Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gimdytumėt trečia vaikelį?

Sveikos,mamytes.nesu cia naujoke,bet nenorieciau,kad kol turiu neišspresta problema,mane kas atpazintu,tai sorry esu po nauju nicku ph34r.gif bet nuo pradziu: esu jau nebe pirma karta mama,turiu sunu 3 m, ir dukryte 6 mėn. Bet maza to ...as vel nescia..visiskai pasimetus.. visada norejau 3 vaikus,bet tikrai neplavau taip greitai... kolkas esu visiskai pasimetus,bet greiciausiai teks darytis valyma,kol pati nepripratau prie savo nestumo (giliai sirdi noriu vaikeli) verysad.gif del vyro-jis buvo na labai nepatenkitas,kai pastojau jau su antru,o i mano klausima del trecio atsake-iskarto paduodu skyrybu,mes tikrai nepratempsim su tiek vaiku (seimos pajamos virs 4000 Lt/men) !labai skaudina vyro nuomone apie trecia (jis nevisiems jau dabar prisipazista kad turi 2 vaikus..).Jam aisku nesakiau,kad laukiuosi,nes ir pati suprantu kad per greitai cia viskas,kad po kokiu 5 m...o dabar....Prie viso ko,nesutariam su vyru,pries 2 nestuma kaip ir skirtis jau ruosiames,kolkas tylu,bet nesutarimai pas mus seimoj kasdienybe blink.gif Antra gimdziau nebijodama ir buvau tikra,kad skyrybu atveju as 100% galiesiu aprupint savo vaikelius ir viena,bet trys vaikus... g.gif Iseina,kad jei pasiryzciau gimdyt-tai tik del saves,o svarbiausia del naujos gyvybes,as jau myliu ta vaikeli,bet ..nenoriu kad jie augtu nedavelge,ar nesiuotu panesiuotus drabuzius,nenoriu but "motina Teresa" su 3 vaikais..Jei buciau tikra kad vyras padies nors finansiskai (moraliskai jau nepadeda),tai gimdyciau.. oj,dieve,pati susipainiojau savo mintyse...bet turbut atsakymas ir taip aiskus,kad nereikia man gimdyt trecio...
Vienu zodziu,noriu tik paklaust mamyciu,kurios augina jau nebe pirma ir nebe antra vaika-kokia buvo reakcija i trecia vaikeli?ar dvejuoniu daug buvo?kiek jums metu tada buvo?
O svarbiausia-kaip vyras reagavo i jusu 3,ar velesni nestuma?ar padeda jums vaiku prieziuroje...?
Atsakyti
QUOTE(Magda27 @ 2006 08 13, 15:28)
Sveikos,mamytes.nesu cia naujoke,bet nenorieciau,kad  kol turiu neišspresta problema,mane kas atpazintu,tai sorry esu po nauju nicku  ph34r.gif bet nuo pradziu: esu jau nebe pirma karta mama,turiu sunu 3 m, ir dukryte 6 mėn. Bet maza to ...as vel nescia..visiskai pasimetus.. visada norejau 3 vaikus,bet tikrai neplavau taip greitai... kolkas esu visiskai pasimetus,bet greiciausiai teks darytis valyma,kol  pati nepripratau prie savo nestumo (giliai sirdi noriu vaikeli)  verysad.gif del vyro-jis buvo na labai nepatenkitas,kai pastojau jau su antru,o i mano klausima del trecio atsake-iskarto paduodu skyrybu,mes tikrai nepratempsim su tiek vaiku (seimos pajamos virs 4000 Lt/men) !labai skaudina vyro nuomone apie trecia (jis nevisiems jau dabar prisipazista kad turi 2 vaikus..).Jam aisku nesakiau,kad laukiuosi,nes ir pati suprantu kad per greitai cia viskas,kad po kokiu 5 m...o dabar....Prie viso ko,nesutariam su vyru,pries 2 nestuma kaip ir skirtis jau ruosiames,kolkas tylu,bet nesutarimai pas mus seimoj kasdienybe blink.gif Antra gimdziau nebijodama ir buvau tikra,kad skyrybu atveju as 100% galiesiu aprupint savo vaikelius ir viena,bet trys vaikus... g.gif Iseina,kad jei pasiryzciau gimdyt-tai tik del saves,o svarbiausia del naujos gyvybes,as jau myliu ta vaikeli,bet ..nenoriu kad jie augtu nedavelge,ar nesiuotu panesiuotus drabuzius,nenoriu but "motina Teresa" su 3 vaikais..Jei buciau tikra kad vyras padies nors finansiskai (moraliskai jau nepadeda),tai gimdyciau.. oj,dieve,pati susipainiojau savo mintyse...bet turbut atsakymas ir taip aiskus,kad nereikia man gimdyt trecio...
Vienu zodziu,noriu tik paklaust mamyciu,kurios augina jau nebe pirma ir nebe antra vaika-kokia buvo reakcija i trecia vaikeli?ar dvejuoniu daug buvo?kiek jums metu tada buvo?
O svarbiausia-kaip vyras reagavo i jusu 3,ar velesni nestuma?ar padeda jums vaiku prieziuroje...?

