Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažomosios putos, kaukės

dekui,paupau. gal galetum pasakyt dazymo kaina ? siaip,amerikoj jie kainuoja (bent mano Nr.41B) apie 3 $.smalsu,kiek ima cia LT?
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 04 18, 14:58)
jei kas bande ar bandysit parasykit kas per biesas tie nauji swarzkopf dazai ntural and easy,kur neva turi gautis nemonotoniska spalva nes yra tamsiu ir sviesiu pigmentu ax.gif tokia grazia spalva nusiziurejau bet bijau ant savo kailio tongue.gif ir dar neramina prasti atsiliepimai apie svarzkopf dazus.. verysad.gif

Natural and easy aš dažausi smile.gif tai suuper. Nesmirdi, nu kvapas yra, bet ne toks astrus, o spalvytes super, plaukai kaip šilkiniai, galiukai nešiūra. Dažiausi silk light spalvyte tai suuper. Tik vienas minusas kad tas superinis atspalvis atsiplauna greitai.
Atsakyti
perskaiciau visa tema, bet konkreciu atsiliepimu neradau, arba nepastebejau blush2.gif
gal galetumet atsiliepti kas "turejo reikalu" su C:EHKO dazais
siaip apie kosmetika esu girdejusi neblogu atsiliepimu
vakar pamaciau tuos dazus plaukams, spalvos labai man patiko, tai galvoju gal pabandyt
plaukus dazau tamsiai ruda-sokoladine spalva
atsiliepkite kas galit pakomentuoti 4u.gif
Atsakyti
Pabandyk arba tamsiausią šokolado, arba vienu, dviem numeriais šviesesnę. Tiksliai numerių dabar nepamenu, bet šitus atspalvius C:EHKO dažai gerai nuima. Geriausia su kirpėja ar pardavėja pasikonsultuot. Dažniausia pardavėjos yra buvusios kirpėjos, jei pirksi parduotuvėse, skirtose kirpėjams. topsecret.gif
Atsakyti
gal dar atsiras nusidaziusiu swarzkopf natural and easy dazais? 4u.gif noriu daugiau nuomoniu baisiai bijau po tiek blogu atsiliepimu swarzkopf naudot,bet ten geras pasirinkimas ir labai graziu rudu atspalviu o as noriu satene patapt ax.gif
Atsakyti
o as tai daziausi pallet balzamu(nors taug kas peikia palett) ir buvau patenkinta, tik va greitai po kokio 20 dienu nusiplaudavo..Tada susigundziau loreal nu tomis neamoniakinemis putomis-na s. tai tikrai schmoll.gif labai mane nuvyle..vando koksai bego ir dar taip ilgai visa vonia ispeckinau verysad.gif tai ir siaip atrodo pakenke plaukams :tokio sausumo plauku dar niekad nebuvo, net kai sviesindavau doh.gif
Atsakyti
kadangi turiu sviesius plaukus, tai dazu kaip ir nenaudoju, dazau tik saknis, o kad spalva susilygintu, tai perskalauju su dazomuoju sampunu, labai graziai pasidengia ir spalva tokia pelenu - sidabrine.
Papildyta:
Kaip sakant nuima geltonuma, kurio visos taip bijom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NY usa @ 2006 06 08, 11:30)
dekui,paupau. gal galetum pasakyt dazymo kaina ? siaip,amerikoj jie kainuoja (bent mano Nr.41B) apie 3 $.smalsu,kiek ima cia LT?

nepyk,kad tiek ilgai neparasiu...visu pirma mano plauluciai yra iki peciu biski trumpesni ir as vis dazau sruogelem(sviesinu)tai visada biski ir apsikerpu tai moku 100lt esu 130...manau kad ne ven del dazu..o dar ir del kirpyklos vardo
tenka kaziek daugiau sumoket.. blush2.gif lotuliukas.gif na nezinau..
ar jau radai?/
Atsakyti
dar neradau.tiksliau atradau per interneta,kad grozio salonas "Labela" juos naudoja,bet kai zinau ju tikra kaina,tai nesinori tiek daug permoketi,kad ir uz varda.
Atsakyti
visuomet dažiausi kirpykloj su IGORA dažais ir dar kažkokie augaliniai, bet pavadinimo neprisimenu doh.gif
dabar planuoju dažytis su chna ir basma, nes jau labai nuvarginti mano plaukučiai
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Laaabai norėčiau kad man patartumėte, nes mirštu
kaip noriu nusidažyt plaukus raudonai, bet... unsure.gif
Mano iš prigimties šviesus plaukai ir užsimaniau (jau senokai biggrin.gif ) kad noriu nusidažyt raudonai, bet TIK su nuplaunamais.. blush2.gif Žiūrinėjau tuos Loreal Colour pulse ir beveik išsirinkau spalva, bet nežinau ar tikrai bus kad nusiplaus..Man graži ir ryža spalva (jei taip butu) tačiau vistik norėčiau kad jei nusiplautu, tai nusiplautu visiškai.. blush2.gif Tik bėda ta kad skaičiau jog šviesiaplaukėms nepatariama dažytis su nuplaunamais nei ruda kokia, ar raudona... nes kažkaip dažai issiskverbia ir pasilieka.. verysad.gif žodžiu apsiplauna, bet nenusiplauna verysad.gif gal kas turite su tuo patirties? kaip ten ištikrųju yra? g.gif
Atsakyti
gal dar atsiras nusidaziusiu swarzkopf natural and easy dazais? noriu daugiau nuomoniu baisiai bijau po tiek blogu atsiliepimu swarzkopf naudot,bet ten geras pasirinkimas ir labai graziu rudu atspalviu o as noriu satene patapt

As daziau ir man labai patiko..Tamsinau keliais tonais smile.gif plaukus labai lygiai nudaze,o tai didelis pliusas,nes pas mane galvoj visokiu spalvu plauku buvo lotuliukas.gif patiko tas,kad ir nebeliko sviesiu sruogeliu,kiti dazai man ju nesuvienodindavo smile.gif
Atsakyti