Įkraunama...
Įkraunama...

Naudingos programėlės,linkai

QUOTE(Smiling @ 2004 09 02, 10:13)
sveikos, na cia jau esancios apie ja zino, tai programa femta, jis skaiciuoja jusu perioda, jo reguliaruma (apie tai info laikoma statsitikoje), pagal skaiciavimus nusprendzia, ar jums tinka BT metodas, apskaiciuoja vaisingas dienas.
Na gal pravers kam nors
Femta

hjiuyhu7tgbvugt
Atsakyti
QUOTE(Kataryshka @ 2007 03 21, 22:02)
[Formulė: 49-A+19+M, kur A - Tavo amzhius kai pastojai
M - pastojimo menesis (nr.)
Jei gaunasi lyginis skaichius - mergyte!
Jei nelyginis - berniukas! pameginkit.
ogi is tikruju! paskaiciavau tikrai gaunasi nelyginis skaicius ir turiu sunu smile.gif

o man nelyginis gaunasi, o turiu dukrytę g.gif
Atsakyti
labas labas visoms, oi kaip čia senai buvau, tikiuosi priimsit mane atgal g.gif blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
As nesenei tik parsisiunciau femta,ji atrodo geras dalykas smile.gif Bet drauges sake kad padeda
Atsakyti
o ten galima susivesti cikla, pastojimo (mazdaug) data ir tada zinosi,kada gimdymas ir kas gims? bent apytiksliai? ka dar galima toje programoje susizinoti? o galima pasiplanuoti,kada geriausia pastoti-tipo vaisingas dienas?
Atsakyti
QUOTE(Aleva @ 2005 01 31, 17:51)
http://www.ill.ru/cg...m.malefemale.pl

Tikiuosi nesikartosiu. Dar vienas būdas, kai norisi berniuko ar mergytės...  smile.gif
Įdomu būtų sužinoti ar veikia...

neveikia. Du kartus parodė mergytes, nors turiu berniukus.
Atsakyti
man is viso nejungia femtos verysad.gif
Atsakyti
Parsisiunciau Femta. Visai nieko programele. Tik speju, kad ja turesiu tik 50 dienu g.gif na bet ne beda. Pagal ja ant Exeliuko persipiesiau kalendoriu beveik penkiais menesiais i prieki tongue.gif biggrin.gif Jei pritruksiu, tai dar instaliuosius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krisstukas @ 2007 08 02, 08:57)
Parsisiunciau Femta. Visai nieko programele. Tik speju, kad ja turesiu tik 50 dienu  g.gif  na bet ne beda. Pagal ja ant Exeliuko persipiesiau kalendoriu beveik penkiais menesiais i prieki tongue.gif  biggrin.gif Jei pritruksiu, tai dar instaliuosius  biggrin.gif

tai kad ji visam laikui ateina g.gif
Atsakyti
Parsisiunčiau ir aš Femta. Gal galit bendrais bruožai pasakyti kaip ja naudotis, nesuprantu anglų kalbos. Aciū
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 08 02, 09:51)
tai kad ji visam laikui ateina  g.gif

Nea, tik bandomajam 50 dienų laikotarpiui mirksiukas.gif
Atsakyti