Nuosirdziai uzjauciu, pakliuvus i tokia padeti.Manau,jei seima del to isirtu,tai gal neverta pasigimdyti trecia,visi trys liks tik su mama,bus sunku. Bet kaltas tai vyras,jei nemoka saugotis,jis neturi teises pykti ant taves del bet kokio tavo sprendimo. Teks paciai nusprest.Pas mus yra priesingai,vyras nori trecio,as jau ne,nes man virs 35,esu rizikos grupej ir geda butu vaiksciot su pilvu tokiame amziuje,nors finansiskai galetu but ne tik trys. Sekmes tau apsisprendime... Nors gal nera jis idealus vyras jei slepia kad turi 2 vaikus.
Atsakyti
QUOTE(upe_5 @ 2006 08 13, 14:45)
Nuosirdziai uzjauciu, pakliuvus i tokia padeti.Manau,jei seima del to isirtu,tai gal neverta pasigimdyti trecia,visi trys liks tik su mama,bus sunku. Bet kaltas tai vyras,jei nemoka saugotis,jis neturi teises pykti ant taves del bet kokio tavo sprendimo. Teks paciai nusprest.Pas mus yra priesingai,vyras nori trecio,as jau ne,nes man virs 35,esu rizikos grupej ir geda butu vaiksciot su pilvu tokiame amziuje,nors finansiskai galetu but ne tik trys. Sekmes tau apsisprendime... Nors gal nera jis idealus vyras jei slepia kad turi 2 vaikus.



del apsisaugojimo.. na jam dzyn i tai,pasak ji,istekiejusi moteris PATI TURI SAVIM RUPINTIS....taip as durna,kvaisa ir t.t. zaletela,prisipazistu kad pati kalta....nors pries smileysex.gif as ji perspejau,bet jam dzyn dzylin buvo,"uz pasekmes atsakai tu,bet jei pastosi iseinu iskarto" cia jo zodziai.. .....
o del tavo 35m,oj cia gi pats tas treciam mirksiukas.gif as kazkada svajojau tureti trecia kokiu 35-40 m.tas pats,nieko ne geda butu vaiksciuot tongue.gif ir dauguma mano pazistamu kas treciam pasiryzta tai tikrai po 35 m gimdo ax.gif
del vaiku slepimo-na gal is dalies ji suprantu,dar niekas is jo draugu tiek vaiku neturi,dauguma dar net nevede... manau geda jam tai suvokt,per jaunas turbut 28 m turet tokia seima schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magda27: 13 rugpjūčio 2006 - 14:10
QUOTE(Magda27 @ 2006 08 13, 16:03)
del apsisaugojimo.. na jam dzyn i tai,pasak ji,istekiejusi moteris PATI TURI SAVIM RUPINTIS....taip as durna,kvaisa ir t.t. zaletela,prisipazistu kad pati kalta....nors pries smileysex.gif as ji perspejau,bet jam dzyn dzylin buvo,"uz pasekmes atsakai tu,bet jei pastosi iseinu iskarto" cia jo zodziai.. .....
o del tavo 35m,oj cia gi pats tas treciam mirksiukas.gif as kazkada svajojau tureti trecia kokiu 35-40 m.tas pats,nieko ne geda butu vaiksciuot tongue.gif ir dauguma mano pazistamu kas treciam pasiryzta tai tikrai po 35 m gimdo ax.gif
del vaiku slepimo-na gal is dalies ji suprantu,dar niekas is jo draugu tiek vaiku neturi,dauguma dar net nevede... manau geda jam tai suvokt,per jaunas turbut 28 m turet tokia seima schmoll.gif

