Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gimdytumėt trečia vaikelį?

Enigma, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Beje, taip aš daba ir gyvenu doh.gif Ir visai nesigailiu svao sprendimo dėl trečio...Ir ko gero norėčiau ir ketvirto...Tik vėliau, pagranduką reik paauginti lotuliukas.gif
Atsakyti
UZJAUCIU.MAN TAIP BUVO.VYRAS NENOREJO ANTRO VAIKELIO TAIP GREIT TAI BUVO NUO PIRMO VAIKO GIMIMO PRAEJE TIK DU METAI,BET PRIKALBINAU SIAIP TAIP,PER DIDELES ASARAS. verysad.gif TAIP ATSITIKO IR SU TRECIU,BET MES JAU TURIME TA ANGELELI.TARP KITKO TEVELIS LABAI MYLI MUSU DUKRYTE,O ABU SUNELIAI YRA MANO NUMYLETINIAI.......IR IS KUR TOKIU BESIRDZIU VYRU ATSIRANDA,JIE YRA SAVANAUDZIAI. verysad.gif JUK MAMA VAIKELI NESIOJA 9 MENESIUS,O KA JIE DARO,OGI NIEKO.MAMA KENCIA NEZEMISKUS SKAUSMUS KOL PAGIMDO,O JIE VEL NIEKO.UZTAI JIE MUSU NESUPRANTA. verysad.gif REIKETU JUOS I TOKIA PADETI PASTATYT,ZINANT KAD NESIOJA KUDIKELI,JUO ''ATSIKRATYT'' verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(laurencija @ 2006 10 11, 21:51)
UZJAUCIU.MAN TAIP BUVO.VYRAS NENOREJO ANTRO VAIKELIO TAIP GREIT TAI BUVO NUO PIRMO VAIKO GIMIMO PRAEJE TIK DU METAI,BET PRIKALBINAU SIAIP TAIP,PER DIDELES ASARAS. verysad.gif TAIP ATSITIKO IR SU TRECIU,BET MES JAU TURIME TA ANGELELI.TARP KITKO TEVELIS LABAI MYLI MUSU DUKRYTE,O ABU SUNELIAI YRA MANO NUMYLETINIAI.......IR IS KUR TOKIU BESIRDZIU VYRU ATSIRANDA,JIE YRA SAVANAUDZIAI. verysad.gif JUK MAMA VAIKELI NESIOJA 9 MENESIUS,O KA JIE DARO,OGI NIEKO.MAMA KENCIA NEZEMISKUS SKAUSMUS KOL PAGIMDO,O JIE VEL NIEKO.UZTAI JIE MUSU NESUPRANTA. verysad.gif REIKETU JUOS I TOKIA PADETI PASTATYT,ZINANT KAD NESIOJA KUDIKELI,JUO ''ATSIKRATYT'' verysad.gif

Nu tai kam is vis su tokiais vyrais gyvenat ir dar gimdot nuo ju vaikus g.gif
Atsakyti
musu tevelis norejo trecio po kokiu 3metu.jis dirba uzsieni ir negali vaiku matyt,jam tai didelis isbandymas.sake kad as savanaudiskai elgiuos,as matysiu kaip mazylis auga o jis ji tik kas 3savaites matys unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Mes dabar laukiam antrojo mažiuko ir tikrai neatmetam minties, kad norėtumėm trečio vaiko. Ypatingai dar dėl to, kad abu berniukai, o tėtis nori dar ir dukrelės ax.gif Tik sakėm dėl trečio irgi neskubėsim. Tarp dviejų vaikų skirtumas 8 metai, tai sakėm kad trečią bandysim, jei viskas gerai minimum po 4-5 metų, kai atsigausiu dabar po antrojo smile.gif Gal ant senatvės ir pavyks mergyčką pasidaryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lawanda @ 2006 10 16, 09:57)
Mes dabar laukiam antrojo mažiuko ir tikrai neatmetam minties, kad norėtumėm trečio vaiko. Ypatingai dar dėl to, kad abu berniukai, o tėtis nori dar ir dukrelės  ax.gif  Tik sakėm dėl trečio irgi neskubėsim. Tarp dviejų vaikų skirtumas 8 metai, tai sakėm kad trečią bandysim, jei viskas gerai minimum po 4-5 metų, kai atsigausiu dabar po antrojo  smile.gif  Gal ant senatvės ir pavyks mergyčką pasidaryt  biggrin.gif

siaip ilgai nelaukit,nemastykit.gimdymas po triju ar daugiau metu buna nekordinuotas.labai ilgas tarpas nuo pirmu saremiu iki gimdymo. schmoll.gif as jau tikra tu zodziu prasme kankinausi nuo 17val iki 22.40 kol pagimdziau.man taip paaiskino kad nemazas tarpas po antro gimdymo tai buvo preje jau sesi metai doh.gif schmoll.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(laurencija @ 2006 10 17, 11:18)
siaip ilgai nelaukit,nemastykit.gimdymas po triju ar daugiau metu buna nekordinuotas.labai ilgas tarpas nuo pirmu saremiu iki gimdymo. schmoll.gif as jau tikra tu zodziu prasme kankinausi nuo 17val iki 22.40 kol pagimdziau.man taip paaiskino kad nemazas tarpas po antro gimdymo tai buvo preje jau sesi metai doh.gif  schmoll.gif  unsure.gif

