Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažomosios putos, kaukės

QUOTE(Sophi @ 2007 12 23, 22:18)
Kur jo galima įsigyti - negirdėtas man visai unsure.gif


Matyt negirdejai apie Loreal profesionalia linija dazytiem plaukam Vitamino Color..Isigyt labai daug kur yra :Salon Plius populiariausia vieta biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Gal galite tiksliau pasakyti kurioje Vilniaus kirpykloje galima nusipirkti KEUNE dažų? Ir toms kurios dažosi su jais ar greit jie nusiplauna?
Atsakyti
As su Londa dazau. Man jie tinka, nors esu girdejus, kad neva jie ne kokie dazai...
Atsakyti
Aš turiu bėdą. Po cheminio (darė pavasarį, tuoj bangos išnyko), betliko nuryžėję ir nudeginti plaukai. Tiesa labiau paviršius. plaukai iki pusės pečių. Ir nežinau ką daryti: ar palikti šiaudinius kad nuauginėtų, ar padažyti. ir jei dažyti kaip: sruogelėm patamsinti. patamsinti visus,ar šviesinti? Gal kam buvo tekę taip papuolti. ir biski bijau kad nenulūžynėtų, nes ir taip aptrupėjo po cheminio, ir spalva šlykšti. Ką daryti?
Atsakyti
As visada dazydavau kirpykloje su Loreal LuoColor profesional dazais,man jie labai geri,dazydavau sviesiai (ne baltai biggrin.gif tokia sviesia grazia spalvyte) ir tikrai plaukai nesusigadino,kai teko isvykti i uzsieni nusipirkau tu dazu is kirpejos ir daziau savarankiskai ir viskas ok gaudavosi,todel gryzusi dazydavau visada namie nes daug pigiau biggrin.gif Dabar nusprendziau atsiauginti plaukucius ir issimesti tik kelias sviesias sruogeles,pries pora men buvau nusipirkusi siuos dazus bet taip ju ir nesunaudojau,gal kuriai reikia. 9.3 Nr 4u.gif Jei ka parasykit i AZ smile.gif
Atsakyti
ar kuri pirkot keune dazus nestis namo, kiek kainuoja nusipirkti is kirpeju? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cognac: 29 gruodžio 2007 - 14:34
QUOTE(ajd @ 2007 12 28, 17:48)
Aš turiu bėdą. Po cheminio (darė pavasarį, tuoj bangos išnyko), betliko nuryžėję ir nudeginti plaukai. Tiesa labiau paviršius. plaukai iki pusės pečių. Ir nežinau ką daryti: ar palikti šiaudinius kad nuauginėtų, ar padažyti. ir jei dažyti kaip: sruogelėm  patamsinti. patamsinti visus,ar šviesinti? Gal kam buvo tekę taip papuolti. ir biski bijau kad nenulūžynėtų, nes ir taip aptrupėjo po cheminio, ir spalva šlykšti. Ką daryti?

man taip pat buvo padarytas cheminis taip pat buvo sudegintas plaukas, tai as atauginau juos dariau ivairias kaukytes labai juos lepinau ir kai atsigavo kazkiek tada truputi patamsinau, tik jau jokiu budu nesviesinkit nes visai peroksidas sudegins plaukus. pabandykit dazanciaias sampunais pasidazyti kuri laika jie ir plaukui nekenkia o ir spalvyte sulygins kazkiek o kai jau atsigaus plaukas tada ziurekit smile.gif
Atsakyti
Ačiū Ramintėle, labai jau ilgai laukti. Nors šiandien dažų parduotuvėje irgi taip sakė:geriau atauginti,nes nėra dažų kurie nenuryžėtų ant mano plaukų, tiksliau geriausiu atveju po poros mėnesių bus tokie pat.
Atsakyti
Gal kas naudoja dazomaji sampuna? smile.gif koks geriausias? o kokios isvis nepirkti? As noriu pasitamsinti plaukucius mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiaip aš pati nelabai rizikuoju dažytis plaukų, tačiau mėgstu išbandyti ką nauja, ką pasiūlo kompanijos, kuriems reikia plaukų modeliukų. Su tokia viena kompanija vis sudalyvauju renginiuose, kuriuose esu plaukų modelis, o stilistai būna profai ir ale bando parodyti kas tą sezoną yra madingiausia bei kaip efektą galime pasiekti su tokiomis plaukų priežiūros priemonėmis kaip Cutrin. Dalyvavau jau gal kokius 5 kartus, buvau dažyta įvairiai ir kirpta netgi labai trumpai lotuliukas.gif Taigi, tikrai rekomeduoju Cutrin, nes plaukas tikrai nenukenčia, o be to ir plaukų spalva ilgai išlieka bei nors pamažu ir blanksta, ji vis natūralėja, nebuna kaip "išsiplovus". thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Koarlete: 19 sausio 2008 - 22:29
QUOTE(Koarlete @ 2008 01 19, 22:29)
Šiaip aš pati nelabai rizikuoju dažytis plaukų, tačiau mėgstu išbandyti ką nauja, ką pasiūlo kompanijos, kuriems reikia plaukų modeliukų. Su tokia viena kompanija vis sudalyvauju renginiuose, kuriuose esu plaukų modelis, o stilistai būna profai ir ale bando parodyti kas tą sezoną yra madingiausia bei kaip efektą galime pasiekti su tokiomis plaukų priežiūros priemonėmis kaip Cutrin. Dalyvavau jau gal kokius 5 kartus, buvau dažyta įvairiai ir kirpta netgi labai trumpai  lotuliukas.gif  Taigi, tikrai rekomeduoju Cutrin, nes plaukas tikrai nenukenčia, o be to ir plaukų spalva ilgai išlieka bei nors pamažu ir blanksta, ji vis natūralėja, nebuna kaip "išsiplovus".  thumbup.gif


kokios kainos, kur galima isigyt? labiausiai domintu balzamas dazytiems plaukams mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Siandien nusipirkau L'OREAL Casting creme gloss. spalva irisine, ziuresim kas cia gausis. Kuria diena dazysiuos ax.gif
Paskui foto imesiu before -->> after lotuliukas.gif
Atsakyti