28 metai jau nebera taip mazai, turetu galvoti rupestingiau apie seima o ne draugus. Siaip tai jei vyras nepatikimas ,,vaiku darymo klausime'' tai geriau paciai kontraceptikus gerti. Bet poziuris man keistokas atrodo ,kad uz pasekmes atsakai tik tu.jei myli zmogu .negi darysi taip kad jam pakenkti?Negi jis nespranta kad darytis isvalyma tai nera taip jau ,,miela''. Jei buciau tavo situacijoje tai negimdyciau,nes neatrodo man patikimas tavo vyras(savo elgesiu tau),kam vargti su vaikuciais ,jei jis nusistates palikt. doh.gif
Atsakyti
Labai nepavydėtina situacija..........bet aš asmeniškai gimdyčiau. Kalbu apie save-nepavežčiau moralinės naštos pasidarius abortą 4u.gif O dėl vyro........jei jau nelimpa santykiai, tai nelimpa. Galvoju, jei bus lemta skirtis tai nesustabdys to nei ta auka-atsisakyt vaikelio. Jei nesutarsit-bus vis tiek ar 2 ar 3 vaikai. Ypač svarbu, jei pati myli ir nori vaikų, jei svajojei apie trečią.
Kažkaip tikiu pasakymu ,,davė dievas burną, duos ir duonos". Na taip, lengva nebus su 3 vaikais, bet juk nėra lengva ir su 2! Bet kiek džiaugsmo širdžiai mamyt!
Gal net skyrybų atveju, jei tokios būtų, leliukai bus tau gyvenimo šviesa mirksiukas.gif
Be to, jei galvoji, kad išsilaikytum su 2, ar labai jau esmę keičia trečias vaikutis? unsure.gif

Dėl saugojimosi..........nepyk nebrendyla tavo vyras su tokiu požiūriu blush2.gif čia daug ką apie jį man pasako doh.gif
Atsakyti

Kiekvienoj situacijoj iš šalies patarti lengviausia,bet manau kad svarbiausia žinoti ko pats nori g.gif .Kai aš laukiausi trečiojo, tai savo tėčiui pasakiau ,kad aš laukiuosi ir gimdysiu,nes aš to vaikelio labai norėjau. Nors net neisivaizdavau kaip jis į tai sureguos ax.gif ,o jis niekaip ir neregavo,nei džiaugėsi ,nei panikavo.Nors mūsų finansinė padėtis tikrai nebuvo gera ,bet manes tai negazdino,žinojau kad neprapulsim, nes vaikelis yra dovana kuria reiktu priimti su džiaugsmu ir meile wub.gif O mūsų tėtis per laika labai pamilo vaikuti ir net jo gymime dalyvavo 4u.gif dabar mūsų group.gif šauniai laikosi,o kiek džiaugsmo ir laimės suteikia ,aš visais jais didžuojosi ir man visai negėda ,kad aš auginu tris vaikus. Kai gimė jauniausias man buvo 26 metai ir manau kad gimdimui metai didelės reikšmės neturi svarbiausia norasir jausmas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Magda27 @ 2006 08 13, 13:28)
1.Esu jau nebe pirma karta mama,turiu sunu 3 m, ir dukryte 6 mėn. Bet maza to ...as vel nescia..visiskai pasimetus.. visada norejau 3 vaikus,bet tikrai neplavau taip greitai...
2.nenoriu but "motina Teresa" su 3 vaikais..
3.Jei buciau tikra kad vyras padies nors finansiskai (moraliskai jau nepadeda),tai gimdyciau..
4.Bet turbut atsakymas ir taip aiskus,kad nereikia man gimdyt trecio...
5.Vienu zodziu,noriu tik paklaust mamyciu,kurios augina jau nebe pirma ir nebe antra vaika-kokia buvo reakcija i trecia vaikeli?ar dvejuoniu daug buvo?kiek jums metu tada buvo?O svarbiausia-kaip vyras reagavo i jusu 3,ar velesni nestuma?ar padeda jums vaiku prieziuroje...?
6.del apsisaugojimo.. na jam dzyn i tai,pasak ji,istekiejusi moteris PATI TURI SAVIM RUPINTIS....
7."uz pasekmes atsakai tu,bet jei pastosi iseinu iskarto" cia jo zodziai.
8.del vaiku slepimo-na gal is dalies ji suprantu,dar niekas is jo draugu tiek vaiku neturi,dauguma dar net nevede... manau geda jam tai suvokt,per jaunas turbut 28 m turet tokia seima schmoll.gif