Nu nemanau...Kiekvienai skirtingai būna...mano visi 3 yra 6 metų skirtumu, ir pagimdžaiu visus per lygiai tą patį laiko tarpą -- 8 valandas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2006 10 17, 14:35)
Nu nemanau...Kiekvienai skirtingai būna...mano visi 3 yra 6 metų skirtumu, ir pagimdžaiu visus per lygiai tą patį laiko tarpą -- 8 valandas bigsmile.gif

drinks_cheers.gif Aš vaikus gimdžiau skirtingais skirtumais, tai kai ilgiausias skirtumas tarp vaikų buvo - pagimdžiau per 2val, o kai skirtumas buvo tik 3m, veiksmas užtruko 8 su puse val unsure.gif
Atsakyti
4u.gif Visiskai pritariu pirma vaika gimdziau 15valand. doh.gif Antra po 11metu pagimdziau per nepilnas dvi valandas thumbup.gif
Atsakyti
niu as gal ne kokia patareja pati pasigimdziau dar visai neseniai 2 sunu. ir labai noriu 3 vaikucio rolleyes.gif mano vyras uzsimine, kad mums 2 per akis, bet manau jeigu pastociau jis butu laimingas smile.gif kas gali patarti eiti daryti ishvalyma g.gif jeigu jis is meiles wub.gif o sitoje situacijoje manau, jeigu sugalvos skirtis, -tai ar su 2 ar su trim skirsis jis. be to jeigu liktum viena 3 vaikus auginant gausi uz trecia vaika dar pinigeliu daugiau ir shiaip valstybe remia daugiavaikias sheimas mirksiukas.gif
4000lt. tikrai uztenka manau 3 vaikus auginant smile.gif tik del mokslu jau po 12 klasiu gal klausimas kyla ar galesite leisti kur nori vaikas, bet jeigu gerai mokysis tai gal i nemokama istos smile.gif ir be to kazkaip skaiciau vaikai po 12 klasiu daugiavaikiu sheimu dar gauna po 50 lt i menesi iki 24 metu smile.gif

niu ir prirashiau biggrin.gif
sekmes kaip beapsisprestum 4u.gif
Atsakyti
Kai vieną vaikiną turėdama pataikai į akciją- pagimdyk vieną, antrą gausi dovanų, tai nereikia ir svarstyti,- iš karto daugiavaikė. Bet skųstis nesiruošiu- visi aktyvistai, kur dėsi, ten tiks. jei niekur nedėsi, vistiek kur nors tiks, Dieve duok, kad į gerą pusę. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš turiu tris vaikučius ir niekada nesigailėjau schmoll.gif net galiu pasakyti kad visi mano vaikučiai yra planuoti ax.gif net norim po kokių metų susilaukti ir ketvirto gal dievas duos mergaitę flirt.gif o jei ne mylėsim ir ketvirtą berniuką svarbiausia kad gimtų sveikas mirksiukas.gif ir visoms patarčiau jei tik laukiatės trečio negalvodamos gimdykit,be to čia jau ankščiau rašė kad mėnesio pajamos yra 4000litų,tai galiu pasakyti kad mūsų su vyru pajamos yra 2500litų ir tikrai užtenka thumbup.gif Jeigu dviems vaikučiams duonos užtenka tai ir trečiam užteks essen.gif o tokio vyro tikrai neklausyčiau kad sako darykis abortą schmoll.gif tikra nesamonė doh.gif o jei nori palikti tegul irnesakyk.gif dėl jo savo vaiko tikrai nežudyčiau schmoll.gif kai kurie vyrai visada nenori vaiko o kai gimsta būna labai laimingi kad visdėlto gimė vaikas 2.gif pavyzdžiui kai mano mama laukėsi brolio man tuomet buvo jau 16metų tai mano tėtis prazyzė kaip šiandien atsimenu kad ji darytusi abortą bash.gif nors tai tik buvo antras vaikas,mama neklausė ir pagimdė sūnų,tai po to kaip išdidžiai vaikščiojo galvą pakėlęs kad gimė sūnus didis.gif tik va nespėjo užauginti iškeliavo į anapilį kai sūnui buvo ketveri verysad.gif o jau taip mylėjo :oro_buckis:tai va aš tik už nestuke.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti