Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gimdytumėt trečia vaikelį?

Lengva nebus kaip benuspręstum unsure.gif . Bet tik tau geriau žinot kas tau geriau - ar graužatis likusį gyvenimą, ar dar vienas širdelės džiaugsmas, tik galbūt su mažesniais pritekliais g.gif .

Mano gyvenime viskas priešingai buvo - tik pirmas buvo netyčiukas blush2.gif . Ir labai jo nenorėjau gimdyt unsure.gif ... Pagimdžius buvo be galo sunku blink.gif . O dabar dėl daugelio gerai susiklosčiusių aplinkybių esu dėkinga būtent vyriausiam sūnui wub.gif
Atsakyti
Mano nuomone - GIMDYK 4u.gif
As manau, kad sugebesit isgyventi visi trys, tai tikrai.Juk visi rubeliai, daikteliai liks nuo pirmo ir antro mazuliuku.Praktiskai tik maisto reikes ir pampersu (nu cia taip grubiai paemus).
Kas del vyro - senai tos meiles ir uzuojautos pas jus jau nebera schmoll.gif .Skyrybos anksciau ar veliau gali ivykti turint du ar tris vaikus.Matosi, kad vyras nesidziaugia savo seimynine laime verysad.gif
O vaikutis pats panorejo ir pasirinko Tave, kad taptum jo motina.Busi gera mama, tikrai.Jei uztenka meiles dviems, uzteks ir trims biggrin.gif 4u.gif
Suteik vilti tam mazuliukui ateiti i pasauli.Pagimdyk.
Laikysi ant ranku savo dar viena stebukliuka wub.gif Juk jie tokie mazuciai...pauksciukai biggrin.gif
Viskas bus gerai, tikrai.
Pinigu uzteks (kaip rasei pajamos 4000 lt).Nu nemazai.Suprasciau, kad kokie 400 butu.
Beje siek tiek ir valstybe parems ant pampersu biggrin.gif
Dideles tau kantrybes sveikatos ir sekmes nesiojant maza burbuliuka 4u.gif
Atsakyti
As labai noreciau tau palinketi stiprybes ir istvermes. Ne mes zmogu sukuriam ir ikvepiam jam gyvybes, ne mums ja ir nutraukti. Nenoriu pamokslauti, as per daug skaudziai reaguoju i pradetos gyvybes, kurios niekas negali apginti, klausima...Ir mano atsakymas tik vienareiksmis - jei tik matai nors viena sviesuliuka to vaikelio atejime (o kaip suptatau, juk myli ji), leisk jam ateiti smile.gif
Atsakyti
Vyras tai cia super pas tave mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikrai gimdyk, nes ir pajamos solidžios Aš teuždirbu tik ketvirtadalį to, kiek yra pas tave ir tai noriu trečio. Ir nevaikštom nuplyšę, ir nesam nevalgę. Tad manau abejoti neverta. O vyras tai kiaulė, leisk į tvartą ir tegul kriuksi...
Atsakyti
Sveikute, ne visos akimirkos gyvenime buna dziugios, bet si, mano akimis beviltiska. Mano nuomone butu tokia - jei tu labiau myli vyra, nei vaikus (tame tarpe ir kuris jau pakeliui i pasauli) tai negimdyk, nes veliau del visko kaltinsi visai nekalta vaikeli, bet jei kaip sakai myli treciaji savo leliu, tai kaip gali neleist jam gimti?Kad ir koks butu tavo pasirinkimas, linkiu, kad jis tau atnestu laimingesni gyvenima.Sekmes ir istvermes!
Atsakyti
QUOTE(Magda27 @ 2006 08 13, 14:28)
Sveikos,mamytes

Negerbiu tokių vyrų, kurie bijo prisipažinti, kiek turi vaikų bash.gif
tau vėjas man atrodo to vaikelio nepripūtė, ar ne? g.gif
ir dar - tavyje jau plaka mažytė širdelė, mažas bejėgis sutvėrimėlis, kuris priklauso tik nuo tavęs, nuteisi tu jį, ar ne...manau neturi teisės jo žudyti unsure.gif
gal būt tavo vyras ateity jį, ar ją labiausiai ir mylės mirksiukas.gif
Sako, kad kiekvienas vaikas ateidamas į šį pasaulį - atsineša savo laimę.
Jei apsispręsi teisingai, vėliau mažos rankytės tave apsikabins, glostys, ir sakys: - mama, aš tave myliu wub.gif
sėkmės apsisprendime 4u.gif

QUOTE(upe_5 @ 2006 08 13, 14:45)
Nuosirdziai uzjauciu, pakliuvus i tokia padeti.Manau,jei seima del to isirtu,tai gal neverta pasigimdyti trecia,visi trys liks tik su mama,bus sunku. Bet kaltas tai vyras,jei nemoka saugotis,jis neturi teises pykti ant taves del bet kokio tavo sprendimo. Teks paciai nusprest.Pas mus yra priesingai,vyras nori trecio,as jau ne, nes man virs 35, esu rizikos grupej ir geda butu vaiksciot su pilvu tokiame amziuje,nors finansiskai galetu but ne tik trys. Sekmes tau apsisprendime... Nors gal nera jis idealus vyras jei slepia kad turi 2 vaikus.

viešpatie doh.gif nu ir nusišnekėk tu man taip...soriukas, žinoma ax.gif
aš trečią gimdžiau 38nerių,
ir galiu pasakyti, kad tai pats nuostabiausias nėštumas iš visų turėtų, visai kitas protas ir visiškai skirtingas vaikų auginimas...
Atsakyti
Manyciau, jau vien del sios situacijos verta pamesti si vyra. Atsiras geresnis tevelis tavo kruopoms, patikek. (na gal savanaudiskai ziurint dar ji reiketu trumpam pasilaikyti, kol pagimdysi, truputi paauginsi atzalas, atsistosi ant koju lotuliukas.gif - bet zvelgti i visa tai praktiskai, be jokiu sentimentalumu.) Jei nuzudysi vaikiuka - slegs visa gyvenima, daugumai buna depresija ir t.t., o tai juk sunkiau nei dziaugtis treciu vaikeliu. Buk tvirta, daryk tai, ka nori tu, o ne ka liepia ar nori vyras. Manau, tik pasakose buna rozines meiles iki grabo lentos. Realus gyvenimas kitoks. Gaila, kad tau tokiomis aplinkybemis tenka ta realybe pajusti. Bet buk tvirta, viskas bus gerai. gal tavo treciasis vaikiukas bus labai protingas, gal tai bus tavo didziausia paguoda senatveje. Linkiu daug daug tvirtybes... gal turesi, kad padeda, mama ar sesuo ar pan., ar pagaliau aukle pasisamdysi, kad padetu su trimis pipirais nenusokti nuo proto, o dar ir moterim pabuti. Tikrai rasi iseiti.

Mano pacios patirtis: dar pries treciojo daryma vyras visiskai jo nenorejo, gal apie metus spardesi, buvo laikas, kad vos neissiskyrem. Kol as galu gale pasakiau tvirtai, kad man labai reikia dar vieno vaikiuko, kad as gyvybiskai turiu patirti, ka reiskia trecias vaikas, tai nutilo ir leido man daryti ka noriu. Vyras dabar nei dziaugiasi, nei verkia, tiesiog priima tai kaip neisvengiamybe, jei nori su manim gyventi. O as galvoju: nezinau, kiek laiko salia manes bus vyras, nes viskas taip netikra ir neamzina, bet mazo leliuko dziaugsma dar karta patirsiu. Nors musu seimos pajamos tik 2500, bet kazkaip nesijauciu skurde. Viska leidziam sau ir vaikams su protu. O 4000 man skamba kaip fantastika... Cia tikrai ne problema.
Atsakyti
As irgi jau kartais pagalvoju apie trecia leliuka.
Ir atsargiai kalbinu vyra. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Magda27 @ 2006 08 13, 15:03)
del apsisaugojimo.. na jam dzyn i tai,pasak ji,istekiejusi moteris PATI TURI SAVIM RUPINTIS....taip as durna,kvaisa ir t.t. zaletela,prisipazistu kad pati kalta....nors pries smileysex.gif as ji perspejau,bet jam dzyn dzylin buvo,"uz pasekmes atsakai tu,bet jei pastosi iseinu iskarto" cia jo zodziai.. .....
o del tavo 35m,oj cia gi pats tas treciam mirksiukas.gif as kazkada svajojau tureti trecia kokiu 35-40 m.tas pats,nieko ne geda butu vaiksciuot tongue.gif ir dauguma mano pazistamu kas treciam pasiryzta tai tikrai po 35 m gimdo ax.gif
del vaiku slepimo-na gal is dalies ji suprantu,dar niekas is jo draugu tiek vaiku neturi,dauguma dar net nevede... manau geda jam tai suvokt,per jaunas turbut 28 m turet tokia seima schmoll.gif

