Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažomosios putos, kaukės

užvakar dažiausi plaukus su Loreal Casting, tai nuaugusios šaknys gavosi ryžos/kaštono doh.gif doh.gif doh.gif teko vakar šaknis perdažyt.

Tai turbūt tikrai, kaip kažkas rašė, Casting tinka tik spalvai paryškinti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 06 vasario 2008 - 15:26
o gal kam reikia loreal creme casting dazu (spalva irisine) .. turiu dvi pakuotes... parduociau pigiau nei parduotuvej mirksiukas.gif rasykit i az
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratata: 06 vasario 2008 - 19:08
Man L'oreal patinka, kažkaip plaukų "nesuėda".
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2008 02 06, 22:54)
Man L'oreal patinka, kažkaip plaukų "nesuėda".

Pakeičiau kirpėją cool.gif anksčiau dažydavau su wella, dabar su loreal. Kiekviena savo dažus giria, ir žinok dabar kurie geresni g.gif pažiūrėsim... biggrin.gif
Atsakyti
o mane tai ziauriai lorealis tas svelnus sunervino, nenusiplove iki galo dazai (nors visur rase, kad nusiplauna ir lieka normali tavo plauko spalva) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 02 12, 00:47)
o mane tai ziauriai lorealis tas svelnus sunervino, nenusiplove iki galo dazai (nors visur rase, kad nusiplauna ir lieka normali tavo plauko spalva)  doh.gif

man atrodo nelabai įmanoma, kad visiškai nusiplautų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 02 12, 11:41)
man atrodo nelabai įmanoma, kad visiškai nusiplautų  schmoll.gif


drinks_cheers.gif be abejo, kad nenusiplauna, ir plaukų balzamai dažantys nenusiplauna visiškai, palieka atspalvį, be abejo negražų, kad vėl reikia dažyt biggrin.gif
nebent atsiaugint natūralią spalvą ax.gif
Atsakyti
tie prastieji palette bent jau man tai nusiplaudavo biggrin.gif su puse plauku nuo galvos lotuliukas.gif o spalva tai neslyksti liko, bet siaip savos uzsinorejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 02 12, 14:17)
tie prastieji palette bent jau man tai nusiplaudavo  biggrin.gif  su puse plauku nuo galvos  lotuliukas.gif  o spalva tai neslyksti liko, bet siaip savos uzsinorejau  blush2.gif

tai geriau pirk profesionalius, o ne palette schmoll.gif Dabar nebent atsiaugint belieka, jei savos spalvos nori, bet tas darbas man bent labai sudėtingas biggrin.gif
Atsakyti
Gal bandet MILKSHAKE putas dazancias,jos iskart po vieno plovimo nusiplauna. ?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti