi, niekada nenoreciau, kad mano sunus primintu man tai ka as dabar primenu savo tevams.....
Dirzas pati blogiausia auklejimo priemone.
Atsakyti
QUOTE(victoria @ 2006 10 03, 05:40)
as manau kad tai vaistas kuris pagydo ilgam, na as ne uz toki musima, kur paskiau vaikas vaiksto su skaudanciu uzpakaliu, bet truputuka nera blogai. vienasyk gaus, kita kart uzteks tik issitraukt dirza, o paskiau manau uzteks tik pasakyt jog gausi su dirzu. aisku cia tik as taip galvoju...tikiuosiu to neprireiks...

drinks_cheers.gif labai gerai veikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(victoria @ 2006 10 03, 12:45)
man daug kas nepriimtina, bet tai nereiskia kad to nebus, va kas uzstrigo tavo pasakyme " pestynes tarp vaiku", tai jei tau tai nepriimtina, tai ka tuo met ju ir nebus? tikrai ne. vaikai peses vaikai ir pesis.

o del musimo, as nekalbu apie lupima, as na daleiskim apie pliaukstelejima per uzpakali, tai yra geriau negu rekimas ant vaiko, nes rekimas ivaro kompleksa vaikui, o musimas sako ne.

bet cia kiekvieno pasirinkimo laisve ir visi auklejam savo vaikus pagal savo supratima


1. Taip vaikai pešasi. Tačiau tėvų pareiga juos auklėti ir aiškinti, kad ginčus spręsti jėga yra blogai.
2. Manau, kad su vaiku konfliktus turim spręsti be kraštutinių priemonių. Lygiai taip pat kaip kaip tai daroma tarp kultūringų žmonių. Tikriausiai nei vienai nebūtų priimtina, kad vyras tik truputį užvažiuotų per akį už nepavykusią vakarienę, tai kodėl yra norma nesmarkiai mušti vaiką?

Linkiu visoms mamoms geležinės kantrybės su savo mažaisiais neklaužadom. Auklėkim žodžiu, bet ne diržu.


Atsakyti
Na aš irgi prieš smurtą prieš vaikus. Ir pati atsimenu, kad gyvenime vieną kartą esu gavus, kai tikrai žinojau už ką ir dėl to neliko jokio slogaus, baisaus prisiminimo. Mūsų mažoji 1,5m buvo, kai pradėjo savo tiesą ir ožius varinėt bet kur ir bet kada ir su griuvimu ant žemės. Būdavo isteriškas rėkimas žiūrint į akis ir nė vienos ašaros. Darėsi neįmanoma ką nors paaiškint ar neleisti, vestis į parduotuvę ar pnš. Tai jau kai nieks nepadėjo atsirado diržas ir patikėkit manim, nuo to karto pasveikom. Jokių bėdų (aš neskaitau bėda vaiko užsispyrimo ar kažkokio prieštaravimo), dėl visko susikalbam ir nei ranka pliaukšim per užpakalį, nei į kampą statom, dėl visko susikalbam.Todėl manau, kad diržas kartais pagydo ir juo grasinti net nereikia(nes tai psichologinis spaudimas), bet matyt jis buvo tikrai tinkamu laiku ir tinkama priemonė 4u.gif Ir jai paaiškinom, kad diržas buvo atėjęs to baisaus ožio išvaryti, nuo kurio ji pati pavargdavo, o dabar jis išėjo ir mes jo daugiau savo ožiais nekvieskim į svečius schmoll.gif
Atsakyti
Ne ne ir dar kartą ne. Esu prieš fizines bausmes. Auginu 11 -metį , susitariam gražiuoju arba griežtu žodžiu , bet tik ne diržas.
Atsakyti