Įkraunama...
Įkraunama...

Naudingos programėlės,linkai

QUOTE(sonatarin @ 2006 12 12, 14:46)
gal gali parasyt tiksliai to puslapiuko adresa bigsmile.gif nes labai ir mes jau norim pradet planuot ax.gif

Sveikos merginos.As irgi skaitineju si saita,labai daug ivairiu patarimu ,nes ir mes planuojame Kinderi.O tu Sonatarin,jeigu svarbi leliuko lytis atsiversk pirma puslapi sios temos,ten merginos davusios labai daug ivairiausiu puslapiu ir patarimu,kur gali tiesiogiai gali ieiti. Sis saitas turbut ,kurio tu ieskai : http://ill.ru/cqi-bi...m.malefemale.pl
Sekmes ! nestuke.gif





Papildyta:
Mano kazko puslapio neatvercia,atsiversk pirma puslapi,merginos vardas Gipra,ji rekomenduoja visko labai daug..Saunuole !!! Sekmes ! biggrin.gif
Atsakyti
sveikos mamos. labai noriu vaikelio ir vyras nori, bet noreciau , kad butu beniukas nes mergaite jau turiu blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Aš irgi baisiai domiuosi lyties planavimu. Bandysim kombinuoti mergytę. PAžiūrėsim, kiek tai veikia praktikoje tongue.gif
Atsakyti
Noriu berniuko. Kažkodėl nesinori mergaitės, nors vyras nori mergaitės. Gal kuri žinot rusišką puslapį. Ten labai gerai parašyta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Antilope @ 2007 01 22, 16:02)
Noriu berniuko. Kažkodėl nesinori mergaitės, nors vyras nori mergaitės. Gal kuri žinot rusišką puslapį. Ten labai gerai parašyta wub.gif

nestumo planavimo skilty yra tema "norimos lyties kudikis" ar panasiai. Ten 1 psl yra daug nuorodu, tarp ju ir ta gera rusiska
Atsakyti
Jaigu pagal formule : 49-A+19+M, tai iseina kas antras menuo : vienas berniukas, kitas menuo mergaite. Nesamone g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gabryte:)) @ 2007 01 25, 13:39)
Jaigu pagal formule : 49-A+19+M, tai iseina kas antras menuo : vienas berniukas, kitas menuo mergaite. Nesamone    g.gif  verysad.gif

Nestumo planavimo skiltyje yra tema "kai nori susilaukti tam tikros lyties kudikio" ten 1 psl yra nuorodu.
Pagal vieno rusu mokslininko skaiciavimus tikimybe susilaukti tam tikros lyties kudikio kinta kas 3 men. Pvz 1 men buna 80-90 proc berniukas, paskui kuri laika gali buti 50/50, o mazdaug po 3men, bus didele tikimybe mergaitei. Kiek tai pasiteisina nzn g.gif Mana asmeniskai norisi mergytes, bet as labiau derinu gimdymo laika nei lyti. Mum iseina pradet, kai berniukas 60 proc. Tikiuos pataikysim ant tu 40 proc mergaites tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
kas berniuko iesko, kas mergaites flirt.gif o man tai tas nesvarbu, kad tik dievulis ka nors atsiustu 2.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*gidryte* @ 2006 02 20, 23:52)
manau ka dievas duos ta turesim auginti  blush2.gif  o man vis vien ka svarbu kad tik is vis pastociau, nes daabr ....... daug gydytoju sako, kad labai dzanai buan tokiu dalyku, kaip jeigu moteris negali isbnesioti berniuko tai tu daryk ka nori vis tiek jeigu pastosi berniuku, tai persileisi arba kazkas kitka bus, tai kai as persileidau man bande priburti gal as negliu isnesioti kurios nors lyties, nors as man u, kad tai nesamone didele.



na. as nezinau del ko tu persileidai, bet mano draugei tai tikrai taip istyre, kad negali berniuku isnesiot, 3 kartus persileido. tiksliai visko negaliu parasyt, bet gydytoju isvada tokia buvo
Atsakyti
Sveikutes,

Kaip galima Supermamos pusl. liniuote susikurti? Niekur nerandu sad.gif Man jos tokios grazios ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintute: 06 vasario 2007 - 00:30
O man visai nesvarbi vaiko lytis ax.gif Faktas tik tas, kad noriu leliaus biggrin.gif O svarbiausia, kad sveikas gimtu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintute @ 2007 02 06, 00:29)
Sveikutes,

Kaip galima Supermamos pusl. liniuote susikurti?  Niekur nerandu sad.gif Man jos tokios grazios  ax.gif

pasiskaityk cia http://www.supermama...amp;hl=liniuote
Atsakyti
QUOTE(medike @ 2007 02 15, 23:34)
O man visai nesvarbi vaiko lytis  ax.gif  Faktas tik tas, kad noriu leliaus  biggrin.gif O svarbiausia, kad sveikas gimtu  mirksiukas.gif

Kai labai nroi leliuko, o niekiap nepavyksta, tai tada jau lytis visiskai praranda prasme. Norisi bet ko, svarbu kad butu sveikas. Norisi mazo zmogucio. O kai labai lengvai gavosi pirmas, tai bent jau as antros labai noriu mergytes. Nes pas mano visas pusseseres gimsta vieni bernai. Visai neidomu. blush2.gif Cia kazkokai keista kaita: as turejau daug pusseseriu, buvom beveik visos panos, o dabar pas visas bernai. Idomiai cia g.gif
Atsakyti