Aš suprantu,kad visose šeimose visko būna,bet su tokiu vyru,kurio toks požiūris į šeimą,kad slepia ,jog turi 2 vaikus,būdamas 28m,nu atsiprašau,aš su tokiu neabejodama išsiskirčiau.
Mano vyras būdamas 31m didžiuojasi,kad neužilgo turės 3 vaiką,nors daugelis jo draugų dar net nevedę doh.gif
Labai užjaučiu tave,tik nežinau ar galiu tau ką patarti g.gif ,tiesa pasakius aš gimdyčiau,bet jau palikus tokį vyrą verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(upe_5 @ 2006 08 13, 14:45)
Nuosirdziai uzjauciu, pakliuvus i tokia padeti.Manau,jei seima del to isirtu,tai gal neverta pasigimdyti trecia,visi trys liks tik su mama,bus sunku. Bet kaltas tai vyras,jei nemoka saugotis,jis neturi teises pykti ant taves del bet kokio tavo sprendimo. Teks paciai nusprest.Pas mus yra priesingai,vyras nori trecio,as jau ne,nes man virs 35,esu rizikos grupej ir geda butu vaiksciot su pilvu tokiame amziuje,nors finansiskai galetu but ne tik trys. Sekmes tau apsisprendime... Nors gal nera jis idealus vyras jei slepia kad turi 2 vaikus.

Man nebuvo geda, net buvo labai smagu thumbup.gif

QUOTE(Džinė @ 2006 08 21, 18:53)
Negerbiu tokių vyrų, kurie bijo prisipažinti, kiek turi vaikų bash.gif
tau vėjas man atrodo to vaikelio nepripūtė, ar ne? g.gif
ir dar - tavyje jau plaka mažytė širdelė, mažas bejėgis sutvėrimėlis, kuris priklauso tik nuo tavęs, nuteisi tu jį, ar ne...manau neturi teisės jo žudyti unsure.gif
gal būt tavo vyras ateity jį, ar ją labiausiai ir mylės mirksiukas.gif
Sako, kad kiekvienas vaikas ateidamas į šį pasaulį - atsineša savo laimę.
Jei apsispręsi teisingai, vėliau mažos rankytės tave apsikabins, glostys, ir sakys: - mama, aš tave myliu wub.gif
sėkmės apsisprendime 4u.gif
viešpatie doh.gif nu ir nusišnekėk tu man taip...soriukas, žinoma ax.gif
aš trečią gimdžiau 38nerių,
ir galiu pasakyti, kad tai pats nuostabiausias nėštumas iš visų turėtų, visai kitas protas ir visiškai skirtingas vaikų auginimas...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
manau, kad verta butu gimdyt... juk vaikas, tai didelis stebuklas wub.gif
musu pajamos per pus mazesnes, bet gyvenam visi laimingi.
suprantu, be vyro sunkiau bus, mes patart daug galim, bet apsisprest tau reiks...
Atsakyti