1. Visai normalu, kad esi pasimetusi, aš pati siaubingai pasimečiau, kai turėdama 6 mėn antrą mažylį ir vėl pasijutau nestuke.gif Tu gerai sudėliok visus už ir prieš, prieš pasirinkdama teisingą variantą.
2. Na kaip kas supranta tą "motina Terezė", juk pati sakei, kad nori trijų vaikų, bet taip išeina, kad nenori būt motina Terezė g.gif Aš asmeniškai pažįstu žmonių, kurių bendros pajamos yra apie 7000-8000lt ir kurių vaikai vaikšto apsivilkę drabužiais padėvėtais, kaip tėvai patys sako, norėtumėm galėtumėm pirkt prabangiausius, bet kam leist milijonus tam, kad vaikas laukan išėjęs atsisėstų į balą ir mūsų gražiausi puošniausi milijonui nuplauktų. Taip kad...
3. Kaip supratau pas jumis su vyru ne kokie santykiai, tai jei jūs išsiskirsit turės padėti, o su trim vaikais nemanau kad prapulsi ir viena, jei turi gerą galvą ir mokėsi suktis. Aš juk irgi neapsidraudžiu tuom, jog vyras visą gyvenimą bus šalia, o aš to tikėsiuos ir džiaugsiuos. Negali būt garantuotas.
4. Na jei jau tau atsakymas aiškus....
5. Reakcija kieno? Žmonių? Daug kas vadina kvailais, kad tam ryžomies, daug užuojautos sulaukiam. Bet tik iš tų žmonių kurie augina 1 ir džiaugiasi, arba augina du vaikus ir jau dejuoja kaip jiem sunku. Mano reakcija pirma buvo "O siaube, nenoriu, anksti, ne tikrai ne" . Kalbėjau daug su vyru, daug verkiau, kaip ir tu norėjau trečio, bet tikrai ne taip anksti. Vyras labai palaikė, nors mums abiem nepriimtina abortai, bet leido apsispręsti pačiai. Augint vaikus mano pareiga, nes jis dirba, o aš dirbu namuose su vaikais, aišku jis padeda, kai paprašau, na tokis lietuviškas vyras.
6. Tavo vyro mąstymas apie saugojimąsi labai jau vaikiškas, ištekėjusi ar netekėjusi, tai ne vien tik moters problema yra saugojimąsis, o ypač jei maitini juk nesišersi hormonais.
7. Labai nežavi žodžiai. O jūs tikri, kad norit būt šeima? Man tavo vyras toks kaip neišsilakstęs berniokas, kuriam gerai yra šalia moteris, bet už viską jinai turi atsakyti pati. Man nepanašu į šeimos vyro mąstymą g.gif
8.Ne toks jis jau ir jaunas. Turėtų turėti galvą ant pečių ir toj galvoj jau būti smegenėlių, bet matyt žmogus nesukurtas šeimai, nes vaikus slėpti yra gėdinga, gali meilužę slėpti, žmoną nuo meilužės, dar daug ką galima paslėpti, bet vaikus... Jais reikia didžiuotis.
Na gal ir daug primoralizavau, bet kitaip nesirašė. Ir dar pasikartosiu, tu pasverk visus už ir prieš, o pieš tai pagalvok, ar tu nori šalia tokio vyro, kuris slepia vaikus ir kuris 28 metų dar jaučiasi jaunas labai turėt šeimą, verta tau praleisti gyvenimą pykčiuose ir barniuose, vien tam, kad vaikai nenešiotų drabužių padėvėtų? mirksiukas.gif






Atsakyti
as taj gimdyciau 4u.gif o su vyru tai kazi ar verta issaugoti santykius, jei jis toks. o kas jei tu jam pasakytum: jei nenori trecio iskart einu paduodu dokumentus skiryboms, gal tada jis issigastu, gal jis nenori trecio ir tik skirybomis tau grasina. o jo tevai, negi jie nemyli anuku, jei issiskirtumet gal jo tevai padetu, jei jau tevelis yoks amzinai jaunas. galva aukstyn, labiau pasitikejimo savim, jei gali islaikyti du vaikus, tai manau trecias mazai ka bepakeis, na nebent kai bus 18metu ir reiks i mokslus isleist, bet gali apdraust vaikus investiciniu draudimu 4u.gif turedama 3 vaikus dziaugsies, niekada nepasigailesi kad turi tiek vaiku, o vat abortas gali slegti visa likusi gyvenima...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gajka: 14 rugpjūčio 2006 - 23:24
Na visos drasiai patarinėja o aš tikrai žinau, kaip sunku nuspręsti gimdyti ar ne?
prieš du metus aš pastojau su trečių leliukų , labai daug dvejojau labai, gal todel dievas ji iš manes atėmė, kai buvo jau 14 sav. nėščia, nuo tada aš žinau, kad ir kas būtų trečia gimdysiu.

Šį sykį aš tiksliai žinau gimdysiu ir vyras visai nieko blogo nesakė,jis miegojo, nes ryta dariausi testą ir iš karto pranešiau. Jo žodžiai "kas bus ta krikštysim" ir toliau sau miegojo, tik labais stripriai apkabino prieš už knarkdamas g.gif

Norėjau
Atsakyti
QUOTE(Fa25 @ 2006 08 15, 11:37)
Na visos drasiai patarinėja o aš tikrai žinau, kaip sunku nuspręsti gimdyti ar ne?
prieš du metus aš pastojau su trečių leliukų , labai daug dvejojau labai, gal todel dievas ji iš manes atėmė, kai buvo jau 14 sav. nėščia, nuo tada aš žinau, kad ir kas būtų trečia gimdysiu.

Šį sykį aš tiksliai žinau gimdysiu ir vyras visai nieko blogo nesakė,jis miegojo, nes ryta dariausi testą ir iš karto pranešiau. Jo žodžiai "kas bus ta krikštysim" ir toliau sau miegojo, tik labais stripriai apkabino prieš už knarkdamas g.gif

Norėjau

Jo... patarti gimdyti kai vyras tuom didziuosis gal ir gerai, bet kai zinai kad jis to nenori? As tai tikrai negimdyciau. Tai nera tas pats kai vaiko tevas nori ir kai nenori.
Atsakyti
Nežinau, ar mes galim čia būt geros patarėjos, nes situacija ne kasdienė ax.gif Spręsti reikės tau pačiai, o žiūrint į ateitį, man rodos, kad vyras anksčiau ar vėliau jus paliks. Su dviem ar su trim vaikais būtum... Labai norėčiau tikėti, kad klystu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2006 08 15, 11:18)
Nežinau, ar mes galim čia būt geros patarėjos, nes situacija ne kasdienė ax.gif  Spręsti reikės tau pačiai, o žiūrint į ateitį, man rodos, kad vyras anksčiau ar vėliau jus paliks. Su dviem ar su trim vaikais būtum... Labai norėčiau tikėti, kad klystu rolleyes.gif


drinks_cheers.gif Manau reikia diedą keist - nevertas jis geros, normalios šeimos. schmoll.gif unsure.gif



Jei nutarsi gimdyt - užsuk pas daugiavaikes paplepėt. mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti